BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
ELFELEJTETT JELSZÓ
KATEGÓRIÁK
4,95
KATEGÓRIA: absztrakt
ELŐZŐ KÉP
| | egyéb
KÖVETKEZŐ KÉP
  • Feltöltve:
    2005. november 2. 12:49
  • érzékenység: ISO 200
  • fókusztávolság: 200mm
  • objektív: Canon 70-200+16mm
  • rekeszérték: 6.3
  • zársebesség: 1/250
kanalak

 

A képek értékeléséhez és az értékelések
teljes szövegének elolvasásához be kell lépnie!

BELÉPÉS

Ha még nincs felhasználóneve, akkor regisztráljon egyet.

adott pontszám: 5
2005. november 6. | 22:47 | gatam

Nekem ez otos!
Nagyszeru egyszeruseg!
Gratula!

mpetrow válasza:
köszönöm gatam

adott pontszám: 5
2005. november 4. | 21:12 | swytrap

nagyon jo a ritmusa a kepnek. a szinek is harmonikusak meg a felirat is OK.

mpetrow válasza:
köszönöm swytrap.

2005. november 2. | 19:35 | Celithrandil

én ennél érzem úgy hogy nagyobb kéne, mivel más és más képek vannak:)
amúgy meg nem pontoztam le a képet úgy nézem:)

mpetrow válasza:
jaja, nincs vita köztünk. Nem érzem úgy, hogy lehúztad volna.
köszi

adott pontszám: 5
2005. november 2. | 17:05 | MiLiO

Milyen gyonyoru :) En is probalkoztam mar a temaval, hosszu fem koktelos kanalakkal, de kozel sem lett ilyen... Mindent nagyon eltalaltal, elesseg is jo helyen, szep, harmonikus foto.

mpetrow válasza:
köszönöm, örülök :)

adott pontszám: 5
2005. november 2. | 16:48 | barthae

Tetszik, ötletes absztrakt. Háttérnek én inkább használnék hozzá feketét, de ez mellékes, maga a kép jól eltalált. Tetszik az ötlet, jól sikerült a megvalósítás. Jó ez a tudatos "egy a tömegből" elképzelés is tág blendével.
Grat:
<i>BarthaE</i>

mpetrow válasza:
köszönöm szépen

2005. november 2. | 16:23 | ducinyuszi

Korrekt, es ez igy jo, hogy mindenfelek vagyunk, es engem persze befolyasol ha valami mindenkinek tetszik es gondolom jo iranyba. Azert adtam 5-ost, mert semmi baj a keppel (aminek szamomra az a celja, hogy fenykepezzunk le sok fakanalat), minek huzzam le, sajnos nem osztalyozni nem lehet.

mpetrow válasza:
Köszönöm, kedves vagy.

adott pontszám: 5
2005. november 2. | 16:14 | Asbach

amikor megláttam a képet volt egy tippem kié... de aztán láttam géptípust is. már önmagában az otthon rendelkezésre álló fakanalak mennyisége is dicséretes :)
jó a fénybeállítás, tónusosak a felületek. tetszik az élességbeállítás (bár én mégalacsonyabb mélységélességel csinálnám - ha eszembe jut)
legközelebbre: habverő, robotgép, nagyi salátáskészlete, citromfacsaró, röppentyűstájoló :-))

grat:A

mpetrow válasza:
:) beszerzem őket.
köszönöm Asbach.

adott pontszám: 5
2005. november 2. | 15:51 | ducinyuszi

en fakanalakat latok a kepen, megforditva minden masodik. Megneztem nagyban, azon is az van. Ezek utan elgondolkoztam, mi az amit mindenki lat es en nem? Mi az otlet?
Bocs, csak azert irok, mert ekkora a lelkendezes, ami tok jo, de en oszinten nem ertem.

mpetrow válasza:
Fogtam az összes fakanalat, amit otthon találtam. Forgattam őket, meg a masinát, kattogtattam. Ez született. Nekem tetszett. Ezek szerint másoknak is.
Nem vagyunk egyformák.
Így megy ez.
Miért adtál ötöst?

Mindenesetre köszönöm.

adott pontszám: 5
2005. november 2. | 15:20 | Tolnay

Ez hatalmas ötlet, én még tartogatom télre a konyhai eszközöket... :)

mpetrow válasza:
:) Lassan eljön az ideje a beltéri gyakorlatoknak.
köszönöm

adott pontszám: 5
2005. november 2. | 14:52 | neuhauser

....nem szégyenled magad, hogy egy ilyen eccerű témát, eszközt ide sorakoztatsz és zsebeled be az 5ösöket...he?!?
...utálom, hogy nem nekem jutott eszembe §:))))))))

mpetrow válasza:
:D köszi

adott pontszám: 5
2005. november 2. | 14:03 | erőslacc

Már régóta gondolkodom, hogy megnézzem-é, hát rászántam magam, mert kiemelkedik a többi közül, oda húzza a szemem. Nem bántam meg, mert egy jól sikerült fotó, gratulálok.

mpetrow válasza:
Örülök, hogy megnézted.
köszönöm

adott pontszám: 5
2005. november 2. | 13:54 | SzaSza123

Nagy ötlet. Végre valami szokatlan, ötletes, kreatív dolog. Kicsit már sok az őszi képekből :). Jó expo, jó kompozíció. A keret is nagyon tetszik.
Grat!

Üdv: SzaSza.

mpetrow válasza:
köszönöm :)

adott pontszám: 5
2005. november 2. | 13:42 | Krisnya

nagyon jó! Fakanálabsztrakt...hatalmas. Jó szerkesztéssele vágással és mindennel együtt!
Tetszik!
Grat

mpetrow válasza:
Hálás köszönetem!

adott pontszám: 5
2005. november 2. | 13:37 | Rube

Nagyon jó ötlet, ill. téma! A kivitelezés is tetszik!
Gratula

mpetrow válasza:
köszönöm Rube

adott pontszám: 5
2005. november 2. | 13:28 | moonwalkr

Jó elképzelés, szép megvalósítás. Elsősorban az ötletért gratulálok, de jópofa a megjelenítés. Ez a kép amolyan könnyed, nem érződik rajta az erőlködés, hogy muszály mutatni valamit a közönségnek, inkább úgy néz ki, mintha azt mondanád "gondoltam egyet, megcsináltam, ilyen lett!". És szerintem jó lett. A mélység pedig egyszerűen ízlés dolga. Én biztos csináltam volna mindkét változatból (és feltételezem Neked sem ez az egyetlen képed erről a "témáról"). Ez így egyfajta feldolgozásmód és az ötöst feltétlenül megérdemli.

Grat.

mpetrow válasza:
Köszönöm moonwalkr.
Valóban készült jónéhány változat erre a témára. Ezt tartottam az egyik legsikerültebbnek, ezért ez került fel.

adott pontszám: 4
2005. november 2. | 13:15 | Celithrandil

ötletes kép, jó vágással, de nekem a mélység nem tetszik annyira, lehetne nagyobb az élessége.
nekem csak fém kanalaim vannak felrakva:)

mpetrow válasza:
idéznék tőled :)
"érdekes ézrevétel, nem szeretem az ilyen értékelést, tulajdonképpen azért nem mert akkora 0 képek kapnak itt 4-5 pontokat hogy hihetetlen "

Ahogy néztem a Te kanalas fotóidnál is alacsony a mélységélesség.

Köszönöm az értékelést.

adott pontszám: 5
2005. november 2. | 13:10 | dombigy

Jó kép jó vágással, kerettel és a kreatívitásért *-os 5-ös jár. "Egyszerű de nagyszerű"

mpetrow válasza:
köszönöm

adott pontszám: 5
2005. november 2. | 13:08 | dimage

Hatalmas ötlet!!! És milyen egyszerű, mégis milyen nagyszerű téma, jó kivitelezés.
Jók ezek a szabályos és mégis szabálytalan vonalak. Ritmikus kép.

mpetrow válasza:
köszönöm szépen

adott pontszám: 5
2005. november 2. | 12:53 | kadris

Hogy ez nekem nem jutott az eszembe! nagy ötlet tökéletes kivitelezésben nem kell gondolkodni, csak gyönyörködni, a mélységélesség kitűnő és a kép zseniális!

mpetrow válasza:
:) örülök, hogy tetszik
köszönöm

adott pontszám: 5
2005. november 2. | 12:53 | portói

Nagyon kreatív, ötletes, brilliáns!! Grat!

mpetrow válasza:
köszönöm

adott pontszám: 5
2005. november 2. | 12:53 | eino

A mai nap eddigi legötletesebb képe! Ügyes, sose gondoltam még erre! Gratulálok, szép munka!!!

mpetrow válasza:
ugyan, zavarba hozol.. :)
köszönöm