BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
ELFELEJTETT JELSZÓ
KATEGÓRIÁK
ELŐZŐ KÉP
| | egyéb
KÖVETKEZŐ KÉP
  • Feltöltve:
    2005. október 22. 12:24
  • érzékenység: ISO 200
  • fókusztávolság: 70mm * 1.5
  • objektív: 18-70
  • rekeszérték: F4.8
  • zársebesség: 1/60 s
Vezetek

 

A képek értékeléséhez és az értékelések
teljes szövegének elolvasásához be kell lépnie!

BELÉPÉS

Ha még nincs felhasználóneve, akkor regisztráljon egyet.

adott pontszám: 5
2005. október 27. | 14:16 | Biosz

Ez tényleg nagyon jó, mind a technikai kivitel, sőt még poénnak is. :)

Tersius válasza:
Koszi!

adott pontszám: 5
2005. október 26. | 08:00 | hszaby

hat ez aztan egyedi svenk, gratulálok a kitalalasahoz

Tersius válasza:
Nem kitalalas ez, szerencse :)
De azert koszonom.

adott pontszám: 5
2005. október 24. | 11:56 | blzoly

Ez nagyon jó.A poén is ütős és a svenk is mesteri.Gratulálok a pillanathoz.

Tersius válasza:
Koszonom szepen!

adott pontszám: 5
2005. október 23. | 19:24 | Luigi40

Eladási statisztika fotó:-)) Nagyon ügyesen elkapott mozzanat, tele dinamikával, jó svenk! Grat!

Tersius válasza:
Koszonom szepen :)

adott pontszám: 5
2005. október 23. | 08:44 | teki-toto

nagyon jó kép:-)
az a baj,hogy mindnet elmondtak róla, de annyira megkapó, hogy szinte kényszert éreztem hogy írjak ide...
így csak gratulálni tudok:-)

Tersius válasza:
Eleg az is :-)

adott pontszám: 5
2005. október 22. | 21:09 | colin61

Nem csoda hogy lett sok selejt.... 60adon azért már bőven van.... :-))
Viszont ezt remekül sikerült megfognod,ráadásul nagyon jó pillanatban.... Nagyon tetszik,a vágás is remek....
Gratula

Tersius válasza:
:)

adott pontszám: 5
2005. október 22. | 20:21 | Columbiapower

Hehh:)
Amennyiben nem külön lett összrakva kiváló svenk, különben meg jó retus:)
Grat!

Tersius válasza:
Photoshop csak a keret, meg a vágás, semmi több :)
Bár ilyen szépen tudnék retusálni.

adott pontszám: 5
2005. október 22. | 16:53 | Tolnay

Ez nagyon jó lett, a kis bogár szányra kapott. :) és ráadásul egy 3-as BMW és egy CLK-t is mag mügé utasított. :) Remek svenk.

Tersius válasza:
Hat, ha sietni kell, akkor sietni kell.

adott pontszám: 5
2005. október 22. | 15:35 | jamsyka

nagyon jól elkapott pillanat! ezt még a vágással és a kerettel is nagyon jól fokoztad!
de nehogy csak dicséretet kapjon a képed: kár, hogy a szemközti sávba garázdálkodott egy autó :-))

gratula!

Tersius válasza:
Az direkt van ott, O az utolso, még meg is kell fordulnia

adott pontszám: 5
2005. október 22. | 14:38 | skitty

VW bogár reklám :-), avagy így hasít Hörbi.
Nem csak elkapott pillanat, de humornak se utolsó.
Grat.

Tersius válasza:
Hát igen, értenék hozzá, gyorsan átfesteném a gépet megfelelő színre, így marad kék.

adott pontszám: 5
2005. október 22. | 14:32 | hype78

Nagyon jól elkapott pillanat, külön szerencse, hogy mindhárom autó német. Mennyire volt tudatos a fényképezés ?

Tersius válasza:
Tudatosan így fényképeztem, de nem én szoltam a német tesóknak, hogy pattanjanak autóba, és haladjanak el ilyen sorrendben az ablak előtt :)

adott pontszám: 5
2005. október 22. | 14:23 | bölcs27

Naggyon állat! hiába az 53-as géposztály a legjobb!!! :-)
ráadásul az 1/60-ad svenkszerűség + hab a tortán

Tersius válasza:
Köszöm, örülök, ha tetszik.

adott pontszám: 5
2005. október 22. | 14:05 | zdee

Jóóó!! A cím eladja a képet:))) Jó pillanatot kaptál el és megtaláltad hozzá a mondanivalót.

Tersius válasza:
koszi!

adott pontszám: 5
2005. október 22. | 13:57 | eibmoz

Tuti jó kép , az jutott eszembe , ez a start utáni pill. v. a cél előtti .... Grat.

Tersius válasza:
Csakis a cél előtt lehet, a kék mindjárt nyerni fog :)

adott pontszám: 5
2005. október 22. | 13:13 | mullerp

Nagykiraly... jo otlet nagyszeru kivitelezes, valoban elismeresre melto expo! Grat!

Tersius válasza:
Koszonom!

adott pontszám: 5
2005. október 22. | 13:11 | kacsorp

ez igen!remek elkapott pillanat, még a humor kategóriában is megállná a helyét...

gratula

üdv:kp

Tersius válasza:
Koszonom

adott pontszám: 5
2005. október 22. | 13:06 | rover216

Nagyon ottvan.. ez az ami nekem sosem jött össze még! :) Nagyon szépen elkaptad őket, ráadásul jó pillanatban! meddig próbálkoztál? CSak azt nem értem mi a fene van a BMWjobb első ajtajának alján? grat

Tersius válasza:
Nem tudom, biztos valami céges matrica lehet.

adott pontszám: 5
2005. október 22. | 12:51 | julesdex

Ó igen, ez a kép nem a véletlen műve, sok próbálkozás eredménye lehet csak.
és meg is lett az eredménye!
Igazán szerncsés fotó és remekül kihaszáltad az alkalmat.
gratulálok!
julesdex

Tersius válasza:
Koszonom szepen!

adott pontszám: 5
2005. október 22. | 12:49 | hoef

Szeretem az ilyen bemozdult hátteres mozgásérzékeltetést! Tényleg ügyesen kaptad el. Humoros, hogy a kicsi megy elöl :) , s ehhez ötletes címet adtál. A keret is csuda jól illik ide a sebesség érzetének fokozásához. Még tudnám folytatni... GRAT.

Tersius válasza:
Koszonom szepen dicsero szavaid.

adott pontszám: 5
2005. október 22. | 12:47 | Kaviaar

Aranyos kép, én a természet képeket szeretem elsősorban de ez nagyon jól sikerült nem tudok elmenni mellette értékelés nélkül.
Svenk, Expó, vágás, pillanat maximális...és az a kék bogár nagyon ott van a két ragadozóval a hátában, grat jól elkaptad!

Tersius válasza:
Valamilyen szinten természet kép, vannak fák, meg minden :)
Koszii!

adott pontszám: 5
2005. október 22. | 12:33 | ChrisMix

Cobra 11. :-) Filmbe illő jelenet. Gondolom kézből lőtted, ahhoz viszont a szerencs is kellett, hogy függőlegesen nem mozdúlt be a kezed 1/60-nál. Gratulálok!

Tersius válasza:
Szerencsém volt, jó szobát kaptunk a hotelban :)

adott pontszám: 5
2005. október 22. | 12:32 | mutty.hu

Ráadásul ha jól látom nind német autó. :)

Nagyon üyges elkapott pillanat, tökéletes technikával, jó címmel. HAtásos.

Tersius válasza:
Köszi!
Lett ám sok selejt is, szerencsére pont ez a kép sikerült.