BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
ELFELEJTETT JELSZÓ
KATEGÓRIÁK
5
KATEGÓRIA: portré
ELŐZŐ KÉP
| | egyéb
KÖVETKEZŐ KÉP
  • Feltöltve:
    2005. október 24. 15:56
  • érzékenység: ISO 200
  • fókusztávolság: 150mm
  • objektív: Canon 70-200
  • rekeszérték: 4.0
  • zársebesség: 1/500
Otthon

..kicsit vissza Kenyába. Utómumka: csak átméretezés. 

A képek értékeléséhez és az értékelések
teljes szövegének elolvasásához be kell lépnie!

BELÉPÉS

Ha még nincs felhasználóneve, akkor regisztráljon egyet.

adott pontszám: 5
2005. október 25. | 16:35 | hayasima

Helyes kiscsákó és nagyon jó fotót csináltál róla. Jó a szerkesztés, hatásos! Grat.

mpetrow válasza:
köszönöm

adott pontszám: 5
2005. október 25. | 13:08 | S woman

Elég nehéz sötét börü embereket fotózni úgy, hogy helyes legyen az expo, ezt tapasztalatból mondom! Neked jól sikerült!
Nagyon jól harmonizálnak a szinek, és csapd le azt, aki azt mondja, hogy függeleges szerkesztés kellett volna! Ez így jó ahogy van!
Punktum.

mpetrow válasza:
:) köszönöm

adott pontszám: 5
2005. október 25. | 11:08 | sitselea

Tiszta kép. Mindent jellemzőnek látok rajta.
Tetszik. Jó kép, mert megadja a lehetőséget, hogy bele sejthessem amit csak akarok, amit tudok, vagy tudni vélek...
Lehetne gondolkodni, hogy így-úgy vágva milyen lenne, de a lényeget ez egyáltalán nem érinti.

mpetrow válasza:
Köszönöm :)

adott pontszám: 5
2005. október 24. | 22:20 | szolanzs

Iszonyatosan tetszik!! A kisfiú tekintete, ruhája, lénye...elragadó! Szeretem a fekete bőrű embereket, nagyon különlegeseknek tartom őket. A háttérbe is a megfelelő tárgyat helyezted, nincs ezen mit fokozni... Gratulálok! Igazán!

mpetrow válasza:
köszönöm szépen

adott pontszám: 5
2005. október 24. | 22:20 | glodeni

Az előtér és háttér nagyszerű harmóniában, a piros kendő s a háttér narancsszíne mesések együtt.
Figyelemreméltó -még ha tán véletlen is, bár nem hiszem- a kislegényen az árnyék s a kendő együttívelése. Te ismered ezt a népet, számomra, ami a róluk a fotóból átjön: valami előkelő tartás, méltóság.
Minden elismerésem!!!

mpetrow válasza:
köszönöm szépen

adott pontszám: 5
2005. október 24. | 17:48 | Sport2

Tudod ezzekle a képekkel az a bajom , hogy teszik egyben meg összeszorul a szívem. Meg állítolag színes börű emberekről nehezebb, jó portrét csinálni. Nos neked sikerült de még hogy. Jó a szerkesztés is.Gratula.
Üdv,
Sport2

mpetrow válasza:
köszönöm Sport2

adott pontszám: 5
2005. október 24. | 17:45 | Médeia

Zseniälis!Tökéletesen bevon a vilàgàba.Gratulälok!

mpetrow válasza:
köszönöm

adott pontszám: 5
2005. október 24. | 17:28 | kanal83

Nem rég nézegettem a world press fotón az elmúlt 50 év legjobb fotóit..Ott van egy afririkai kisfiú keze egy apáca kezében..Nagyon megrázó látvány..És most éppen ez jutott eszembe a képedről..Ez is hatásos, a tekintet sokmindent elárul..

mpetrow válasza:
köszönöm
..én is pont ma találkoztam azzal a képpel, nagyon lesújtó.

adott pontszám: 5
2005. október 24. | 17:04 | wals

Nagyon hatásos, jól szerkesztett fotó. Én is küldeném a NG-nak. :) Külön grt hogy ott jártál. Szerencsés vagy.
üdv
wals

mpetrow válasza:
köszönöm szépen

adott pontszám: 5
2005. október 24. | 16:56 | someoneelse28

Talán icipicit vágnék balról, de ezen kívül nem tudnék (és nem is akarok) semmibe belekötni.
Szép harmonikus színek.
Az Afrikában készült fotók mindig hordoznak egyfajta érdekes kettősséget.
Vidám színek és a nyomor kart karba öltve járnak.
Igazán szép!
5
Some'

mpetrow válasza:
A vágáson én is gondolkodtam, de néha rámjön, hogy nem eröltetem az aranymetszést. Itt pl. a fénysugarak meghosszabbítása volt szempont. Így pont a sarokba vezetnek.

A kettősségben teljesen igazad van.
köszönöm

adott pontszám: 5
2005. október 24. | 16:40 | Janika77

Remek ez a kép...Megfelelő lett volna a National Geog. Magyarország számára is...épp a múlt hónapban írtak Afrikáról!
Szép éles és tiszta kép!
Grat,.Janika

mpetrow válasza:
köszönöm :)

adott pontszám: 5
2005. október 24. | 16:05 | spilak

Ez igazán szép kép! Jól elmosva a háttér! Helyes a kissrác, jól áll a bőre színéhez a piros "ruha"! Jó, hogy nem tetted a kép közepére, hanem eltoltad egy kicsit balra! GRAT! u.i.:ha van kedved kérlek nézz be hozzám és tanácsaiddal segítsd fejlődésem! Előre is köszi! :-)

mpetrow válasza:
köszönöm, benézek

adott pontszám: 5
2005. október 24. | 16:05 | csi_1

Istenem, de szomorú a tekintete :(
Nagyon tetszik a kontraszt a kisfiú fekete bőre és a háttér között.
Lehet valamit tudni a keletkezés körülményeiről?
Gratulálok, ez egy értékes fénykép

mpetrow válasza:
A kép Kenyában a Tsavo East park szomszédságában készült. Körülbelül 100 méternyire a fővárost Mombassával összekötő országúttól.
Ő egy maszáj kisfiú, aki részben ősei hagyományai szerint él. Sajnos ők sem tudják levetkőzni a nyugati hatást.
Köszönöm az értékelést