BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
ELFELEJTETT JELSZÓ
KATEGÓRIÁK
3,92
KATEGÓRIA: állatfotók
ELŐZŐ KÉP
| | egyéb
KÖVETKEZŐ KÉP
  • Feltöltve:
    2005. június 20. 21:14
Macskaállat

 

A képek értékeléséhez és az értékelések
teljes szövegének elolvasásához be kell lépnie!

BELÉPÉS

Ha még nincs felhasználóneve, akkor regisztráljon egyet.

adott pontszám: 5
2005. június 29. | 10:24 | FuNS0f7

Aranyos macskás kép! Cuki, ahogy kitekeredett csak a fotó kedvéért. :)) Eredetik a fények. Tetszik a súrlófény, de kár, hogy a macskusz így árnyékba került.
De hát "valamit valamiért", az eredetiséget osztályoztam. :)

russsia válasza:
Köszi szépen. Tényleg kár, hogy árnyékos a feje. Csak nem volt időm pofán világítani.

adott pontszám: 3
2005. június 21. | 23:34 | gyulaipeti84

A fekete háttér jól kiemeli a cicát, mert a fények olyan irányból világítják meg a témát ami a sötét hátteret segíti elő! Viszont ebből adódik a fotó gyenge pontja is, mégpedig az hogy a pofija már teljesen sötétre sikerült a lába és a szőre pedig már túlexponált lett! deríteni kellett volna valamivel! Lehet a vakut is használni ilyenkor de csak óvatosan!

russsia válasza:
Köszi, csak az volt a baj, hogy nem volt időm semmire, mivel a macska kb. olyan 1,5 m volt tőlem.

adott pontszám: 5
2005. június 21. | 17:27 | tea_

ezen a képen nem is gongolná az ember, hogy ez a rühes dög beflamált három védtelen kisnyuszit :(
na látod nekem meg ez az egyik kedvenc képem tőled!!!

russsia válasza:
Köszi, csak azt még mindig nem értem miért raktam fel.

2005. június 21. | 14:42 | Fauna09

+t

:)

russsia válasza:
ok

2005. június 21. | 13:24 | Fauna09

Lököt... :)))

russsia válasza:
Tényleg nem én tehetek róla. A macska a hibás. Pont beleállt a képbe.

adott pontszám: 5
2005. június 21. | 11:39 | Fauna09

Érdekesek a fények, és bár lehet, tényleg beégett, de szerintem az összhatás akkor is jó. Jó az alany. :) Kérdés: miért fotózol macskákat, ha utálod őket? :) Nézd, meg milyen jópofa ő is, ahogy tekereg a teste. :) Említették az élességet is, én ezt sem látom zavarónak. Meleg, kellemes kép, szerintem.

russsia válasza:
Köszi.
Véletlenül fényképeztem le. Megcsuszott a kezem.
:-)

adott pontszám: 4
2005. június 21. | 11:17 |

A fény nem volt veled... Kis beégés, kis alexpo, mintha a saját méhecskés képeim látnám...
Sajnos csak 4.
üdv
bedicsand

russsia válasza:
Köszi.

adott pontszám: 4
2005. június 20. | 23:13 | futobab

Jó, dinamikus macskakép. Az arányokat megtartva szűkebbre vágnám, hogy a csík eltünjön alul. A tónusokon lehet kicsit matatni PS-ben, érdemes is. Hatalmas volt az eredeti dinamikatartomány, ilyenkor derítés nélkül nem lehet fotózni. Ez van annyira jó pillanat, hogy megérte, csak ne akard kinyomtatni.

russsia válasza:
Köszi, nem fogom.

2005. június 20. | 22:27 | blondiea

Macskáról beállított fotót nemigen tudsz csinálni, a természete végett :))
Ha van kedved, nézz be az "állatok" kategóriába, találsz néhány kitünö macskafotót.
Jó fényeket!

russsia válasza:
Köszi, de nem hiszem, hogy megnézem őket, mivel utálom a macskákat.
:-)
De tényleg.

adott pontszám: 3
2005. június 20. | 21:42 | blondiea

Valóban szép a súrlófény, csak kicsit sok, a macs nap felőli oldala rendesen beégett.
Az élesség sem az igazi, pont a feje, a szemei nem igazán élesek.
3,4

russsia válasza:
Ugyanaz a válaszom, mint a többieknek.

adott pontszám: 5
2005. június 20. | 21:38 | Kaviaar

Grat, engem nem zavar a fény és az árnyékok ilyen játéka, sőt elgondoltam ezt a képet ahogy alább javasolták, nekem pont a fények és árnyékok teszik széppé és ez eltünne ha belevakuztál volna vagy előkapod a zsebedből hirtelen a zseblámpát és fejeden egyensúlyozva bevilágítod a macsakát előröl is :)

russsia válasza:
:-)
Köszi szépen, legközelebb eképpen cselekedek.

adott pontszám: 5
2005. június 20. | 21:31 | borderguard

Jó kis színösszeállítás: sötét háttér előtt vörös macska a pasztellzöld kövön. Talán lehetett volna deríteni és akkor nincsenek beégések a hátán, lábán, mellkasán, de ahogy a macska tartását nézem nem egy nyugodt pillanat volt. Egyébként is közel áll a szívemhez egyilyen kép, mert pont ugyanilyen macskánk van.

russsia válasza:
Köszi neked is csak azt tudom mondani mint az elöbb noncinak.

2005. június 20. | 21:29 | nonci

Természetesen, ezért is adtam az 5 pontot.

russsia válasza:
Köszi még1x.

adott pontszám: 5
2005. június 20. | 21:20 | nonci

Nagyon szép a háttérfény, ahogyan súrolja a cicus szőrét, ez tetszik. A kis pofája viszont sötét lett, jó lett volna valamivel deríteni.
Nagyon aranyos kismacska.
Nonci

russsia válasza:
Köszi, csak ez igazi macska és nem volt időm gondolkodni, nehogy elmásszon.
:-)
Szóval érted.