BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
ELFELEJTETT JELSZÓ
KATEGÓRIÁK
4,08
KATEGÓRIA: természet
ELŐZŐ KÉP
| | egyéb
KÖVETKEZŐ KÉP
  • Feltöltve:
    2005. augusztus 17. 16:40
Jelenés

Tudom, hogy életlen. Mivel ha vakut használtam volna, úgy teljsen elveszne a piros fény. A képnél nem alkalmaztam digitális trükköt. 

A képek értékeléséhez és az értékelések
teljes szövegének elolvasásához be kell lépnie!

BELÉPÉS

Ha még nincs felhasználóneve, akkor regisztráljon egyet.

adott pontszám: 4
2005. augusztus 18. | 18:19 | Syan

Az életlenség miatt csak 4es, de nagyon egyedi, és ez szuper! Várjuk a hasonlókat!

russsia válasza:
Köszönöm. De nem tudtam mit kezdeni az élességgel.

adott pontszám: 4
2005. augusztus 18. | 17:47 | farkasradulyszabolcs

A hibákat tudod Te is, de szerintem mégis érdemes volt feltenni, mert nagy ötlet, az embernek elsőre a "hát ezt meg hogy csinálta?" kérdés jut eszébe és törheti is egy darabig a fejét...

russsia válasza:
Köszi.
Én is pont ezen a véleményen vagyok.

adott pontszám: 3
2005. augusztus 18. | 11:33 | astryd

Hű, ez egy kicsit homályos nekem. Talán már túl szürkület volt, és ennyi tellett a géptől?
Amúgy hogy-hogy a fa belseje parázslott?
Izgalmas téma lenne, és futurisztikus hangulata lenne a képnek. De így nem az igazi.

russsia válasza:
Kösz az értékelést.
Ha napfényes időben csináltam volna a képet, akkor nem lehetne ilyen szépen látni a piros fényt.
És nem parázslott a fa belseje, hanem beleraktam a lukba a bicikli lámpám.

adott pontszám: 3
2005. augusztus 17. | 20:57 | leon2004

nem tom miert lett ijjen roszz a minoség?

russsia válasza:
csak

adott pontszám: 4
2005. augusztus 17. | 17:41 | I.C.A.

Tüzet raktál az oduban? Jól látom? A minőség miatt 4-es, pedig lehetne jobb is!

russsia válasza:
köszi.
Nem tűz. :-)
Bicikli lámpa.
hoppá...

adott pontszám: 5
2005. augusztus 17. | 17:40 | Bongo 0

Megvilágítottad valamivel a fa odvát? vagy rásütött a nap. Játszottál a fehéregyensúllyal, az biztos. ("daylight fluorescent" az exif szerint)

Nem tetszik, mivel a részletek kevésbé érdekesek, mint a színek, az életlenség nem túl zavaró. Látom 1/13 mp-et állítottál be manuálisan, az könnyen bemozdulhat.

nekem tetszett, megszavazom az ötöst.

russsia válasza:
Köszi.
A biciklim hátsó lámpáját használtam megvilágításnak.
Szerintem se zavaró az életlenség.

adott pontszám: 4
2005. augusztus 17. | 17:27 | Peti777

Ez meg mi, egy farönk az erdőben, áruld el hogy mit látunk! Nagyon egyedi az biztos és jól is néz ki jó a címadás is a képnek.
Ötletesség, meglátás: 5
Életlenség vele a baj, bemozdulhatott! Érdekes kép!
Grat

russsia válasza:
Köszi.
Pontosan. Ez 1 farönk az erdőben.
Nem mozdúlt be, csak kevés volt a fény.