BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
ELFELEJTETT JELSZÓ
KATEGÓRIÁK
ELŐZŐ KÉP
| | egyéb
KÖVETKEZŐ KÉP
  • Feltöltve:
    2004. október 13. 18:37
  • érzékenység: ISO100
Nightscrapers

Szimpla utifotó. Hosszú külföldi utam után újra itt. Yeah! Majd lesznek még érdekes képek! 

A képek értékeléséhez és az értékelések
teljes szövegének elolvasásához be kell lépnie!

BELÉPÉS

Ha még nincs felhasználóneve, akkor regisztráljon egyet.

adott pontszám: 3
2004. október 14. | 15:52 |

először is kicsi, másrészt túl sötét (nagyobb fényérzékenység lehet jobb lett volna), de egyébként egész jó... olyan kicsit túrista fotó...

killer_boy válasza:
Köszi!

adott pontszám: 5
2004. október 14. | 11:14 | Tolnay

Klasszikus éjszaki kép a megfelelő helyszínen. Szép színek de a kompozíció kissé átlagosra sikerült. Mégtöbb ég vagy több víz dinamikusabbá tenné a dolgot. Várjuk a többit.

killer_boy válasza:
Thanks!

adott pontszám: 5
2004. október 14. | 09:38 | istone

Egy kicsit szűkebb kivágással sokkal hatásosabb lehetne, de az 5-ös így is megvan.
Grat!

killer_boy válasza:
Köszi szépen!

adott pontszám: 5
2004. október 13. | 22:17 | kobra_light

Nagyon szép fotó !!! Akár puzzle is lehetne belőle ... Az aljából talán a fekete voltak miatt lehetett volna vágni 1 keveset de ez már csak kekeckedés ...
Grt !!!

killer_boy válasza:
Nem gond, kösz!

adott pontszám: 5
2004. október 13. | 22:11 | Luigi40

Nekem nagyon tetsz, márcsak azértis, mivelpont hogy nem képeslap fotó! Azokon olyan steril minden, ezen pedig él minden, színes, de egyben tömör is! Jó! Tükörkép fincsi nagyon!

killer_boy válasza:
Ízlések és pofonok! Kösz!

adott pontszám: 5
2004. október 13. | 20:43 | SchefferJ

Szia, szép kép! Várunk még hasonlókat.

killer_boy válasza:
Lesz!

adott pontszám: 5
2004. október 13. | 20:35 | szakatszozo

Szep helyen jartal es szepen megorokitetted !

Tetszik!
Gratulalok!

killer_boy válasza:
Kösz!

adott pontszám: 5
2004. október 13. | 20:15 | Yarra

Hol készült-hol készült? Gyönyörűen komponált, színesek a házak, az ég, a víz, minden együtt van!

killer_boy válasza:
Kanada!

adott pontszám: 5
2004. október 13. | 20:07 | Kisspista

Háát!
Igen, szinte mindannyian tudunk ilyet! Ez volt a vicc! Nagyon szép a kép kompozíciója és a színvilág is magával ragadja nézőt! A felhős ég, amit szintén minden nap láthatunk, nagyon sokat emel a kép hangulatán!
Grat!
Pista

killer_boy válasza:
Köszi!

adott pontszám: 5
2004. október 13. | 19:43 | Trut

Jó kép. Remek hangulat. Pont.

killer_boy válasza:
Köszi!

adott pontszám: 5
2004. október 13. | 19:42 | E-lla

Nagyon tetszik, szeretem az ilyen képeket.Felül picit vágtam volna.

killer_boy válasza:
Talán!

adott pontszám: 4
2004. október 13. | 19:22 | oly740

Klasszikus nagyvárosi panoráma, alacsony felbontásban. A méret erősen korlátozza az élvezhetőséget. :(

killer_boy válasza:
Köszi!

adott pontszám: 5
2004. október 13. | 19:11 | szg8

AZ ezelőtti képed engem jobban megfogott, de azért ahhoz nem fogok viszonyítani, mert akkor itt szinte minden képre 4-est kellene adnom:)
Utiképnek pont megfelelő.
Várom az "érdekesebb" képeidet is.
Üdv:
szg8

killer_boy válasza:
Köszi a jegyzetet! Jönnek!

adott pontszám: 4
2004. október 13. | 18:51 | Axel"

hangulatkép. jó.

killer_boy válasza:
Tuti volt élőben is! Köszszépen!

adott pontszám: 5
2004. október 13. | 18:49 | seerdani

Hát akkor üdvözöllek : )

Szép kép, kár, hogy nem tetted fel nagyobb felbontásban.

killer_boy válasza:
Thanks!

adott pontszám: 5
2004. október 13. | 18:48 | antikakuk

Szép munka, olyan magazinba való illusztráció. Gratulálok!

killer_boy válasza:
Thanks!