BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
ELFELEJTETT JELSZÓ
KATEGÓRIÁK
3,26
KATEGÓRIA: akt
ELŐZŐ KÉP
| | egyéb
KÖVETKEZŐ KÉP
  • Feltöltve:
    2005. július 16. 19:10
Mit nevezünk aktnak

Bizonyos szemszögből a képen egy félig meztelen férfi látható. 

A képek értékeléséhez és az értékelések
teljes szövegének elolvasásához be kell lépnie!

BELÉPÉS

Ha még nincs felhasználóneve, akkor regisztráljon egyet.

2005. november 28. | 12:51 | szabotibi

Ha mindenképpen kíváncsi vagy arra hogy akt-e ez a kép akkor kérdezz meg egy egyházi személyt.

russsia válasza:
Meglesz.

2005. november 21. | 21:20 | gaborka13

én a humor kategóriába tettem volna, de ott se kapna sokkal magasabb pontokat. A szemből vakuzás sajnos nem használt a képnek, a perspektíva viszont tetszik. Kicsi cinizmust feltételezek...

russsia válasza:
Kössz,de nincs cinizmus.
Csak 1 ötlet volt.

adott pontszám: 3
2005. augusztus 12. | 23:22 | b.laci

Egyetértek az előttem szólóval. Nincs jól kivitelezve, az pedig, hogy ebbe a kategóriába tetted, szerintem nem érték. Ha lefotóznád a Dávid-szobrot, az sem lenne akt. Szerintem... Amúgy hol készült a kép? üdv. L

russsia válasza:
Kössz az értékelést, neked is csak azt tudom mondani mint az elötted szólónak.
A kép az egyik kisebb körmendi temetőben készült, éjjel.

adott pontszám: 2
2005. július 28. | 23:37 | bigc

najó legyen akt a kisjézus. nade attól még ez egy nagyon rosszul vakuzott turistafotó. a legalja világos, a teteje sötét. értem én a devianciát, csak azt jól meg is kell csinálni.... :)

russsia válasza:
Eredetileg "rendben" voltak a fények. De nekem így jobban tetszik.
Azért kössz.

adott pontszám: 5
2005. július 25. | 19:59 | davidmagyar

Szerintem nem ezt nevezzük aktnak, persze ezt te is tudod, csak próbáltál botrányt kelteni.
Nekem van egy feszületes képem, ami közelebb jár az akt megoldáshoz. Szeirntem nézd meg, és megérted mire gondolok. :)

Egyébként a fotó nekem nagyon tetszik, az is, hogy formabontóan kezeled a kategóriát, és az is, hogy valami egész érdekes hatása van a figurának a kereszten. Néhol mintha olyan természetellenesen csillanna meg, vagy nem is tudom, de amolyan természetfölötti érzésem van. A tökéletesen fekete háttér pedig úgy kell, mint egy falat kenyér, ezt te is jól érezted.
Nekem tetszik.

russsia válasza:
Köszönöm az értékelést.
A te feszületes képed jobban beleillik az akt kategóriába. De szerintem az enyém is jó helyen van itt.

adott pontszám: 5
2005. július 17. | 22:13 | tea_

szerintem meg pont attól jó, hogy egyszínű fekete a háttér. én rühellem a valásos képeket, de ez tényleg tetszik!

russsia válasza:
tenkjúú

adott pontszám: 5
2005. július 16. | 21:10 | Rasty18

Nagyon tetszik hogy ugy fotoztad mintha Ö pont rád nézne ez az ötlet már megéri a pénzét olletve a z 5 ét

russsia válasza:
Köszönöm szépen.

adott pontszám: 3
2005. július 16. | 20:27 | ringwraight

1et értek az előttem szólóval! kicsit olyan gyorsan lekapott szaga van és hiányzik róla még valami, eléggé túlfotózott téma, pedig szeretem a vallásos képeket. próbáld meg más napszakban ez a teljesen fekte háttér szerintem sokat ront!

russsia válasza:
köszi. De nekem nagyon tetszik a háttér.

adott pontszám: 4
2005. július 16. | 19:13 | orange_

a téma jó, a kompozíció is, de nagyon egyszerű a megvilágítás. gondolom beépített vakuvl lett megvilágítva, ezért túl szokványos, sietve lefényképezett benyomást kelt (3,5)

russsia válasza:
Köszönöm az értékelést.
Beépítettel készült, de túl világos lett a kereszt és ez már a lesötétített verziója. És így sokkal jobban néz ki.