BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
ELFELEJTETT JELSZÓ
KATEGÓRIÁK
5
KATEGÓRIA: riport
ELŐZŐ KÉP
| | egyéb
KÖVETKEZŐ KÉP
  • Feltöltve:
    2004. augusztus 4. 16:20
  • forrás: papírkép
reggel

 

A képek értékeléséhez és az értékelések
teljes szövegének elolvasásához be kell lépnie!

BELÉPÉS

Ha még nincs felhasználóneve, akkor regisztráljon egyet.

adott pontszám: 5
2004. augusztus 5. | 19:07 | calico r

bocs hogy rövid vagyok, tetszik

Tüske- válasza:
Kösz.

adott pontszám: 5
2004. augusztus 5. | 18:40 | Borisb

:)) Van egy fílingje az biztos, a zaj is jol áll neki.

Grat.: Boris(b)

Tüske- válasza:
Köszönöm!

adott pontszám: 5
2004. augusztus 5. | 08:05 | OniX

Ötletes :)) Jól eltaláltad! Eszembe jutott milyen jó kis képet lehetne csinálni ha sörösüveg és .... :) na mindegy talán egyszer meg is csinálom. :)

Tüske- válasza:
Örülök ha netán ötletet adtam! :)
Köszönöm.

adott pontszám: 5
2004. augusztus 4. | 23:30 | e-male

Tokeletes foto, visszaadja a regi kirandulasaim hangulatat :) Jo a szerkesztes, a vagas !

Tüske- válasza:
Köszönöm! Én már alig várom, hogy újra mehessek, mert már nagyon elegem van a városból! :)

adott pontszám: 5
2004. augusztus 4. | 22:14 | maecorn

Gosser reklam? :-) Csak vicc... Visszaadja a satorozas rejtett oromeit, Ki tudom nyujtani a labam! Egyebkent mint kezdo, kerdeznem, hogy csinaltad szembefenybe es megsem egett el? Tisztelettel: Marcell

Tüske- válasza:
Köszönöm szépen!
Azért itt is beégett egy picit, bár a napot nem egyszerű kiexponálni! :)
Először is filmes technika. Azon belül is ff negatív, aminek a legnagyobb az átfogása. Jól ki kell mérni a fényeket, pontos expo, pontos hívás. Majd a nagyításnál, ha jól emlékszem engettem oda még egy kis plusz fényt. :)

adott pontszám: 5
2004. augusztus 4. | 21:33 | Kador

He-He tökéletes !!! Régi, horgászattal egybekötött beszélgetéseinket idézi :-)) !

Tüske- válasza:
A láb tulajdonosával ellentétben, én nem vagyok egy nagy horgász! :)
Köszönöm!

adott pontszám: 5
2004. augusztus 4. | 19:28 | FuNS0f7

Jól eltalált fotó! :P Minden a helyén rajta! :D Gratula! :)

Tüske- válasza:
Köszönöm. :)

adott pontszám: 5
2004. augusztus 4. | 18:25 | 10level

Nos nagyon jo kis kép, tény és valo..többet nem is tudok irni, mert azokat már utobbi értékelések magukban foglalják:)

Tüske- válasza:
Köszönöm!

adott pontszám: 5
2004. augusztus 4. | 17:17 | seriousblase

Mint mindenki szerint szerintem is a hangulata kítűnő és a nap a háttérben ezt akár egy elkapott pillanatok kategotiába is betehetnéd.

Tüske- válasza:
Köszönöm!
Elkapott pillanatnak semmiképpen nem érzem. Hajnalban,mikor kikászálódtam a sátramból csipás szemekkel mindjárt láttam, hogy ezt le kell fotóznom. Kényelmesen előbányásztam hát a fényképezőgépemet. De a nap még éppen nem bukkant elő, ezért elbaktattam megjelőlni a terepet! :) Fotózgattam még egy kicsit a hajnali tájat, majd mikor kellő magasságba ért a nap, még mindig félálomban, szépen nyugodtan visszabattyogtam, majd lefotóztam. Túl sok akció nem volt a készítése közben. :)

adott pontszám: 5
2004. augusztus 4. | 17:13 | Smogus

Nekem miért nem jutanak iylenek eszembe
nagyon jó kép a sörös doboz teszi fel az i-re a pontot
Nagyon jól áll az ff
Egyszerűen 5

Tüske- válasza:
köszönöm.

adott pontszám: 5
2004. augusztus 4. | 17:07 | sPaCe

nagyon jo meglátás!tetszik!feelinges kép!rgat

Tüske- válasza:
Köszönöm! :)

adott pontszám: 5
2004. augusztus 4. | 17:04 | mch

Ez igen, iszonyat jó hangulatú kép!

Tüske- válasza:
Köszönöm.

adott pontszám: 5
2004. augusztus 4. | 16:41 | puruczki

Kellemes évek emlékeit ébreszti fel bennem a kép...hangulatból hatos...lábszag miatt a lábat kizárták a sátorból, vagy részegen nem ért be időben a gazdájával együtt.

Tüske- válasza:
Igen, ezért is szeretem ezt a képet, mert arra késztet, hogy továbbgondold, mik is történhettek itt az éjszaka. Köszönöm! :)

adott pontszám: 5
2004. augusztus 4. | 16:41 | TcT

jo kis buli lehetett elozo este :))
a hangulat atjon, total bejovos, grat!

Tüske- válasza:
Köszönöm. Örülök, hogy sikerült egy kis életérzést belecsempésznem a képembe! :)

adott pontszám: 5
2004. augusztus 4. | 16:39 | mutty.hu

Hihetetlen j hangulata van, ügyes, modnanivalóval megáldott kép. Tetszik.

Tüske- válasza:
Nagyon köszi!

adott pontszám: 5
2004. augusztus 4. | 16:29 | - myself -

:)) van egy hangulata, az biztos! Nagyon jó az a fémes sörösdoboz!

Tüske- válasza:
Köszönöm.

adott pontszám: 5
2004. augusztus 4. | 16:23 | Vicsusz

Azt hiszem az elkővetkező napokban sok ilyen képet lehet majd készíteni a Hajógyárin. Egyébként nagyon tetszik a beállítás és jól áll neki a FF.

Tüske- válasza:
Köszönöm.