BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
ELFELEJTETT JELSZÓ
KATEGÓRIÁK
ELŐZŐ KÉP
| | egyéb
KÖVETKEZŐ KÉP
  • Feltöltve:
    2004. augusztus 3. 11:57
zöld és kék

remélem, beférek még a piros után, lol :)) várom az egyeseket, tom hogy tucat és nem középen van a közepe. a színei fogtak meg, nincs rajta állítva. 

A képek értékeléséhez és az értékelések
teljes szövegének elolvasásához be kell lépnie!

BELÉPÉS

Ha még nincs felhasználóneve, akkor regisztráljon egyet.

2005. május 20. | 19:31 | Musaic

sokat számít az alsó és felső fekete keret. szép munka!

adott pontszám: 5
2004. augusztus 3. | 13:04 | tonedly

Akkor nyomok egy egyest jó a leírtak miat!! Mármint amit te írtál!
GRAT!

antigroovist válasza:
:))
köszi

adott pontszám: 5
2004. augusztus 3. | 12:56 | kacsorp

Háát, szerintem mellélőttél, jó értelemben! :-)))
Erre mondják, hogy egyszerűségében az ereje, nincs benne semmi különös, de mégis tetszetős.
Jó a kék és zöld is együtt (korábban valakivel volt nézeteltérésem a kék és zöld harmóniájáról, aztán végül többedmagammal meggyőztük, hogy igenis passzol a két szín).
Egyszóval: ötös.
Üdv:kp

antigroovist válasza:
köszi szépen! más körülmények közt nekem nem teccene ez a két szín, és majdnem nem így tettem fel, de végül nem volt szívem hozzányúlni :)

adott pontszám: 5
2004. augusztus 3. | 12:47 | karcos01

nyilván a keret miatt is olyan "filmes" kép szép!
grt.
4,7

antigroovist válasza:
thx! a kerekítést is :)

adott pontszám: 5
2004. augusztus 3. | 12:36 | datee

nos engem megfogott ez a kis perspektiva amit belevittel a fotoba, a komor (borult?), vagy polározott ég és a sötétzöld festés. a keret pedig tipikusan az, ami legalabb 1 pontot dob a képen, nagyon jol passzol hozzá

antigroovist válasza:
az ég borult volt, és ezért kellett mindenképpen kattintanom! :)
a keret meg félig-meddig természetes, mert az alsót majdnem a ház is így adta, az ötlet innen jött.
köszi!