BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
ELFELEJTETT JELSZÓ
KATEGÓRIÁK
5
KATEGÓRIA: absztrakt
ELŐZŐ KÉP
| | egyéb
KÖVETKEZŐ KÉP
  • Feltöltve:
    2005. március 24. 13:26
Fény-törés

 

A képek értékeléséhez és az értékelések
teljes szövegének elolvasásához be kell lépnie!

BELÉPÉS

Ha még nincs felhasználóneve, akkor regisztráljon egyet.

adott pontszám: 5
2005. március 26. | 11:29 | glodeni

Mi mindenre jó egy kristálypohár-rendezgetés..:-)
Először nekem is a 2001 Űrodisszeia ugrott be.
Ügyes.

viKING válasza:
KÖszi! :)

adott pontszám: 5
2005. március 24. | 15:23 | Brahmaa

elsőnek valami műholdnak vagy ufónak néztem, aztán rájöttem, hogy nem az :)
Szép fénytörés és jó a keret is.

viKING válasza:
KÖszönöm!

adott pontszám: 5
2005. március 24. | 14:46 | reya

Nagyon tetszik a kép! Gratulálok hozzá!:)

viKING válasza:
Köszi!

adott pontszám: 5
2005. március 24. | 14:31 | blondiea

Csendélet, minimál.
Remek a fény törése.
Grat!

viKING válasza:
Köszi!

2005. március 24. | 14:09 | Gyukli_Gyula

A feladott labdát szépen lecsaptad... :)

viKING válasza:
;)

adott pontszám: 5
2005. március 24. | 13:54 | Gyukli_Gyula

Kreatív, komolyságot árasztó kép. Illik a fekete szín a törött pohárhoz, a balatonfüredi borhéten azt hiszem ugyanilyen pohárban adtuk ki a bort... :) Grat!

viKING válasza:
Köszi! Ilyen törött poharakban! :)

2005. március 24. | 13:51 | szabolevo

Miért gondolom, hogy örültél volna neki?!? :-)))

viKING válasza:
Akkor éppen nem, de aztán próbáltam kihasználni a lehetőséget. Több kép is készült a törött poharakkal, el is raktam őket, ki tudja hátha jól jönnek még...

adott pontszám: 5
2005. március 24. | 13:50 | saturninus

Példaértékű fénytörés.
Letisztult, ízléses fotó.

viKING válasza:
Köszi!

adott pontszám: 5
2005. március 24. | 13:35 | szabolevo

Szépen kivitelezett kép, a kompozíció is tökéletes, már csak az a kérdésem, hogy véletlen volt a törés? ;)

viKING válasza:
Köszi! A törés véletlen volt és a feleségem műve. Egy mozdulattal majdnem az összes kristály poharunkat összetörte :)

adott pontszám: 5
2005. március 24. | 13:33 | haziboszi

szomorú véget ért pohár, mégis nagyszerű modell. finom melankólia kicsit jobbra csúszva, lágy, bársonyos kékfekete.
feldobod a poharat és beúszik az űrodüsszeia zenéje.
grat!

viKING válasza:
Köszi! Szépen megfogalmaztad! :)