BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
ELFELEJTETT JELSZÓ
KATEGÓRIÁK
4,56
KATEGÓRIA: tájkép
ELŐZŐ KÉP
| | egyéb
KÖVETKEZŐ KÉP
  • Feltöltve:
    2005. október 22. 22:07
  • érzékenység: ISO 100
  • fókusztávolság: 35 mm
  • rekeszérték: F4,8
  • zársebesség: 1/500
  • Készítés helye (ország): Horvátország
Aranyló kisváros

javitott verzió: van keret alulról vágtam zajosság orvosolva ja és a színek továbbra is maradtak valódiak! :-) Nos, hogy tetszik? 

A képek értékeléséhez és az értékelések
teljes szövegének elolvasásához be kell lépnie!

BELÉPÉS

Ha még nincs felhasználóneve, akkor regisztráljon egyet.

adott pontszám: 5
2005. november 2. | 11:47 | xxdavexx

Nagyon jó kép, kifejezetten tetszik.
Csak annyi hogy nekem nem jön be ez a vastag keret, de ezt leszámítva 5.

fishbence válasza:
Köszi, nem a keretet pontozzuk :-)

adott pontszám: 5
2005. október 23. | 11:56 | Aerendil

láttam az előzőt, és így valóban sokkal jobb. a keret nagyon jó lett.
gratulálok így már megérdemli az ötöst
Aerendil

fishbence válasza:
Köszi Aerendil! Úgy látszik hasznos tanácsokat adtatok ;-)

adott pontszám: 4
2005. október 22. | 22:41 | Birdie

sajnálom ezt a durva kiégést. :(
pedig szép fotó, jó a tagozódása!

miért nem korrigálod ki?
kék csatornából leszedsz 5%-ot máris sokkal jobb lenne!

fishbence válasza:
Próbáltam állítgatni a színeket PS-ben aztán az egészből az lett hogy úgy hagytam ahogy volt. Így a legszebb és még valós is. Mondjuk ez a "kiégés" szubjektív, van akinek tetszik (nekem). Köszi az értékelést!

adott pontszám: 5
2005. október 22. | 22:39 | rover216

Nagyon nehéz naplementét jól fotózni.. Azt gondolom neked sikerült! Egyáltalán nem lett giccses, épp ellenkezőleg ... Jók a szinek, tetszenek a házak sziluettjei is! Hol készült?

fishbence válasza:
Horvátországban voltam tavaly és még ott. Az ott szemben azt hiszem pont a Krk sziget de ez most nem biztos. Köszi az értékelést

adott pontszám: 5
2005. október 22. | 22:21 | bgombas

Ez már jobban tetszik. Passzol hozzá a cím is és a keret is. Sikerült eltüntetni a lilás árnyékokat.
Várjuk a többi képet.

fishbence válasza:
Meglesz :-) Köszönöm a biztatást

adott pontszám: 5
2005. október 22. | 22:13 | Csupachip

Egy örök téma :) lehet hogy jobb lett volna ha sötétítesz rajta de azért így is ötös.

fishbence válasza:
Amatőr fotós vagyok és még nem járt le a naplementekorszakom :-) Köszi