BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
ELFELEJTETT JELSZÓ
KATEGÓRIÁK
5
KATEGÓRIA: humor
ELŐZŐ KÉP
| | egyéb
KÖVETKEZŐ KÉP
  • Feltöltve:
    2004. június 7. 22:47
  • rekeszérték: f2.8
  • zársebesség: 1/60 s
Lazább már nem lehetsz...

A kép Kolozsvár egyik főutcáján készült. Csak egy pillanatom volt, hogy lekapjam a jelenséget, míg a lámpa zöldre nem váltott, ezért a megvalósítási hiányosságokat kérlek ne rójátok fel nekem. Ja, és ha nem lenne egyértelmű, a fickó éppen rágyújtott egy cigire. :-)) 

A képek értékeléséhez és az értékelések
teljes szövegének elolvasásához be kell lépnie!

BELÉPÉS

Ha még nincs felhasználóneve, akkor regisztráljon egyet.

2007. október 26. | 15:16 | katikaaa

Fantasztikus kep...es a fotosi erdemek mellet tolem kapsz egy nagy "koszonom"-ot, mert nagyon jol esett Kvart "viszontlatni" itt a Fotozz-on...Nehany lepesre laktam a foto keszitesi helyetol es olyan reg nem jartam arra :(

Tokeletesen sikerult foto...es meg a kolozsvari lifestyle is total lejon a fotorol :P
Gratulalok :)

vzsozso válasza:
Kolozsvárnak tényleg van egy mással össze nem téveszthető hangulata, varázsa, én is mindig szívesen megyek oda.

Köszönöm a véleméynt, minden jót!

2004. augusztus 1. | 23:33 | Millla_

kár hogy már nem tudom értékelni!
bár nem sokat változtatnék az átlagodon :)) sőt. semmitse :))
nagyon humoros!

vzsozso válasza:
Nem baj, hogy nem tudtad értékelni, már az is elégedettséggel tölt el, ha megnézted és véleményt írtál. Köszönöm!

2004. július 10. | 03:11 | linuxos lamer

Hát ez beszarás! Izirájder Öcséém!
Nagyon jót röhögtem :)
Köszi!

vzsozso válasza:
Örülök, hogy jókedvre derítettelek.
Köszönöm az értékelést.

adott pontszám: 5
2004. június 25. | 18:58 | yozmasterjedi

Tökéletesen elkapott pillanat...
De van egy apró hiba, az hogy nem láthattam élőben :o)

vzsozso válasza:
Köszönöm.

adott pontszám: 5
2004. június 11. | 12:51 | zsirafff

Nagyon laza a csávó. Nagyon tetszik a kép, jól el kaptad gratula.

vzsozso válasza:
Köszönöm.

adott pontszám: 5
2004. június 10. | 21:44 | anku

Király nagyon! Egy tökéletes pillanat. "Egyebet nem tudok mondani..."

vzsozso válasza:
Köszönöm és kérlek kapcsold ki...

2004. június 8. | 11:43 | Tavaszka

A Babes-Bolyaira gondoltam, amint josz a konyvtar felol..

A Beke-teren? De ott nem lejtosebb az ut?

Az is eszembe jutott, de mivel ilyen egyenes es szeles, valahogy nem illett a kepbe, meg az ketiranyu, ha jol emlekszem.. :((

vzsozso válasza:
Na most egy kicsit összezavartál... Azt hiszem, mögöttem volt az az erősen lejtős út, ami felvisz a Hasdeuba. Talán. De most már én sem vagyok igazán biztos benne. Mindegy. A lényeg úgyis látszik a képen.

adott pontszám: 5
2004. június 8. | 11:29 | Tavaszka

Ez eszmeletlen.. Szerintem kompiozicio szempontjabol is teljesen jo.

Ez az egyetem hata mogott van? :))

vzsozso válasza:
Nem, nem az egyetem háta mögött (egyébként is van jó pár egyetem K.-on, te melyikre gondoltál?). Ha jól emlékszem az Ifjúsági Ház (vagy valami ilyesmi) környékén kaptam le.
Köszönöm az értékelést.



































adott pontszám: 5
2004. június 8. | 10:59 | soka63

Jól elkapott pillanat.

vzsozso válasza:
Köszi.

adott pontszám: 5
2004. június 8. | 09:44 | posthero

nagggyon laza!:) ezek a románok/romániai magyarok még tudnak élni:)

vzsozso válasza:
Ők magyarok voltak, mert magyarul beszéltek. Köszönöm.

adott pontszám: 5
2004. június 8. | 09:16 | Peo

Ez tejesen jól elkapott! Akár életképnek is megállná a helyét. Jól is van komponálva! :)

vzsozso válasza:
Köszönöm.

adott pontszám: 5
2004. június 8. | 07:12 | mutanska

Cool, azt hiszem ez a szó a helyénvaló, Kolozsváron az utcán hever a téma, láttam.

vzsozso válasza:
Hát egy nagyvárostól minimum ennyi elvárható!
Köszönöm.

adott pontszám: 5
2004. június 8. | 04:18 | Digitor

Laza csávók az biztos.Ebben az országban sok hasonló autós érdekességet láttam én is.

vzsozso válasza:
Aha, nyitott szemmel kell járni.
Köszi.

adott pontszám: 5
2004. június 8. | 03:42 | P_Zola

Nagyot néztem, mikor megláttam. Aztán jót röhögtem a technikán! Gratulálok a pillanathoz!

vzsozso válasza:
Köszönöm.

adott pontszám: 5
2004. június 8. | 00:16 | _emese_

Nagyon nagy kép. A trabi (meg a rakománya) és a bőrkabátos, napszemüveges alak közötti ellentét is tökéletes. Grat!!!

vzsozso válasza:
Köszönöm.

2004. június 7. | 23:39 | kornelsoma

Köszönöm :o) A "fickó" nevében is :o)

vzsozso válasza:
Nics mit, majd alkalomadtán átadom, ha esetleg újra összefutok vele. :-))

adott pontszám: 5
2004. június 7. | 23:31 | A nevem Sibi

Hát ez tényleg laza :)
Jókor voltál jó helyen és jó gyors a kezed is
király kép
Grat

vzsozso válasza:
Köszönöm.

adott pontszám: 5
2004. június 7. | 23:16 | dewey

Ez az az eset, amikor nem a kép technikai kivitelezését nézi az ember. Ezt a pillanatot nagyon jól észrevetted, és megörökítetted, majd adtál neki egy hallatlanul jó címet...
Gratulálok a képhez!

vzsozso válasza:
Köszönöm.

adott pontszám: 5
2004. június 7. | 23:02 | Kisspista

Háát!
Ez az igazság?!
Sajnos ez már túlmutat a humor határán! Ez az igazi"Fekete humor"
Grat!
Pisa

vzsozso válasza:
Ez bizony szemenszedett igazság.

Kösz.

adott pontszám: 5
2004. június 7. | 23:01 | Jaymz_

Tényleg jó a cím, na meg a kép is. A tipikus "szegény ember vízzel főz" megoldás. :-)

vzsozso válasza:
Arrafelé elég gyakran kell vízzel főzni. Sajnos.
Köszönöm az értékelést.

adott pontszám: 5
2004. június 7. | 23:00 | kornelsoma

Ez hihetetlen :-)))))))))))))) Új iskolaprogram: biztos az erdei iskolába viszik a padokat :o) Azért én azt a f...i-t átírnám kicsit enyhébbre, hamár felteszed a netre... :o)

vzsozso válasza:
Hát nem tudom. A nálam a kifogásolt megnevezés nem a testrészhez kapcsolódik, de javítom ha így szalonképesebb.

Köszi az értékelést.

adott pontszám: 5
2004. június 7. | 22:58 |

Zseniális pillanat!!! De irigylem ezt a képet! Fogadd legőszintébb gratulációmat! És a cím is elég laza. Én pl. azzal mindig bajban vagyok.

vzsozso válasza:
Köszönöm.