BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
ELFELEJTETT JELSZÓ
KATEGÓRIÁK
5
KATEGÓRIA: panoráma
ELŐZŐ KÉP
| | egyéb
KÖVETKEZŐ KÉP
  • Feltöltve:
    2005. december 12. 16:38
  • Készítés helye (ország): Magyarország
Vihar panoráma

6 képből készült.remélem tetszik  

A képek értékeléséhez és az értékelések
teljes szövegének elolvasásához be kell lépnie!

BELÉPÉS

Ha még nincs felhasználóneve, akkor regisztráljon egyet.

adott pontszám: 5
2005. december 20. | 13:15 | teki-toto

Igen hatásos!Mindig lenyűgözve nézem a panoráma képeket, talán mert egyenlőre ezt nekem még nem sikerült összehoznom.De ebben tényleg nem lehet hibát találni!

Defacer válasza:
óó köszönöm , én azért látok benne még hibát :) de köszönöm a véleményt és a hozzászólást!

adott pontszám: 5
2005. december 15. | 10:33 | erőslacc

Nagyon érdekes fotó. Nehéz megörökíteni a távolban zuhogó esőt, pedig nagyon gyönyörű, látványos jelenség. Azért neked sikerült, szivesen megnézném nagyban is. A színvilága, pluszt ad a témának, gratulálok.

Defacer válasza:
köszönöm szépen,örülök h tetszett a képem :)

adott pontszám: 5
2005. december 12. | 18:17 | vesno

oylan mint egy pokoli átjáró, persze pozitív értelemben, nekem elnyerte a tetszésemet.

Defacer válasza:
köszönöm szépen!örülök h tetszik

adott pontszám: 5
2005. december 12. | 17:05 | zdee

Nagyon kedvelem a minimalista megfogalmazású képeket. Ez is teszik. Szépek a színek, a fények és a szerkesztést is jónak látom. gratulálok hozzá!

Defacer válasza:
köszönöm szépen,örülök h tetszik!

adott pontszám: 5
2005. december 12. | 16:54 | shaipo

Nagyon jól megláttad a kínákozó lehetőséget, és nem is látszik rajta, hogy több képből áll. Jó a hangulata.Kb. hány órakor fotóztad?

Defacer válasza:
köszönöm szépen!úú most megfogtál,nyáron valamelyik este készült 6-7 óra felé