BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
ELFELEJTETT JELSZÓ
KATEGÓRIÁK
5
KATEGÓRIA: csendélet
ELŐZŐ KÉP
| | egyéb
KÖVETKEZŐ KÉP
  • Feltöltve:
    2005. január 6. 22:44
  • érzékenység: ISO 100
Sunset

Kubához közeli sziget a szálloda fotóteraszáról nézve. Fuji Velvi100F dia, a szkenner gaytra volt, de ez van. 

A képek értékeléséhez és az értékelések
teljes szövegének elolvasásához be kell lépnie!

BELÉPÉS

Ha még nincs felhasználóneve, akkor regisztráljon egyet.

adott pontszám: 5
2005. január 7. | 10:54 | Niil

színvilág, hangulat, naplemente, kompozíció, mind nagyszerűek. szívesen megnézném egy másik szkennerrel bedigizve, mert sajna a minősége visszavesz az élvezhetőségéből:( most a szkenner hibáját azért mégsem fogom pontozni

killer_boy válasza:
Köszi és bocsi!

adott pontszám: 5
2005. január 7. | 09:25 | Frajti

Giccses, egyhangú, távolban egy sziget, amire épp emberek csónakkal mennek át. Full romantika. Szörnyű!

: )

Jó a szerkesztés, szépek a színek, a hullámzó tenger, és a giccs és a romantika szépséggé válik. Klassz : ! : )

killer_boy válasza:
Jól látod:)

adott pontszám: 5
2005. január 7. | 09:01 | George300D

A szöveg elolvasása után már értem a bennem felmerülő egyedüli kétséget a képpel kapcsolatban, hogy mitől ilyen ratyi az ég texturája...
Nagyon jó szerkesztés és arányok, csak gratulálni tudok!

killer_boy válasza:
Köszi és bocsi!

adott pontszám: 5
2005. január 7. | 08:57 | sztyopka_remixx

Gondoltam már megint valami gagyi naplemente és rá se néztem. aztán többedszerre, ahogy a minikép fölött elnavigáltam észrevettem a hullámokat.

tényleleg giccs, de végiggondolt darab.

napra mértél?

killer_boy válasza:
Eleve naplementét fotóztam így igen, de ez lett a legjobb!

adott pontszám: 5
2005. január 7. | 08:56 | szucsi222

Igazán hangulatos kép, nagyon jó expoval és kompozícióval.Grat.

killer_boy válasza:
köszi!

adott pontszám: 5
2005. január 7. | 08:28 | Kwanon

Tömény giccs, de falravaló ;-)
Ha én csinálom, valószinűleg több kontrasztot teszek rá (és ezzel valószinűleg el is rontom ;-) )

killer_boy válasza:
Igen, nem túl egyedi, de megtetszett és katt!

adott pontszám: 5
2005. január 7. | 07:08 | epgyor

az egyik kedvenc bár sokak által elcsépeltnek tartott témám így nem hagyhatom ki. elcsépeltsége ellenére mindig lehet belőle újat kihozni mint a kép is mutatja. Sokan félnek is ettől a témától a fentiek miatt. Én nem vágnék belőle semmit a horizont a felső harmadra esik ez teljesen jó hatást ad a képnek. a színek teljesen jók. a szkennelésre én nem tudok mit ajánlani, mert digi gépem miatt nem használom. talán az utómunkálatokra a szkennelés után a NetImage program lehetne a megoldás ezeket a zajosságokat
meg lehet vele szüntetni.

killer_boy válasza:
Nagyon kösz!

adott pontszám: 5
2005. január 7. | 03:11 | karmatt

"a szkenner gaytra volt, de ez van." - <b>Nagyon</b> gyatra volt! :(

A kompozíció szoktlan, a sablonos, megszokott, tucattémától picit eltérő.
Tetszenek a hullámok, a sugárzó napfény...
Kis csepben, de átadja annak a pillanatnak a hangulatát ahol a fotó készült, és ez így van rendjén.

Gratulálok!

Tanács? - Please re-scan this photo!

killer_boy válasza:
OK, megteszem, igazad van!

adott pontszám: 5
2005. január 6. | 23:25 | KáEsss

Nagyon szépen jön le az "aranyhíd" ,és lágyan törik meg a hullámok... Jókor csináltál jó felvételt. Valóban fentről kicsi vágás beleférne. "Ottlennék" érzésem van tőle ,ami jó:)
Gratulálok hozzá!

Üdv! KS.

killer_boy válasza:
Köszi!
Bocsi, de ismét hasonló helyen voltam dolgozni:(

adott pontszám: 5
2005. január 6. | 22:54 | pangel

Huh, nagyon tetszik a naplemente játéka, és hullámoké, tényéeg óriási hangulata van!! Gratulélok!

killer_boy válasza:
Köszi!

adott pontszám: 5
2005. január 6. | 22:50 | Ájembekk

Éljen a dia! A színvilág hangulatos, szép. Korrekt expó, és a pillanat is egyedi a csónakkal. A hullámok mozgalmasságot visznek a képbe. Talán felülről vágtam volna még. Tetszik. A diaszkenneléssel én is hadilábon állok.

killer_boy válasza:
Csak segítenek nekem, én még nem adom fel!