BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
ELFELEJTETT JELSZÓ
KATEGÓRIÁK
5
KATEGÓRIA: egyéb
ELŐZŐ KÉP
| | egyéb
KÖVETKEZŐ KÉP
  • Feltöltve:
    2004. szeptember 30. 08:02
érintetlen

Jobb címre vevő vagyok. 

A képek értékeléséhez és az értékelések
teljes szövegének elolvasásához be kell lépnie!

BELÉPÉS

Ha még nincs felhasználóneve, akkor regisztráljon egyet.

2004. november 1. | 20:40 | jazz93

Félelmetesen jó képet mutattál nekünk! Azon túl, hogy a gondolatébresztő hatása egyértelmű, ilyen "jelenséget" még nem láttam. A természet nem válogat. Nagyon érdekes memento.... Gratulálok!

Rene11 válasza:
Köszönöm hogy értékelted.

adott pontszám: 5
2004. október 2. | 08:21 | newcova

Kitűnő témameglátás! Más szögekből nem készült kép?

Rene11 válasza:
Köszönöm az értékelésed.
Nem, mert rohannom kellett sajnos, de beljebb lépni nem lehetett.

adott pontszám: 5
2004. szeptember 30. | 12:31 | jenoapu

Szép és tartalmas, jól kivitelezett fotó. Kösz.

Rene11 válasza:
Én kösz, hogy értékelted.

adott pontszám: 5
2004. szeptember 30. | 11:57 | Goendoer Tapir

hatásos és szép kép - jól észrevetted és jól elhoztad nekünk, gratula hozzá!

Rene11 válasza:
Köszöm hogy értékelted.

adott pontszám: 5
2004. szeptember 30. | 10:11 | Nellus

Nagyon jó! Nekem is van ilyen hasonló képem.:-)
cím talán: Megőrzés... vagy valami hasonló.
Gratulálok!

Rene11 válasza:
Köszönöm hogy értékelted.

adott pontszám: 5
2004. szeptember 30. | 10:00 | tamás69

Nagyon jó fotó, elgondolkodtató témával, a kivitelezése is szép.

Rene11 válasza:
Köszönöm az értékelésed.

adott pontszám: 5
2004. szeptember 30. | 09:36 | thoma65

Igencsak elgondolkodtató ez a fotó. Ha már megnézi az ember, nem lehet mellette elmenni anélkül, hogy kicsit el ne időzzön az ember. Jó szemed van, hogy megláttad ezt a témát, nagyon jól sikerült a fotót megkomponálni. Ami nagyon furcsa, az a színvilága. Nem tudom, mitől ennyire kékes az egész, szándékosan módosítottad-e ilyen hidegre a színeket, de így - bár tulajdonképpen összhangban a témával - elég hideg lett.

Rene11 válasza:
Két monitoron is néztem, de nem látom kékesnek.
De ettől még persze lehet.
Éppen lement a nap, elég árnyékos helyen találtam. Nagyon fura hangulat volt.
Köszönöm az értékelésed.

adott pontszám: 5
2004. szeptember 30. | 08:13 | pontjargin

Tetszik a képed! Áttételesen nagyon jól kifejezi, hogy a természet "befogadó", minket is visszafogad. Tartalom, forma, külalak: 5.

Rene11 válasza:
kÖSZÖNÖM AZ ÉRTÉKELÉSED.