BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
ELFELEJTETT JELSZÓ
KATEGÓRIÁK
5
KATEGÓRIA: állatfotók
ELŐZŐ KÉP
| | egyéb
KÖVETKEZŐ KÉP
  • Feltöltve:
    2005. október 18. 16:13
  • érzékenység: ISO 400
  • fókusztávolság: 200mm
  • objektív: Canon 70-200
  • rekeszérték: 4.0
  • zársebesség: 1/250
> > >

Kicsi, de bátor. [közel engedett] 

A képek értékeléséhez és az értékelések
teljes szövegének elolvasásához be kell lépnie!

BELÉPÉS

Ha még nincs felhasználóneve, akkor regisztráljon egyet.

2006. február 19. | 22:48 | kántor1

Szépek a szinek, bátor volt!!!!

mpetrow válasza:
köszönöm

adott pontszám: 5
2005. október 23. | 14:46 | jamescook

Fotogén a madárka! Tetszenek a szinek, szerintem az ágak teszik dinamikussá a képet, ahogy a madárra terelik a tekintetet. Jó fényeket!

mpetrow válasza:
köszönöm
Jó fényeket neked is!

adott pontszám: 5
2005. október 21. | 01:47 | bbeatrix

Jajj, de szép madár.... Szerintem másodpercek kérdése volt hogy sikerült a kép.. 5ös! Grat

mpetrow válasza:
köszönöm

adott pontszám: 5
2005. október 19. | 23:33 | P_Gyöngyvér

Ez fantasztikus!
Gyönyörű, nem mindennapi fotó.
Lehet, hogy én vagyok tájékozatlan, de milyen madár ez?
Gratulálok! Tizes!

mpetrow válasza:
Nem Te vagy tájékozatlan, én sem tudom. :)

köszönöm

adott pontszám: 5
2005. október 19. | 15:58 | Atticsabi

Jó kis " makró ". Mert ugye közel? engedett:)) Jó a beállítása, balra futó ágon, visszanéz.Jobbról vágnék de ez nem szempontom a pontozásnál. Gondolom próbólgattad Te is a vágásokat és ez tetszett. Grat.

mpetrow válasza:
köszönöm
igen, próbáltam vágni, de rosszabb lett.

adott pontszám: 5
2005. október 19. | 14:59 | atti16

Nagyon jól komponált, csodálatos kép. Gyönyörűen harmonizál a színvilága. Ezt jól megcsináltad, gratulálok!!
További jó fotózást!!

mpetrow válasza:
köszönöm, neked is

adott pontszám: 5
2005. október 19. | 10:34 | WMiklós

Jó éles, szépek a színek, minden oké szép kompozíció, jó kivitelezés grat

mpetrow válasza:
köszönöm

adott pontszám: 5
2005. október 19. | 09:47 | bodry

Hibátlan madár fotó, gratulálok.Jó éles, szépek a színek, minden Ok

mpetrow válasza:
köszönöm

adott pontszám: 5
2005. október 18. | 22:35 | Sztrovi

Hát ez nagyon szép, ritkán lehet ilyen közel jutni...

mpetrow válasza:
köszönöm

adott pontszám: 5
2005. október 18. | 21:29 | kacsorp

jópofa
tényleg közel lehettél 200 mm-rel
jól szerkesztett kép

gratula

üdv:kp

mpetrow válasza:
köszönöm

adott pontszám: 5
2005. október 18. | 21:11 | BlackBuell

A madárka modell lehetett előző életében mert nagyon profi módon felkínálta magát. :o)
Amúgy én vágnék vagy nem vagy mégis de nem! :o)

mpetrow válasza:
köszönöm :)

adott pontszám: 5
2005. október 18. | 20:09 | flyerwolf

Teljesen eltalált pózban van a madárka, szépek a színei, a vágást meg már megbeszéltétek.

mpetrow válasza:
köszönöm

adott pontszám: 5
2005. október 18. | 19:52 | orosztamás

ez egy gyönyörü kép lett..
nem találok szavakat rá..
Minden tekintetben példaértékü..

Grat!

mpetrow válasza:
köszönöm, örülök, hogy tetszik.

adott pontszám: 5
2005. október 18. | 18:35 | Doged

Régóta vágyom rá, hogy egy szép kis madárkát hasonló minőségben lefotózzak. Nagyon tetszik a képed. Éles madárka, jól elmosott háttér, az ágak először talán zavarók voltak, de nagyban jó hogy ott vannak....

mpetrow válasza:
köszönöm

adott pontszám: 5
2005. október 18. | 18:33 | frici755

Gyönyörű szinek, jó élesség, jó kompozíció. A jobb oldali ágat vágtam volna, csak kivezeti a tekintetet.

mpetrow válasza:
köszönöm
A vágásról már korábban írtam.

adott pontszám: 5
2005. október 18. | 18:10 | glodeni

Nem bátor az, vakmerő! (Vagy az áldott emlékű Boncz Géza stílusában: nem bátor az, hanem megfagyott.) :-)))
Nagyszerű egyensúlyban leledző képet alkottál erről a gyönyörű színekben tündöklő madárkáról.
Minden elismerésem!

mpetrow válasza:
:) köszönöm. Örülök, hogy tetszik!

adott pontszám: 5
2005. október 18. | 18:06 | gpuska

Nagyon szép szinek vannak a képeden. A háttér lágy pasztelljéből jól elválik a szinte harsány színű madárka. A jobb szélső gallyat vágnám.

mpetrow válasza:
köszönöm
..ha levágnám a jobb szélét ugrana a kép tere, de tényleg az a kép gyenge pontja.

adott pontszám: 5
2005. október 18. | 18:00 | szistipisti

Gratulálok, gyönyörű fotó.

mpetrow válasza:
köszönöm

adott pontszám: 5
2005. október 18. | 17:54 | Peti777

Kiváló kép, gyönyörű színek, éles ahol kell elmosott ahol kell. Gratulálok a remek fotóhoz.

mpetrow válasza:
köszönöm

adott pontszám: 5
2005. október 18. | 17:15 | birola

Nagyon tetszik a kép.
Szép kompozíció, jó kivitelezés ehhez csak gratulálni lehet.

mpetrow válasza:
köszönöm

adott pontszám: 5
2005. október 18. | 16:54 |

Fantasztikus kompozíció! Nagyon tetszik az ágak helyzete, ritmusa.
Gartula. 8-))))))))

mpetrow válasza:
köszönöm :)

adott pontszám: 5
2005. október 18. | 16:43 | banaan

A masik oldalrol milyen nagy elvezet szepen lassan kozel lopozni a madarhoz ovatosan hirtelen mozdulatokat kerulve,kozbe izgulsz,elrepul-e,jol van-e beallitva a gep,rendesen adrenalin roham :) Mar a kep keszitese megeri.Plane egy ilyen kep.Mi?A keprol is mondjak valamit? Szep,eles,jo,stb,stb...

mpetrow válasza:
Bizony, az a legjobb része.
köszönöm.

adott pontszám: 5
2005. október 18. | 16:40 | skitty

Nemcsak kicsi és bátor, de szép színes is. Jó a fejállása /bár ez a lovaknál fontos :-)/
Grat.

mpetrow válasza:
köszönöm :D

adott pontszám: 5
2005. október 18. | 16:32 | Alexa25

Aranyos kép, és szerintem minden téren rendben van, éles ahol kell, a színei szépek, a madárkáról nem is beszélve. Nálam ötös. Gratula. Nehéz volt biztos elkapni ezt a jó pillanatot...

mpetrow válasza:
Annak köszönhető, hogy elbambult :)
Náluk is előfordulhat.
köszönöm

adott pontszám: 5
2005. október 18. | 16:30 | veszettkutyakolos

Aranyos a madárka!
Tetszik az elhelyezése is.
Gratulálok!

mpetrow válasza:
köszönöm

adott pontszám: 5
2005. október 18. | 16:24 | neuhauser

...de jó kis kék ködmön!...ha még egy centit közelebb mégy, szerintem két vézna lábacska maradt volna csak valahol fent...a keret alatt §:))

mpetrow válasza:
:) könnyen lehet.
köszönöm