BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
ELFELEJTETT JELSZÓ
KATEGÓRIÁK
3
KATEGÓRIA: panoráma
ELŐZŐ KÉP
| | egyéb
KÖVETKEZŐ KÉP
  • Feltöltve:
    2003. október 1. 17:17
Rab-sziget, panoráma

 

A képek értékeléséhez és az értékelések
teljes szövegének elolvasásához be kell lépnie!

BELÉPÉS

Ha még nincs felhasználóneve, akkor regisztráljon egyet.

adott pontszám: 3
2003. október 1. | 22:51 | optikus

Mint kep jo. De technikailag lenne mit csiszolni rajta. Savos mint a fene, valamit csinalni kene vele, ha lehetne akkor ujra kene kesziteni manual wb-vel (persze nyilvan nem ott laksz meg a madar sem all mindig ott:). Meg az illesztett panoramak baja, hogy az apro mintak (plane a mozgok) jol beinterferalnak (itt pl. a vizhullamok).
Egyebkent meg a digitkepen miert vannak szöszgalacsinok?

adott pontszám: 3
2003. október 1. | 18:50 | Százbolha

Hiányzik az alja. Nagyon panoráma lett. A madár viszont jó. A pici pontja próbálgatja a baloldal sötét tónusait ellenpontozni.