BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
ELFELEJTETT JELSZÓ
KATEGÓRIÁK
3,9
KATEGÓRIA: digit. illusztráció
ELŐZŐ KÉP
| | egyéb
KÖVETKEZŐ KÉP
  • Feltöltve:
    2005. június 20. 20:13
Csörcs

MindenKÉPpen eredeti méretben nézd meg! 

A képek értékeléséhez és az értékelések
teljes szövegének elolvasásához be kell lépnie!

BELÉPÉS

Ha még nincs felhasználóneve, akkor regisztráljon egyet.

adott pontszám: 3
2005. június 24. | 01:50 | Orsibébi

Tudatosnak biztosan tudatos, kreatívnak... hát végülis meg kell nyomni egy két gombot hozzá valamilyen sorrendben...
Igazándiból nekem is van hasonló képem, ezeken tényleg túl kell esni. Téged biztosan nagyon megfogott, nem is rossz kép, de dől, nagyban tetted fel, sztem elbírna valami szolíd, vagy éppen nagyon trükkös keretet is és felül elég szűk. Kb ennyi, de nem rossz!

russsia válasza:
Köszi.

adott pontszám: 4
2005. június 22. | 13:25 | Blumo-

Kicsit ferdék a vonalak, mindössze ennyi hzibát találtam. Nekem bejön. enyhe absztrakt.

russsia válasza:
Kösz, de elég lett volna, ha inkább a 4est csak oda írod.

adott pontszám: 5
2005. június 21. | 17:37 | tea_

nálam is teljesen fekete a háttér. Na mindegy. Nekem ez a képed is tetszik! szerintem meg tök jó, hogy mertél ennyire belemászni a képbe. Nekem tényleg tetszik!

russsia válasza:
Kössz, Habár tényleg 1 kicsit ferde. A legjobb a kereszt a tetején.
na mind1

2005. június 20. | 21:18 | cSasSzer

most erre mit mondjak? ..... nem érte meg ezért a képért egy tér közepén hanyattfekve szarráázni :)

russsia válasza:
Nekem igen.

adott pontszám: 2
2005. június 20. | 21:00 | cSasSzer

hánemtom... most ebben mi a pláne?
photoshopban pár klikk és mindenki tud ilyet csinálni bármelyik fotójából.
ne haragudj de ez nekem nem tűnik nagy számnak

russsia válasza:
Csak mellékesen 1 tér közepén feküdtem hanyat esőben, ezért a képért. Nem csak pár klikk kellet hozzá.

2005. június 20. | 20:36 | Marla_Singer

Baromira nem az. Tiszta pötty meg folt. Be kéne állítani a monitorod.

russsia válasza:
Aha, most már látom, kössz.

adott pontszám: 4
2005. június 20. | 20:36 | Háát!

Háát!
Nem rossz! Talán a vágással és a forgatással még egy kicsit javítani kellett volna rajta, jobbra dől!
Pista

russsia válasza:
kössz

adott pontszám: 5
2005. június 20. | 20:29 | Marla_Singer

Régebben én is csináltam ilyet, jó játék.

Ha már ilyen drasztikusan megkínzod a képet, az beleférhetne, hogy a hátteret teljesen homogén feketére csináld.

russsia válasza:
Köszi, de nálam teljesen fekete a háttér.