BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
ELFELEJTETT JELSZÓ
KATEGÓRIÁK
2,81
KATEGÓRIA: panoráma
ELŐZŐ KÉP
| | egyéb
KÖVETKEZŐ KÉP
  • Feltöltve:
    2003. október 5. 00:52
Visegrád

 

A képek értékeléséhez és az értékelések
teljes szövegének elolvasásához be kell lépnie!

BELÉPÉS

Ha még nincs felhasználóneve, akkor regisztráljon egyet.

2009. augusztus 9. | 09:38 | emma2007

Nagyon ferde az egész, rendesen beszédülök a látványtól. Zavaró a bal alsó sarokban belógó valami, az ég is rendesen kiégett.

adott pontszám: 4
2003. október 6. | 19:57 | E-Medve

Nekem tetszik, hogy nem egyenes a horizont. Ettol lesz egyedi a kep.

adott pontszám: 3
2003. október 6. | 01:36 | assault

Sajnos kézből panoráma nem túk szerencsés... állványon nem fordult volna elő ilyen mértékű torzulás.

adott pontszám: 2
2003. október 5. | 09:07 | Dinna

Biztosan van erről sokkal szebb képed is, talán pont az volt a szándékod, hogy ilyen torzulásban mutasd meg?

adott pontszám: 3
2003. október 5. | 08:56 | divot

Két dolog zavar. A bal oldalon belógó beton, és a hegyek furcsa domborodása, mintha szédülne ettől a kép.

adott pontszám: 3
2003. október 5. | 07:18 | macc

Túl lapos a kép

adott pontszám: 3
2003. október 5. | 04:59 | jts

Nem annyira torz ez, csak azert tunik annak, mert meglehetosen lefele nez, es a duna meg pont ugy kanyarodik, hogy torzitottnak hat. Nem vitted tulzasba a leirast :), de kezbol nem konnyu ilyen dontott siku panoramat csinalni. Felul tenyleg lehetne kicsit tobb eg, ami sajnos valoban beegett. Kar hogy nem folytatodik tovabb jobbra. Kis PS jot tett volna neki.

adott pontszám: 2
2003. október 5. | 04:16 | Százbolha

Borzalmas ez a torzítás.
Az égbolt zárt felhőtakarós, vagy csak simán kiégett.

adott pontszám: 2
2003. október 5. | 01:59 | PCsaba

Nagyon torz! Lehet a bal oldalából még vágni lehetne. Az égből is maradhatott volna több is!