BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
ELFELEJTETT JELSZÓ
KATEGÓRIÁK
5
KATEGÓRIA: egyéb
ELŐZŐ KÉP
| | egyéb
KÖVETKEZŐ KÉP
  • Feltöltve:
    2004. július 21. 00:22
h

 

A képek értékeléséhez és az értékelések
teljes szövegének elolvasásához be kell lépnie!

BELÉPÉS

Ha még nincs felhasználóneve, akkor regisztráljon egyet.

2005. május 20. | 19:29 | Musaic

Ez feldobta az estémet. :)

adott pontszám: 5
2004. július 21. | 09:15 | DANIELLO

Go Well! Go to Hell!:)
Érdekes, nap, mint nap látunk ilyet, de sose vesszük észre, tehát nagyon jó meglátás, viszont asszem martilapunak volt igaza, hogy kissé lehetne vörösebb, vagy esetleg kicsit PS-esebb, nekem bőven beleférne.
Grat!

antigroovist válasza:
értelek, de mint ahogy le is írtam, szerettem volna viszonylag eredetiben hagyni "beszéljen önmagáért" alapon.
két iszonyat színű layer így is rajta van, de ez is inkább csak az eredeti színeket erősíti.
persze ha van kedved, megcsinálhatod! :)
köszi

adott pontszám: 4
2004. július 21. | 08:52 | stcruz

Nem rossz a kép, bár szerintem egy kicsit sötét lett de a lényeg azért átjön a képen.Nagyon jó.Ilyen fotó is ritkán készül.Kicsit lehetne rajta világosítani.
Meg szerintem az a belógó bokor nem kellene.Az elvesz a látványból.

antigroovist válasza:
ám legyen. szándékosan ilyen minden a képen :)

adott pontszám: 5
2004. július 21. | 08:37 | csakiz

Ez naggyon komoly! Van egy pár ismerősöm, aki a pokolban dolgozik! :-)

Üdv.: Zsolt

antigroovist válasza:
:) köszi!

adott pontszám: 5
2004. július 21. | 07:06 | Kador

Ohh my God the real Hell.. brrrr
És még drága is !!
Kiváló meglátás :-) !

antigroovist válasza:
thx!

adott pontszám: 5
2004. július 21. | 01:56 | Paintmaker

:o))))))))
Üdv!
PM

antigroovist válasza:
:)) thx!

adott pontszám: 5
2004. július 21. | 01:22 |

:))) Nagyon jó! Nem is értem, hogy nem jutott még másnak is eszébe! És jól meg is van csinálva.

antigroovist válasza:
köszi, nekem is teljesen véletlen ugrott be és kivételesen nem vártam vele, azonnal cselekedtem :)

adott pontszám: 5
2004. július 21. | 00:59 | martilapu

Nekem tetszik a meglátás. Én talán még pirosítottam volna is a képen, ha már... De hát az én vagyok.

antigroovist válasza:
köszi, volt többféle változat, de végül ennél a majdnem eredeti színűnél maradtam..