BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
ELFELEJTETT JELSZÓ
KATEGÓRIÁK
5
KATEGÓRIA: riport
ELŐZŐ KÉP
| | egyéb
KÖVETKEZŐ KÉP
  • Feltöltve:
    2005. június 30. 12:17
  • forrás: negatív
házmester

 

A képek értékeléséhez és az értékelések
teljes szövegének elolvasásához be kell lépnie!

BELÉPÉS

Ha még nincs felhasználóneve, akkor regisztráljon egyet.

2007. április 6. | 18:11 | assay

Jól eltalált fotó! :P Minden a helyén rajta! :D Gratula! :)

Tüske- válasza:
Köszönöm.

2007. január 18. | 12:07 | baedecker

Nagyon átjön a hamisítatlan pörköltes-izzadt hónaljú figura. Azért kissé még jobbra húztam volna, hogy az ablak teljes kerete megmaradjon. A szellőzőnyílás pedig fontos momentum!

Tüske- válasza:
Köszönöm. :)

2006. december 23. | 17:11 | arttechnics

Ez igen, tetszik a szellőző és az ablak egyensúlya , a cím is zseniális, illik a képhez...
Gratula

Tüske- válasza:
Köszönöm!

adott pontszám: 5
2005. július 3. | 22:42 | grillázs

aki nem szól ránk(: de azért jobb csendben maradni. nagyon lol ez a kép, gratula hozzá.

Tüske- válasza:
Igen, köszi grillázs! :)

adott pontszám: 5
2005. július 1. | 12:32 | pklesitz

Nagyon jó. Tetszik a vágás, hogy keskeny hosszú forma feszesebbé teszi a látványt. A kép színe, a szereplők "harmonikusan disszonáns" együttese hatásosan kifejezi a címet. Gratulálok!

Tüske- válasza:
Ez az eredeti 2:3 képarány.
Köszönöm!

adott pontszám: 5
2005. július 1. | 12:28 | 1001

Megnéztem szellőző nélkül: nem tetszett. A többit elmondta gormen. Tökéletes kép és cím! :-))))
Gratulálok!

Tüske- válasza:
Köszi szépen!

adott pontszám: 5
2005. július 1. | 02:01 | katomy

szerintem felesleges a szelozo bemutatasa, mivel az alany (fo tema) koncentralasa mas iranyban probal elvezetni minket, ha szimetrikusak - ismetlodenek e szelozo nyilasok en alulra komponaltam volna. jo kis panel filing!

Tüske- válasza:
Igen, de mint azt korábban már írtam, úgy az már egy másik kép lenne.
Akkor a pali és az utca kapcsolatáról szólna, még akkor is, ha az utca nincs a képen. Én viszont a mester és a ház viszonyát szerettem volna kihangsúlyozni. :)
Köszi szépen!

adott pontszám: 5
2005. június 30. | 22:25 | sillein1

pofás kép, a szinvilág ami különösen tetszik, minden apro elem a helyén, a repedések, a szellözö, a cifra ablak, és a fura fazon...gratulálok,
sillein1

Tüske- válasza:
Köszi szépen sillein!

adott pontszám: 5
2005. június 30. | 20:17 | Vargi

Nagyon jó életkép.
Tetszik a vágás, a pillanat, hogy a lakásból is sejteni lehet ezt-azt.
Szinte mesél a fotó...
Gratulálok

Tüske- válasza:
Nagyon köszönöm Vargi!

adott pontszám: 5
2005. június 30. | 16:58 | balllage

Hehe! A Maestro!Ott van a szeren. A címmel együtt nagyon ütős. Jó a vágás kifejező.

Tüske- válasza:
Köszi Balázs! :)

adott pontszám: 5
2005. június 30. | 15:47 | blzoly

Ez nagyon ott van,igazi házmester fíling:-))Gratula

Tüske- válasza:
Köszöntem!

adott pontszám: 5
2005. június 30. | 15:07 | gormen

A kompozíció többrétűsége tetszik a szememnek igazán (természetesen a témán túl SZTK szemüveges, atlétratrikós "őrszem" retro házmester).
Kompozíciók:
1. a kis négyzet és a nagy négyzet viszonyulása egymáshoz
2. a tekintet kiindulási helye (a.m.)
3. és a kellemes szög amit a tekintet iránya és a falon fönt a kopás a szellőzővel bezár.

Gratulálok!

Tüske- válasza:
Nagyon köszönöm!

adott pontszám: 5
2005. június 30. | 14:22 | .virus.

Ez azért jó , mert jó !
Retrós feeling , tele életszaggal !
Szellőzőt jól beillesztetted !

Remek összkép !

Gratula....

Tüske- válasza:
Köszi szépen!

adott pontszám: 5
2005. június 30. | 13:58 | Répási Lajos

Ez nagyon...!!!
Grat

Tüske- válasza:
Köszönöm szépen RL!

adott pontszám: 5
2005. június 30. | 13:42 | mentike

munka közben kaptad el a házmestert:)))
ezen a fotón sikerült egyesítened az ütős témát/mondanivalót a kompoziciós bravúral.
le a kalappal!

Tüske- válasza:
Nagyon köszönöm!

adott pontszám: 5
2005. június 30. | 13:41 | puruczki-2

Hóóó !!! nagyon jó...simán szociofotó, bár ebben a kategóriában is jó...remek kép, vaskos hangulattal...

Tüske- válasza:
Köszi szépen!

adott pontszám: 5
2005. június 30. | 12:53 | Fan-thomas

Az ember lassan kifogy a dicsérő szavakból, annyi tökéletes, hangulatos, pillanat, precíz fotót lát. Örülök,hogy ezt a remek megosztottad velünk. A kép magáért beszél. Nincs mit hozzáfűznöm.

Grat!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tüske- válasza:
Nagyon köszönöm!

adott pontszám: 5
2005. június 30. | 12:48 | tlight

Rendben van ez a kép, szoció feeling!
Biztos vagyok benne, hogy nem fogja egyik párt sem a választási kampányban használni.
Grat

Tüske- válasza:
Köszi!

adott pontszám: 5
2005. június 30. | 12:40 | KriszRyan

micsoda hangulat, bravo.
egy probat megert volna hogy a ficko lefele tekint es ott hagyni teret a tekintetnek, de ez igy is nagyon utos, GRAT

Tüske- válasza:
Lehetett volna úgy is, csak annak más lett volna a mondanivalója.
Köszönöm!

adott pontszám: 5
2005. június 30. | 12:30 | Médeia

egyszerűen szuper ez a komp a két négyszöggel..gratulálok,remek kép!

Tüske- válasza:
Köszi Médeia!

adott pontszám: 5
2005. június 30. | 12:27 | RRomeo

Tökéletes szociókép. Sztem nevezd be valahova, nagyon jó beállítás, nekem tetszik technikailag és mondanivalóilag. Azért a falamra nem raknám ki :-)

Tüske- válasza:
Örülök, hogy tetszik, köszönöm!