BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
ELFELEJTETT JELSZÓ
KATEGÓRIÁK
5
KATEGÓRIA: riport
ELŐZŐ KÉP
| | egyéb
KÖVETKEZŐ KÉP
  • Feltöltve:
    2004. július 12. 21:35
  • érzékenység: 1600
  • forrás: negatív
CASINO

 

A képek értékeléséhez és az értékelések
teljes szövegének elolvasásához be kell lépnie!

BELÉPÉS

Ha még nincs felhasználóneve, akkor regisztráljon egyet.

adott pontszám: 5
2004. július 15. | 14:49 | Biosz

Jó ez a kép szeretnénk ha <b>benne</b> lenne a készülő könyvben. de jó lenne ha jobb miőségben scannelnéd be és nem lefotóznád
előre is köszi

Várjuk a képeid a készülő könyvbe, innen mindent megtudsz... bioszkonyv.atw.hu

Tüske- válasza:
Köszönöm!
Már azon töröm a fejem melyik 3-at küldjem. Ez valószínű benne lesz. Addig természetesen bescannelem valahol normális minőségben.

adott pontszám: 5
2004. július 13. | 21:12 | gozner

jó kis felvétel! tetszik a perspektíva!
grat!

Tüske- válasza:
Köszönöm.

adott pontszám: 5
2004. július 13. | 19:22 | Gut Zoltan

nagyon eredeti fullos foto, kulon jo az ff. grat

Tüske- válasza:
Köszönöm.

adott pontszám: 5
2004. július 13. | 10:48 | fricsike

nagyon titánso fotó :)
én is felfigyeltem az égnek a különös felületére. érdekes :)

Tüske- válasza:
Köszönöm. :)

adott pontszám: 5
2004. július 13. | 09:29 | OniX

Hangulatkép kérem szépen! Legalábbis nekem az! Hangulata van neki ami nekem sokat számít.

Tüske- válasza:
Köszönöm.

adott pontszám: 5
2004. július 13. | 08:27 | Chili bá

Szeretem az ilyen semmit-sokatmondó képeket! Egyet sem sikerült még csinálnom, neked viszont gartulálok! Jó ez az "effekt"! :)

Tüske- válasza:
Köszönöm.

adott pontszám: 5
2004. július 12. | 23:40 | szódás love

Egy tipikus, mondhatni tucatfótó LENNE, ha az ég nem úgy nézne ki az elkövető jóvoltából, mintha egy nagy ezüstkarton terpeszkedne a helyén. Így nagyon science fiction, egyedi, rengeteget dob rajta, szinte kiát az ötösért:)
Valahol ezt kéne megtanulni: fából is vaskarikát fabrikálgatni adott esetekben:)

Tüske- válasza:
Köszönöm.

adott pontszám: 5
2004. július 12. | 23:36 | re_

óriási ötös, ritka jó kép.

Tüske- válasza:
Különös öröm ezt tőled hallani, köszönöm!

adott pontszám: 5
2004. július 12. | 23:00 | mArt

Fantasztikus hangulat, remek nézőpont! Grat!

Tüske- válasza:
Köszönöm szépen.

2004. július 12. | 22:49 |

Hívjál, legalább felébredek:)))

Tüske- válasza:
Ma már semmikép. Hasogat a fejem, azt se tudom hol vagyok. Majd holnap, hogy emlékezzek is miről beszéltünk! :)

adott pontszám: 5
2004. július 12. | 22:37 | playboma

klassz jó kép, nagyon nagy kép

Tüske- válasza:
Köszönöm.

adott pontszám: 5
2004. július 12. | 21:51 | molesbela

klasz jó képde mi ez a tectúra az égen ?
Moles Béla Voltam

Tüske- válasza:
Köszönöm MBV!
Hát, az az igazság, hogy a papírnagyításomat fotóztam le digittel. A papír érdes felületű volt és mindez felül becsillant. Nekem tetszett így is, meg lusta is vagyok, ezért így hagytam! :))

adott pontszám: 5
2004. július 12. | 21:48 | karikittyom

Hát Tüske barátom, megint nagyot alkottál! :) Szóval nagyon tetszik az ellentét a Casino felirat a villamos és a felszálló emberke között! Gratula!

Tüske- válasza:
Köszönöm karikittyom! :)))

2004. július 12. | 21:47 |

Helló:)

Tüske- válasza:
:))
Tisztul már a kép? A végén, ha úgy alakul előtte lehet majd egyeztetni egyet? Holnap majd felhívlak, ha nem baj.

adott pontszám: 5
2004. július 12. | 21:46 |

Ha tudnád, háhy ilyen Casino reklámot csináltam én villamosra és közben ez volt a véleményem az egészről. És csináltam, hogy ne így kelljen felszállnom a villamosra:) Nagyon jó csocio.

Tüske- válasza:
Köszi Denhoda! :)

adott pontszám: 5
2004. július 12. | 21:45 | quai

Kicsiben is megtetszett, de így nagyban jobban megnézve nálam nagyon nyerő, téma+kép, bár kissé zajos, de kifejezetten jót tesz a témának, mint ahogyan a FF is, az ég egy kicsit zavaróra sikerült, de azért is ötös:)

Tüske- válasza:
Köszönöm.