BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
ELFELEJTETT JELSZÓ
KATEGÓRIÁK
5
KATEGÓRIA: csendélet
ELŐZŐ KÉP
| | egyéb
KÖVETKEZŐ KÉP
  • Feltöltve:
    2004. július 27. 14:41
játék

újrafotóztam, remélem így jobb :) 

A képek értékeléséhez és az értékelések
teljes szövegének elolvasásához be kell lépnie!

BELÉPÉS

Ha még nincs felhasználóneve, akkor regisztráljon egyet.

adott pontszám: 5
2004. augusztus 17. | 01:44 |

Ez is baromi jó kép. Kezdem megérteni iménti szigorú pontozásodat:) De hát az annyira más dolog:)

antigroovist válasza:
ok, lehet túl durva vagyok néha, de vannak képek, amik ezt váltják ki belőlem. :\ ilyenkor nem szabadna pontoznom lehet, nemtom. köszi!

adott pontszám: 5
2004. július 27. | 17:55 | sitselea

Nekem a borús is tetszett. Már akkor megigérted ezt a mostanit. Tetszik, de amásik jobban megfogott.

antigroovist válasza:
érdekes, amit írsz, mert nekem is jobban tetszett picivel az. a véleményednek ezért külön örülök és annak is, hogy ezt is értékelted, köszi!

2004. július 27. | 17:02 | vargacsaba

Persze.

antigroovist válasza:
oks, meglesz az is :)

adott pontszám: 5
2004. július 27. | 16:52 | vargacsaba

Azt a képet én is értékeltem, és kicsit kritizáltam is. Rendes tőled, hogy újra megpróbáltad, bár gondolom, nem a kedvemért.
Abban a képben az tetszett, hogy az üvegek átlátszatlanok, egyet kivéve. Ez most egész más, hiszem átvilágítottad őket és így színes lett a kép. A kompozíció és a formák jók lettek, talán tényleg ott középen az a kerek valami bontja meg a harmóniát.
Értékelem elszántságodat, és tényleg jó a kép.

antigroovist válasza:
köszi szépen. megcsináljam újra a kör izé nélkül? :)

adott pontszám: 5
2004. július 27. | 16:31 | Gut Zoltan

elozot nemlatam de ez eleg megnyero, nagyon tetszik. grat

antigroovist válasza:
köszi szépen!

adott pontszám: 5
2004. július 27. | 16:19 | kisskornel

Rémlik az előző, de nem annyira, hogy össze tudjam hasonlítani.
Ez nagyon szép lett.

antigroovist válasza:
köszi! :)

adott pontszám: 5
2004. július 27. | 15:40 | Amanita

Nagyon finom, tetszik. Középen az a nagy átlátszatlan pohát fura, vagy nem tettem volna be, vagy nem középre.

antigroovist válasza:
hát.. akkor lehet lesz egy harmadik is ebből a képből.. valahogy megoldom, hogy levehessem onnan mégnemtomhogy. :)
köszi!

adott pontszám: 5
2004. július 27. | 15:05 | mifene

Nagyon szép kis kép!
Nekem tetszik, bár egy kicsikét nagyobb méretben még jobb volna.

antigroovist válasza:
igen, a méret.. :) általában 25%-ra kicsinyítek mindent, ami ide jön már csak megszokásból is. igyexek majd változtatni.
köszi :)

adott pontszám: 5
2004. július 27. | 14:49 | datee

jatek a szinekkel formakkal es konturokkal, nagyszeru!

antigroovist válasza:
köszi szépen!

adott pontszám: 5
2004. július 27. | 14:47 | newcova

Hangulatos kép. a közepén a fekete pont nem tetszik, mert zavaró.

antigroovist válasza:
hm, azért köszi az ötöst! :)

adott pontszám: 5
2004. július 27. | 14:45 | blackdream

nem láttam az előzőt, de ez nekem nagyon tetszik. talán az a körvalami picit bezavar...

antigroovist válasza:
köszi, azzal nem nagyon tudtam mit kezdeni, amúgy meg kicsit teccik is hogy megtöri az egyszerűségét.