BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
ELFELEJTETT JELSZÓ
KATEGÓRIÁK
4,97
KATEGÓRIA: város, építészet
ELŐZŐ KÉP
| | egyéb
KÖVETKEZŐ KÉP
  • Feltöltve:
    2005. április 25. 00:09
Prága - másképp

 

A képek értékeléséhez és az értékelések
teljes szövegének elolvasásához be kell lépnie!

BELÉPÉS

Ha még nincs felhasználóneve, akkor regisztráljon egyet.

2005. december 5. | 21:54 | gramercy

wow, érdekes pillérei lesznek a felüljárónak!

v.ö. BAH, Üllői-Hungária stb stb.. , hogy a Nyugati/Keleti elöttit ne is említsem :( :( :( :(

adott pontszám: 5
2005. április 25. | 12:16 | Brahmaa

szerintem is kicsit sok a kontraszt meg szerintem van rajta PS is (a ferdén beeső napsugarakat mintha a valóságnál kicsivel kiemeltebbnek érzeném).

De sebaj, mert mindez jól áll a képnek, akárcsak a ff. 4,51

Ha lenne egy tippelési lehetőségem, akkor Prága egyik vonatállomása küzelében, egy sinek fölött áthaladó felüljárón fotóztad, jobbra a metrót, balra pedig a belvárosba menő villamost lehet elérni...

tren válasza:
Koszonom.
Nem feluljaro volt, egy domboldal.

adott pontszám: 5
2005. április 25. | 09:57 | Tschoerloe

Ez is Prága.
Jó ogy megmutattad, tetszik.
Egyszer láttam egy fotóalbumot Budapest 'másik' arcáról.
Nem a képeslap fotók uralták a terepet.
Erre emlékeztetett fotód.
A fotó kontrasztos, éles, és jó hogy fekete-fehér.
Gratulálok.

tren válasza:
Koszonom.

adott pontszám: 4
2005. április 25. | 09:17 | Xray__

Szep szep, de nem fog meg annyira. Nagyon reszletdus, meg erdekessen lett meghuzva a fenye/szinei , de azontul semmi extrat nam latok. Ez inkabb ami a Lecia magazonba szokott lenni, semi extra, ugy nem mutat semit, se kompozicio, vmi, csak ugy jol van fenyelve. Na de a fenyeles az nagyon kiraly! az teccik nagyon.

tren válasza:
Koszonom.

adott pontszám: 5
2005. április 25. | 09:11 | azurkek

Ez tenyleg maskepp! Erdekes, ujszeru. Mintha rajzolta volna valaki.

tren válasza:
Koszonom.

adott pontszám: 5
2005. április 25. | 08:14 | CTDi

A csipkés, gótikus tornyok fekete sziluettként a háttér hátsó régióiban, a némileg irónikus barokkos világítás, az előtérben pedig a vasút, meg ez épülő pillérek káosza. Beszédes látvány. Régebben többször utaztam át Prágán vonattal (Karlovy Vary-ba menet), ami összességében egyáltalán nem olyan, mint a túristák kedvenc belvárosa, hanem ilyen... illetve ilyen is.
Szép kép lett, köszönjük!

tren válasza:
Szivesen.

adott pontszám: 5
2005. április 25. | 01:35 | Orsibébi

Nekem pont a kontrasztossága miatt tetszik, valamint szvsz illik a témához a ff is!
Nagyon látványos a kesze-kuszaság, amit valahogy mégis átfog és összemos a felhőkön átszűrődő fény.
A kategóriát én átgondolnám, mert sztem nem a klasszikus értelemben vett város/építészet fotó, de nekem nagyon tatszik!
Grat!

tren válasza:
Koszonom. Szerinted hova tegyem?

adott pontszám: 4
2005. április 25. | 00:23 | mopanko

Meg nem mondanám honnan csináltad ezt a képet..pedig már voltam Prágában..de két hét mulva is megyek..majd lecsekkolom h tényleg ilyen-e?:)..szóval h miért 4...nekem is sok a kontraszt..és a valószinu h emiatt atláthatatlan..és zavaróan zavaros:)..

tren válasza:
A zavarossag cel volt. Koszonom.

adott pontszám: 4
2005. április 25. | 00:17 | Keldorn the One

Jó a kép, de szerintem jobb lett volna színesben.

tren válasza:
Koszonom.

adott pontszám: 4
2005. április 25. | 00:17 | Fu-Rakk

hm, ez nemrossz, tetszik ez a kaosz ami a kepen van, fentrol meg jonnek a napfenyek :) szep. talan egy icipicit kevesebb kontrasztot raktam volna ra

tren válasza:
Koszonom.