BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
ELFELEJTETT JELSZÓ
KATEGÓRIÁK
5
KATEGÓRIA: riport
ELŐZŐ KÉP
| | egyéb
KÖVETKEZŐ KÉP
  • Feltöltve:
    2005. szeptember 21. 16:57
Sziget 2005 III.

A fotó felhasználása a szerző engedélye nélkül jogi következményekkel jár. 

A képek értékeléséhez és az értékelések
teljes szövegének elolvasásához be kell lépnie!

BELÉPÉS

Ha még nincs felhasználóneve, akkor regisztráljon egyet.

2006. március 10. | 15:21 | FuNS0f7

Remek felvétel! Akár a rendezvénysorozat poszterének is el tudnám képzelni, megfelelő logóval, illetve szlogennel. Ügyes munka, gratulálok! :)

Tüske- válasza:
Köszönöm.

2005. december 27. | 00:24 | Voparta

Nem is tudom mit mondjak...fantasztikus!

Tüske- válasza:
Örülök, hogy tetszik!

adott pontszám: 5
2005. október 4. | 21:10 | balllage

Nagyon jó kreditkímélő képek.:) Nekem a zöld tetszik leginkább,nagyon eredeti és hangulatos. Gratu

Tüske- válasza:
Köszi Balázs!

adott pontszám: 5
2005. szeptember 28. | 13:08 | _béem_

Külön-külön is tetszenének, talán a középső kevésbé.
Nem rossz az sem, csak a másik kettő sokkal jobb.

Tüske- válasza:
Nagyon köszönöm!

adott pontszám: 5
2005. szeptember 21. | 22:46 | Biosz

Jól adja vissza a hangulatot, ebben jó választás volt az elütő szinek alkalmazása is.

Tüske- válasza:
Köszi Biosz! :)

adott pontszám: 5
2005. szeptember 21. | 20:33 | GPX600

Bámulatos, ahogy a színekkel bánsz
Tetszetős kis hármas! :)

Tüske- válasza:
Köszi Timi!

adott pontszám: 5
2005. szeptember 21. | 18:54 | Csíter_Láma

Ezek a képek önmagukban is teljesen megállnák a helyüket... De így hárman egyszerűen fantasztikusak
grat!

Tüske- válasza:
Nagyon köszönöm!

adott pontszám: 5
2005. szeptember 21. | 17:50 | Del Mar

Igen, jól visszaadja a sziget-fílinget. Legalább annyira idegennek és magányosnak érzem a kép hangulatát, mint ahogy a szigeten éreztem magam. Tetszik, hogy a három fő szín szerint válogattad össze a képeket (RGB), a középső és alsó hidegsége mellet az élénk pirosat is fázósnak érzem. Szóval jó! Külön-külön szemlélve őket nekem a legalsó tetszik a legjobban, olyan, mintha ufók lepték volna el. Azért érdekelne, neked hogy tetszett a sziget? :)

Tüske- válasza:
Köszönöm Del Mar!
Nekem hogy tetszett? Nehezet kérdezel! :)
Idén voltam először, most is munka miatt és csak kétszer fél napot. Így meg nehéz komoly véleményt mondani.
Találkoztam pár rég nem látott ismerőssel, akiknek nagyon örültem.
Sokminden volt kint, amit nehezen viselek, de azt hiszem tudnám szeretni a szigetet.
Az hogy kinek mennyire jó, leginkább az határozza meg mennyire találja meg ott a társaságát.
Neked miért volt idegen a szieget?
(jöhet akár mailben is :)

adott pontszám: 5
2005. szeptember 21. | 17:35 | Bongo 0

Hm, itt már jobban összetartoznak a kockák, mint az, azt hiszem, első résznél, ha te voltál (hosszú árnyékok középen). Filmszerűvé vált, és jót tett neki. Plusz ötletes, hogy majdnem kiraktad vele a magyar zászló színeit. Az egyes képeken külön vannak apróságok, a zenész arcára lógó kar fent, a kék folton kívül két fehér maszat lent. Értem én, hogy itt a reflektorok mindenképp beégést produkálnak, és a hangulatot is alátámasztják, de azért eléggé igénybe veszi ez a szemet, nem jó sokáig nézegetni.
4/5

Tüske- válasza:
Igen, az egyik gitáros háttérbe szorúl, ellenben az énekest kiemeltem ezzel. Ennyi szerintem simán belefér egy koncertes hangulatképbe.
Az alsó képen pedig mint írtam a becsillanásnak számomra megvan a maga szerepe. Továbbá annak is örülök, ha a reflektor bántja a szemed, mert akkor sikerült visszadnom a valóságból egy keveset. :)
Köszi a véleményed!

adott pontszám: 5
2005. szeptember 21. | 17:34 | jekkel

Jó kis összeállítás. Külön tetszik a piros-fehér-zöld színösszeállítás. Gratulálok.

Tüske- válasza:
:)
Pedig ez nem volt terv. Meg a középső azért inkább kék. :)
A szigetben pont az a szép, hogy minden színt elbír. :)
Köszönöm!

adott pontszám: 5
2005. szeptember 21. | 17:27 | cheat.

otletes szepen kivitelezett foto. a cime lehetne akar RGB is :) talan csak az also kep aljan levo kek fenyfoltot tuntetnem el a helyedben.. ettol fuggetlenul remek komopzicio!

grat!

Tüske- válasza:
Számomra az a fényfolt szerves része a képnek.
Köszönöm!

adott pontszám: 5
2005. szeptember 21. | 17:18 |

De nagyon jó ez a sorozat. Egyszerű eszközökkel tökéletes hangulatjelentés.

Tüske- válasza:
Igen, a képeim pont olyan egyszerűek, mint én. :)
Köszönöm denhoda!

adott pontszám: 5
2005. szeptember 21. | 17:16 | blzoly

Nagyon jó fényjátékok.Eddig ez a legjobb,gratulálok

Tüske- válasza:
Köszönöm.

adott pontszám: 5
2005. szeptember 21. | 17:13 | pangel

Hű ez nagyon jó lett...jól választott színek,szerintem hűen tükrözi a sziget fiiilinget..;)
Te vagy a legjobb Sziget fotós! :)
Gratula!

Tüske- válasza:
Ezek szerint még nem láttad Benkő Imre szigetes sorozatát. :)
Örültem Pangi!

adott pontszám: 5
2005. szeptember 21. | 17:11 | SupaBoi

Ez talán mégjobb lett mint az elöző, vagy legalábbis nekem jobban tetszik.
Hangulatos, átjött
Gratulálok.

Tüske- válasza:
Köszönöm.

adott pontszám: 5
2005. szeptember 21. | 17:04 | mentike

ez a trió is rendben van,
sőt ez a legplakátszerűbb változat.
nagyon ügyes összeállítás

Tüske- válasza:
Köszönöm mentike!

adott pontszám: 5
2005. szeptember 21. | 17:02 | RRomeo

Jó kép, átjön amit akartál, de basszus miért ilyen apróban rakod fel? A színek ilyenek voltak, vagy mind3ra direkt mentél rá?

Tüske- válasza:
Igen, alapvetően ilyen színek voltak, a középsőnél van csak egy kis minimális színeltolás.
Ilyen a sziget, köszönöm! :)

adott pontszám: 5
2005. szeptember 21. | 17:02 | gosh-tone

hehe... juól összehoztad ezt a képet, és bár az alsó technikailag elmarad a másik kettőtöl azért 5-ös :) Grat!

Tüske- válasza:
Nekem viszont az alsó a favorit. ;)
Köszönöm!

adott pontszám: 5
2005. szeptember 21. | 16:59 | dokkmunkás

ezer(szinű)sziget három szine!


jó kis hangulatjelentés némi művészi kompoziciós felhanggal!

:)

Tüske- válasza:
Nincs is ebben semmi művészi, én csak egy képgyártó kisiparos vagyok. :)
Köszi!