BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
ELFELEJTETT JELSZÓ
KATEGÓRIÁK
4,52
KATEGÓRIA: tájkép
ELŐZŐ KÉP
| | egyéb
KÖVETKEZŐ KÉP
  • Feltöltve:
    2004. november 2. 19:07
  • érzékenység: ISO200
  • fókusztávolság: 25.1mm
  • rekeszérték: f3.2
  • zársebesség: 1/2s
  • Készítés helye (ország): Magyarország
Perzselő Hold

... amilyennek a Vérfarkas látja A Hold közepét ilyen beégettnek látja :) 

A képek értékeléséhez és az értékelések
teljes szövegének elolvasásához be kell lépnie!

BELÉPÉS

Ha még nincs felhasználóneve, akkor regisztráljon egyet.

adott pontszám: 4
2004. november 3. | 13:27 | .virus.

Szegény "vérfarkas" , már rég vak lenne ettől a beégéstől ! :))
Na komolyan !
Nem lett v ez rossz kép csak hát így hogy pont középre tetted a holdat vhogy olyan érzése támad az embernek , mintha lyuk lenne a kép közepén !
Talán jobbról ,és a bal felsőbe a hold . De ez szubj.
Azért gratula....

viktor79 válasza:
Köszi

adott pontszám: 4
2004. november 2. | 20:54 | BelTam

Hmm... Új vagyok a fedélzeten, úgyhogy óvatos leszek ;-).

Az ötlet és a hangulat kiváló, de kissé zajos. A beégéssel nem lett volna gond, ha nem törte volna meg a faágak vonalát. Talán jobb lett volna kisebb ISO értékkel, hosszabb expozíciós idővel.

Ezért nem lett nálam 5-ös. Mindenesetre gratulálok: szép.

viktor79 válasza:
Igen...
Kint le sem esett, hogy kisebbre vehetném az ISO-t

adott pontszám: 5
2004. november 2. | 20:33 | sherpa_

Ennél a képnél, szerintem nem olyan zavaró, hogy középre van komponálva. Nagyon jó a hangulata!

viktor79 válasza:
Köszi...

adott pontszám: 4
2004. november 2. | 19:42 | Cseh Dániel

szép, a hold persze h kiég :) de sztem kell is ide, íy fejezi ki a címet. a kép negatívumaként a középrekomponáltságot emelném ki, amitől kissé unalmassá vált számomra.

viktor79 válasza:
Megpróbáltam máshogy is, de nekem így jobban tetszik. Persze ízlések és pofonok...
Azért köszi, hogy megnézted

adott pontszám: 5
2004. november 2. | 19:29 | gasparszilard

Egész jó, a hangulata ennek is tetszik, de úgy látszik holdat fényképezni nem is olyan egyszerü... Viszont valamivel jobbnak tünik az elözönél, és ha arra 4-est adtam...

viktor79 válasza:
Nagylelkű vagy...
Megnéztem a másik holdas képet, és az sokkal tisztább mint az enyém, nem ilyen zajos

adott pontszám: 4
2004. november 2. | 19:18 | Yoachim

:) A farkas is olyan kritikus mint amilyen én vagyok? Hangulatos kép, bennem feszültséget és félelmet ébreszt. Nálam a beégés és a zajosság miatt. 4.
A hangulatért Gratulálok!

viktor79 válasza:
Köszi!
A beégést csak otthon vettem észre (a terepen jónak tűnt)

adott pontszám: 5
2004. november 2. | 19:18 | EddieTheHead

Én pont most töltöttem fel egy ilyen képet, de az nem nagyon tetszett senkinek, úgyhogy rettegj! :) P.s.: Nekem tetszik. :)

viktor79 válasza:
Köszi!
Rettegek...