BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
ELFELEJTETT JELSZÓ
KATEGÓRIÁK
5
KATEGÓRIA: elkapott pillanatok
ELŐZŐ KÉP
| | egyéb
KÖVETKEZŐ KÉP
  • Feltöltve:
    2004. november 28. 21:46
  • érzékenység: ISO 100
  • fókusztávolság: 48.5 mm
  • objektív: UV szűrő
  • rekeszérték: F8.0
  • zársebesség: 1/320 s
Tolvajtempó

A kép Horvátországban egy hajókiránduláson készült. Alanyunk épp egy vízbe dobott kenyérhéjat "lop". :) 

A képek értékeléséhez és az értékelések
teljes szövegének elolvasásához be kell lépnie!

BELÉPÉS

Ha még nincs felhasználóneve, akkor regisztráljon egyet.

adott pontszám: 5
2004. november 29. | 20:11 | gumi01

jó pillanat, remek cím, szép kivitelezés.
Grat!

Yany válasza:
Köszi.

adott pontszám: 5
2004. november 29. | 15:51 | lrich

Jól elkapott pillanat, gratulálok!

Yany válasza:
Köszi.

adott pontszám: 5
2004. november 29. | 08:11 | aqvarell

gyönyörű kép....érezni benne a mozgást, a dinamikát...
remek lett a vágás is, jó h a madárnak van még szabad helye repülni....
gratulálok:)

Yany válasza:
Köszi, a vágásnál valóban figyeltem erre.

adott pontszám: 5
2004. november 29. | 07:17 | b-tomi

Először furcsa volt a víz elmosódása ilyen zársebesség mellett. De gratulálok ügyesen megoldottad.
Üdv Tamás

Yany válasza:
Köszi.

adott pontszám: 5
2004. november 29. | 01:30 | KriszRyan

deszep, azannya, ezzel a geppel, csucs. enis probaltam gyors mozgast de messze nem lett ilyen jo min ez. GRAT

Yany válasza:
Köszönöm

adott pontszám: 5
2004. november 29. | 00:24 | LeoALo_

Gyönyörű! Különös tekintettel arra, hogy nem egy tükörreflexessel készült. Nem lehetett könnyű elkapni ezt a pillanatot. A madár is szép éles, a háttér is kiemele. Gratulálok!

Yany válasza:
Köszönöm. :)

adott pontszám: 5
2004. november 28. | 22:56 | Azzi

Nagyon szép svenkelős kép, szép színek téma, talán jobb lenne ha közelebbről látnánk a madarat, de így is megvan a hangulata.

Yany válasza:
Ha nagyobb a zoom, akkor aztán csak egy nagy paca lenne a képen a hajó billegésétől. :) Azért örülök, hogy így is tetszik. Köszi.

adott pontszám: 5
2004. november 28. | 22:39 | blondiea

Nagyon jól érzékelteted a sebességet, mozgást, dinamikus a kép. Jól is van szerkesztve, a keret is tetszik.
Grat!

Yany válasza:
Örülök, köszi.

adott pontszám: 5
2004. november 28. | 22:27 | dipali

Jól megválasztott zársebességgel remekül érzékelhető a dinamika! Optimális szerkesztés, a szárnyak talán tényleg "kuszák" no de, ez a sirály hibája (neki 1)
Gratulálok!

Yany válasza:
:) Köszi. Majd legközelebb szólok neki, hogy ott repül a... hogyisvanez? :)

adott pontszám: 5
2004. november 28. | 22:15 | Hard heart

Valoban nagyon jol sikerult foto . Ami viszont nekem nem tetszik az a siraly tartasa (szarny) Igaz ahoz nem sokat tudtal volna varialni :) Vagy meg egy pillanatot varni talan . + lehetne elesseb is ;) . Azert igy is tetszik . + a keretezes szuper . 4.7

Yany válasza:
Magyarázkodás: sajnos a hajó öléggé szeretett hullámozni így haladás közben, ráadásul a sirályok sem álltam nekem modellt. :) Mindazonáltal igazad van, tényleg lehetett volna élesebb is. Van olyan képem is, azon viszont poén nincs, mert az a nyavajás csak repül, nem lop. :)

Köszi az értékelést.

adott pontszám: 5
2004. november 28. | 22:10 | istone

"5 (kiváló, tökéletes, példa értékű)"

Mást nem tudok mondani...
Grat!

Yany válasza:
Tömör vélemény, de annál jobban esik. :) Thx!

adott pontszám: 5
2004. november 28. | 22:06 | Kisspista

Háát!
Ez nagyon jó! Szép kompozíció, jól ábrázolod a sebességet és mégis eléggé éles a sirály!
Grat!
Pista

Yany válasza:
Nem írtam ugyan, de azért a sebességet egy kicsit megsegítettem a hatás kedvéért, Sokat azért nem buzeráltam bele.

Köszi.

adott pontszám: 5
2004. november 28. | 22:06 | kyu

Nagyon jó kép, gratulálok.
Lesben álltál, vagy ennnyire gyors vagy? :)

Yany válasza:
Lesben álltam, mert qrva gyors vagyok. ;)
Ahogy az alábbiakban is írtam, nagyon sokat kattogtattam, amiből volt mit választani. Nagyon sok olyan képet is sikerült csinálnom, ahol egyetlen sirály sem került a képre, pedig volt ott vagy 3 tucat. :)

Köszi.

adott pontszám: 5
2004. november 28. | 21:55 | csla

Jó kis kép, jól elkaptt pillanat. Van benne dinamika, amit kihangsúlyoz a szélesvásznú vágás, keretezés. Nekem tetszik.

Yany válasza:
Van erről az útról kb. 50 sirályos képem, amelyekből néhány kép szép lett, de nekem ez jött be a legjobban a "lopás" miatt. :) Köszi az értékelést.