BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
ELFELEJTETT JELSZÓ
KATEGÓRIÁK
4,86
KATEGÓRIA: csendélet
ELŐZŐ KÉP
| | egyéb
KÖVETKEZŐ KÉP
  • Feltöltve:
    2005. február 11. 19:07
  • érzékenység: ISO 200
csap és CSAP

 

A képek értékeléséhez és az értékelések
teljes szövegének elolvasásához be kell lépnie!

BELÉPÉS

Ha még nincs felhasználóneve, akkor regisztráljon egyet.

adott pontszám: 4
2005. február 12. | 13:43 | Elkon

Jó kép, de lehetne a kis csap is éles. Úgy sokkal jobban nézna ki, de így is tetszik

arksa válasza:
Köszi.

adott pontszám: 5
2005. február 11. | 22:38 | Z-M-an

Nagyon jó meglátás, remek megvalósítás. A címmel együtt egyszerűen nagyszerű! FF telitalálat ide. Nem ragozom, számomra hibátlan.

arksa válasza:
Köszi.

adott pontszám: 5
2005. február 11. | 22:23 | bigc

ez qrva jó. irigylem.
nem lehet rosszat mondani róla, de semlegeset sem. jó a keret is. az ötleg meg fantasztikus. egy nyilvános wc???
a pontot az i re pedig a cím teszi fel.
őszintén gratulálok

arksa válasza:
Igen, közösségi (sporttelepi) wc. Köszönöm.

adott pontszám: 5
2005. február 11. | 22:01 | datee

tetszős-fajta, jo meglatas, ugyes nagyon
olyan irigylos tipus:)

arksa válasza:
Köszönöm datee.

2005. február 11. | 20:41 | ahaláligbébi

Hát megkövetlek gyors voltam, de a pont nem számít úgy sem

arksa válasza:
Köszi, ahaláligbébi. Ezért vagyunk itt, köszönöm, hogy véleményezted. : )

adott pontszám: 5
2005. február 11. | 20:06 | Fülöp Deniel

Tetszetős kép, a ferdeség nyilvánvalóan fontos, mivel ha a csempéhez igazodna akkor vagy a csap lenne ferde, vagy pedig a tükörkép nem látszqana rendesen. Ami személy szerint engem egy kicsit talán zavar, az a tükör alján lévő kopás, ami belecsunyít egy kicsit a tükörképbe. De amúgy nagyon ötletes, kreatív. Gratula!

arksa válasza:
Köszi. Nem akartam kiretusálni, szerintem hangulatához hozzátartozik.

adott pontszám: 5
2005. február 11. | 20:01 | Vicsusz

Kreatív, ötletes! Jó szeme(i)d van(nak)! :) Engem nem zavar a ferdeség, szerintem itt nem ez a lényeg. Csak így tovább! Grat!

arksa válasza:
Köszi, Vicsusz.

adott pontszám: 5
2005. február 11. | 19:53 | osse

Tenyleg kreativ es jo ötlet. A kivitelezes tetszik!

arksa válasza:
Köszönöm.

adott pontszám: 5
2005. február 11. | 19:46 | Hollósy

Háát!
Marhajó kép!
A ferdeség egyáltalán nem zavaró!
A kontrasztkülömbség, a szerkeztés mind profi.
Jó fotósra vall ez a kép!
grat

Hollósy D.

arksa válasza:
Köszönöm, Hollósy D.

adott pontszám: 4
2005. február 11. | 19:37 | ahaláligbébi

ötletes de ferde ide -oda

arksa válasza:
Köszi.
Perspektívikus torzulás, nem ferdeség.
E témánál nem illdomos perspektívát korrigálni.
Köszi. : )

adott pontszám: 5
2005. február 11. | 19:20 | bearbi

tetszik nagyon, jó meglátás, kreatív
gratula!

arksa válasza:
Köszönöm.