BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
ELFELEJTETT JELSZÓ
KATEGÓRIÁK
ELŐZŐ KÉP
| | egyéb
KÖVETKEZŐ KÉP
  • Feltöltve:
    2005. augusztus 19. 11:05
  • érzékenység: ISO 200
  • fókusztávolság: 190mm
  • objektív: CZ
  • rekeszérték: 8.0
  • zársebesség: 1/60
zipp-zár - Rotterdam

A torzításért szíves elnézéseteket kérem. ..a gép nevében. Köszi a címet Venom2 

A képek értékeléséhez és az értékelések
teljes szövegének elolvasásához be kell lépnie!

BELÉPÉS

Ha még nincs felhasználóneve, akkor regisztráljon egyet.

adott pontszám: 5
2005. augusztus 23. | 08:40 |

Hatalmas ötlet, remek meglátás, grat.
üdv
bedicsand

mpetrow válasza:
köszönöm

adott pontszám: 5
2005. augusztus 21. | 01:21 | velrob

Szép meglátás. Jó pillanat. És a cím fenomenális ...
Ehhez csak gratulálni tudok. Egyedül az égboltot sajnálom. Lehetne szebb.

mpetrow válasza:
Sajna eső előtt volgunk 2 perccel.
Köszönjük

adott pontszám: 5
2005. augusztus 20. | 12:43 | _kolbi_

Nagyszerü meglátás, frappáns cím. Gratulálok!

mpetrow válasza:
Köszönet

adott pontszám: 5
2005. augusztus 20. | 10:42 | Csipu07

Ilyen kira helyzetek ritkán adódnak, gratulálok a meglátáshoz!

mpetrow válasza:
köszönöm

adott pontszám: 5
2005. augusztus 19. | 14:25 | zero-point-one

Juhújj :D De ötletes!!!!!! :DDDD ÁÁÁÁÁÁ!!! Torzítás nem érdekes, de áááá :)))) GRATULÁLOK!!!!!!! ez hihetetlen jó ötlet :)

mpetrow válasza:
:) köszönjük

adott pontszám: 5
2005. augusztus 19. | 13:51 | Van Der

jol elkapott pillanat. az esetleges komponalasi hibakat pont emiatt nem szabad elohozni, hisz itt gondolom a gyorsasagon mult a dolog

mpetrow válasza:
köszi, azért volt időm ;)

adott pontszám: 5
2005. augusztus 19. | 12:39 | Rigris

Ezzel a címmel nem lehet más mint ötös. Mindazonáltal az a barna épület tényleg nem kéne az aljára. Sajnos ha levágod, akkor alul nagyon kevés marad a cipzárhúzó alatt, nem az igazi. Ott, a helyszínen kellett volna kihagyni, ha lehetett - ezt nem tudhatjuk.
De nagyon jó kép, és valóban jár az ötös Venomnak is.

mpetrow válasza:
köszönöm.

adott pontszám: 5
2005. augusztus 19. | 12:34 | pixeldesign

címmel együtt nagyon ütős, szép észrevétel

mpetrow válasza:
:) köszi

adott pontszám: 5
2005. augusztus 19. | 11:53 | I.C.A.

Összehoztátok Vernom2-vel! Grat! Megpróbáltad fekete-fehérben, ha nem. javaslom!

mpetrow válasza:
Megpróbáltam. Valahogy nem volt az igazi.
köszi

2005. augusztus 19. | 11:48 | barthae

Nem, nem mindenki szimmetria párti. Én pl. ebben az esetben egyáltalán nem. Sőt, én még olyan képet is el tudnék képzelni, ahol megdöntöd kicsit a hosszanti átló felé a falsíkokat, és bal alul kb. 2/3, jobb felül 1/3 arányban oszolna el... és akkor viszont valóban lehet, h. nem kéne rá az alsó barna épületrész...
Szerintem ez a cím sokat lendített beindítani hozzá a fantáziát... legalábbis nekem...:-))
Venomnak is jár egy 5ös ;-))

mpetrow válasza:
:) köszi

adott pontszám: 5
2005. augusztus 19. | 11:41 | barthae

Ezzel a címmel nagyon hatásos! Tedd át inkább absztraktba, ott jobban üt, grat:
barthae

mpetrow válasza:
ok, megfontolom.
köszönöm

adott pontszám: 5
2005. augusztus 19. | 11:38 | saturninus

nagyon okos, nagyon szemfüles megfigyelés.

mpetrow válasza:
nagyon köszönöm

adott pontszám: 5
2005. augusztus 19. | 11:28 | Babakriszta

Nagyon jó kis absztrakt fotó, gratulálok.

mpetrow válasza:
köszönöm szépen.

adott pontszám: 5
2005. augusztus 19. | 11:24 | KriszRyan

nagyon nagyon jo meglatas, csak gartulalni tudok szep kivitelezes es otletes cim, GRAT

mpetrow válasza:
köszönjük
én & Venom2 (a címmester)

adott pontszám: 4
2005. augusztus 19. | 11:22 | Redna

Nagyon tetszik az ötlet, jó hogy ezt így észrevetted, a vágás szerintem lehetne egy picit centrikusabb, szimmetrikusabb akkor egyből ütne mit is vettél észre.

mpetrow válasza:
köszi
Itt mindenki szimmetriapárti?

adott pontszám: 5
2005. augusztus 19. | 11:20 | jekkel

Nagyon ötletes. Maga a kép nem lenne valami frenetikus, de ezzel a címmel.....Gratulálok a fantáziádhoz.

mpetrow válasza:
a cím, nem az én ötletem volt.
köszi

adott pontszám: 5
2005. augusztus 19. | 11:13 | 1960

Kampó a kampón avagy a darúk szerelme.Érdekes meglátás.Gratula.

mpetrow válasza:
:) köszi

adott pontszám: 5
2005. augusztus 19. | 11:09 | Pista1

Most aztán meglepődtem: Rotterdamban panelépítkezés? Jól eltalált kép!

mpetrow válasza:
Bizony, hogy .. és milyen hervasztó a hangulatuk.

köszi

adott pontszám: 5
2005. augusztus 19. | 11:07 | Venom2

Címnek inkább zipp-zár.Jó kis fotó tecc.Grat!

mpetrow válasza:
köszönöm, a címet is ;)