BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
ELFELEJTETT JELSZÓ
KATEGÓRIÁK
4,91
KATEGÓRIA: csendélet
ELŐZŐ KÉP
| | egyéb
KÖVETKEZŐ KÉP
  • Feltöltve:
    2005. május 18. 18:12
Tavaszi árnykép

Tulipánok, bor, napsütés....tavasz. :) 

A képek értékeléséhez és az értékelések
teljes szövegének elolvasásához be kell lépnie!

BELÉPÉS

Ha még nincs felhasználóneve, akkor regisztráljon egyet.

2009. augusztus 23. | 15:01 | álomlakó

Nagyon szép, hangulatos!

adott pontszám: 5
2005. május 19. | 10:32 | _béem_

Hangulatos csendélet, szép árnyékokat találtál.

viKING válasza:
Köszi!

adott pontszám: 5
2005. május 19. | 10:17 | sztyopka_remixx

Jó kis csendélet. Szép a felső harmad szürkéje. Jó, hogy ügyeltél rá, hogy nem legyen részelettelen.

A jobb szélén (különösen) de a balon is a kép függőleges sötétebb vonallal végződik. az a te munkád, vagy úgy volt az árnyék? (Ha az utóbbi, akkor "ez van helyzet" ha az előbbi, akkor én nem erőltetném)

viKING válasza:
KÖszi! Utóbbi!

adott pontszám: 4
2005. május 18. | 18:58 | Szakyy

Tetszik az otlet, de a beallitason egy picit meg lehetett volna csiszolni. Vagy a lehajlo tulipant feljebb tenni, vagy az uveget jobbra, nekem zavaro, hogy belelog az uvegbe. Kicsit zajosnak is erzem, de ez valoszinuleg csak a fal teszi. Jo, egyedi, apro hibaval. gratula :)

viKING válasza:
Köszi a véleményt. Szándékos volt, hogy az elemk között kapcsolat legyen.

adott pontszám: 5
2005. május 18. | 18:49 | angel_6

Még ebben a rongy időben is igazi tavaszi hangulatom lett! Nagyon hangulatos kép!

viKING válasza:
Köszi! És örülök, ha jókedvre derített! :)

adott pontszám: 5
2005. május 18. | 18:22 | karcos01

nagyon szeretem az ilyesmi képeket
teccik
takán kicsit sűrű de grt

viKING válasza:
köszi!