BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
ELFELEJTETT JELSZÓ
KATEGÓRIÁK
5
KATEGÓRIA: makró
ELŐZŐ KÉP
| | egyéb
KÖVETKEZŐ KÉP
  • Feltöltve:
    2005. július 26. 20:58
  • érzékenység: ISO 100
  • fókusztávolság: 15.4 mm
  • rekeszérték: F2.8
  • zársebesség: 1/80s
"Az idomár"

"szelídebb" fajta lepke volt, kezemre mászott az asztalról és gond nélkül forgathattam, nem vette zokon. Utómunka ps-ben, csak vágás és keret. 

A képek értékeléséhez és az értékelések
teljes szövegének elolvasásához be kell lépnie!

BELÉPÉS

Ha még nincs felhasználóneve, akkor regisztráljon egyet.

adott pontszám: 5
2005. július 27. | 20:04 | bgombas

Biztos meg akart enni, azért jött vissza többször is. Egyébként tetszik a kép, szép éles, nem zavaró a háttér sem, mert jól elüt a lepke tőle.

UMFBiker válasza:
koszi az ertekelest.

adott pontszám: 5
2005. július 27. | 10:31 | hayasima

Valld be, hogy odaragasztottad a nyelvét a kezedhez! (rossz poén) A háttérben a csíkok egy picit zavaróak és kis életlenség van a fejnél, de ez már csak kötözködés. Összességében tetszik a kép.

UMFBiker válasza:
köszi. A háttér csíkjai, egy faház deszkái :)

adott pontszám: 4
2005. július 26. | 23:00 | Cipőruha

UMFBiker válasza:
hmmm. tömör elemzés :(

adott pontszám: 5
2005. július 26. | 22:06 | R. Robi

Szuper! Kölcsön adhatnád a lepkédet.....

UMFBiker válasza:
Köszi szépen. Elengedtem utána, de elég ragaszkodó típus volt. Még vagy háromszor visszajött, de akkor már békénhagytam.

adott pontszám: 5
2005. július 26. | 21:35 | a.gabor

Könnyű így fotózni, ha idomított lepkéd van ... :)
Mondjuk, ha már kézen áll, talán hagytam volna több kezet (ha volt persze). De így is OK.

UMFBiker válasza:
Köszi az értékelést. Egy ici-picivel volt többkéz, de nem tartottam túl fontosnak.

adott pontszám: 5
2005. július 26. | 21:05 | B.F.Benjy

Nagyon jól sikerült a képed. Engem picit zavar a kéz, de gondolom másképpen nem lehetet megoldani. Most tettem fel egy hasonló képet egy pillangóról.

UMFBiker válasza:
köszi szépen. Láttam szt a képet is csak még nem jutottam el odáig hogy véleményezzem. Pótlom :)