BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
ELFELEJTETT JELSZÓ
KATEGÓRIÁK
4,28
KATEGÓRIA: családi/emlékkép
ELŐZŐ KÉP
| | egyéb
KÖVETKEZŐ KÉP
  • Feltöltve:
    2004. június 3. 09:49
Az én párom II.

Hálás a téma, megér még kreditet... :) 

A képek értékeléséhez és az értékelések
teljes szövegének elolvasásához be kell lépnie!

BELÉPÉS

Ha még nincs felhasználóneve, akkor regisztráljon egyet.

adott pontszám: 5
2004. június 4. | 09:14 | Auditor1

Ebben a kategóriában ötös!
Az arcnak jó lenne, ha picit világosabb lenne. Szép kompozíció, jó ötlet és szuper kivágás.

Inhouse válasza:
Köszönöm szépen.
Sajna a fények valóban nem túl jók, a CP által átdolgozott sokkal markánsabb. Vágni nem kellett, tudatosan fotóztam, csak közben kicsit izgultam... :))

adott pontszám: 4
2004. június 3. | 15:17 | -petros-

A kompozíció nagyon tetszik. Kár az arcon lévő halványságért. Gratulálok és sok boldogságot.
Csudiszép a menyasszony :-)

Inhouse válasza:
Nagyon szépen köszönöm! :)
A következőn majd ügyesebb leszek! :))

2004. június 3. | 12:13 | Columbiapower

ROSSZAT küldetem várj még!
Ott nincs bekontrasztosítva az arca.

Inhouse válasza:
Várok! :)) Mire? :)
Ok. Küldd a jobbat! :)

2004. június 3. | 12:02 | Columbiapower

Kép ment mailben.

Inhouse válasza:
Megkaptam, köszönöm szépen! :)

adott pontszám: 4
2004. június 3. | 11:03 | mni

Sokkal jobb, mint az előző! Jobb a háttér, nem annyira zavaró a napfény-árnyék játéka a ruhán és még a csokor is jobb helyen van. Az arca viszont még mindig nem kapott elég derítést. :-(
Ennek ellenére gratulálok és sok boldogságot! :-)

Inhouse válasza:
Köszönöm szépen! Viszont kívánom! :))

2004. június 3. | 10:53 | Sailer

:-))) No comment... :-)))

Inhouse válasza:
Na ugye, hogy ugye! :))))

2004. június 3. | 10:32 | Columbiapower

Akkor inkább ezt 400K-ban. Köszi

Inhouse válasza:
Ok. Előre is kössz.

2004. június 3. | 10:31 | Sailer

Nem gondolom, tudom! Azért írtam, hogy látható a javulás!

Inhouse válasza:
De ez nem az a kép, hanem egy másik, ami 39 másodperccel hamarabb készült és más pozícióból...
Most csak ugratsz azzal amit írtál, ugye? :)

adott pontszám: 4
2004. június 3. | 10:31 | pvyktor

Messze voltál ahhoz, hogy a vaku rendesen derítsen, ezért lett kevés a fény. Ide olyan igazi nagy, különálló vaku kellene, bár nem tudom mivel próbálkoztál. A gép beépített vakuja ide édeskevés.
Egyébként kellemes kép.
Gratulálok Nektek!

Inhouse válasza:
Köszönöm szépen.
Gondolom hülyén mutatna egy kompakt géphez kitelepült profi vaku álvánnyal!? :)) Kompakt gép, beépített vakuval, nekem meg a torkomba beépített erősen verő szív... :))

2004. június 3. | 10:19 | Columbiapower

Küld az eredetit légyszi.
De ne 400K-ban:)

Inhouse válasza:
A 400kB-os az eredeti. :o
Ez egy 1MP-s kép, bocsi.
Az előző képemet tudom küldeni nagyobban, az 3MP-es, akkor váltottam át, de az is csak 721kB.
Szerintem mailban a továbbiakat, mert sok lesz itt a bejegyzés.

2004. június 3. | 10:14 | Columbiapower

Mi a külömbség?
Jó ez szerintem. Csak légyszi 2megát közelítsd, ha lehet, mert kell a lehető legjobb minőség.

Inhouse válasza:
A különbség? Nézd a hátteret...

2004. június 3. | 10:08 | Columbiapower

Leírhatnám azt, amit már elmondtak:)
Nekimegyek picit és pár óra múlva visszaküldöm, szerintem szebb állapotban. Legyen ez az én ajándékom Nektek!

Inhouse válasza:
Ezt küldjem, amit felraktam, vagy az eredetit?

adott pontszám: 5
2004. június 3. | 10:03 | filep

Na ez màr jobb, kàr hogy a vaku csak ezt tudja. de ha PS ben megmunkàlod lehet sokat javitani rajta.

Inhouse válasza:
GIMP rulez, nincs PS-em. :)
Valamiért nagyon sötét volt az eredeti kép, valószínű a gép automatikája épp akkor így gondolta jónak, hát tévedett...
Sokat Gimpeztem rajta, mivel a kompakt gépek mélységélessége nagy, elveszett volna a háttérben. Az eredetin a bal felső sarokban a víztükör is éles volt.
Kössz az értékelést.

adott pontszám: 4
2004. június 3. | 10:00 | Columbiapower

columbiapower@yahoo.com

Küld el jó nagyban légyszi és teszek vele egy kis "csodát" és meglátod miért adtam 4-est.
2megás legyen max. Üdv!

Inhouse válasza:
Ok, elküldöm.
Azért kössz a szűkszavú értékelést.

adott pontszám: 4
2004. június 3. | 09:59 | Sailer

A tegnapi "nyers" képhez képest látható a javulás, de sajnálom, hogy sötét maradt az arc, most mondhatnám, hogy használj vakut, de ez a kép megismételhetetlen... Próbáltál esetleg világosítani rajta rajzprogramban, célirányosan?

Inhouse válasza:
A tegnapi sem volt nyers, azon is dolgoztam.
Ezen a képen szintén mostam el a háttérből (3 részletben), hogy ne legyen nagy a mélységélesség. Így egy kicsit jobban kiemelkedik a téma (majd így hívom otthon, kíváncsi leszek mit szól hozzá?). :))
Nagyon sötét volt az eredeti kép, az automatika rossz beállítást használt. Tovább nem mertem világosítani, mert az már ártott volna neki.
Kössz az értékelést.
Most, hogy újraolvasom amit írtál, ugy nem gondolos azt, hogy ez a tegnapi kép átdolgozva?

adott pontszám: 4
2004. június 3. | 09:54 | DuraAce

OFF
Gratulálok neketek!
ON
Tetszik az elrendezés, a modell arcáról viszont nagyon hiányzik egy kis fény. Sokszor nappal is érdemes használni a vakut.

Inhouse válasza:
Kössz a gratulációt.
Volt vaku, ez ennyit tud.
Kössz az értékelést is.

adott pontszám: 5
2004. június 3. | 09:52 | 8472-es faj

Egy kicsit kevés a fény, de talán így sejtelmesebb és ez itt elmegy. Szép kép lett ez, jobb, mint az előző.

Inhouse válasza:
Kössz. Hát mégha láttad volna, hogy milyen volt a nyers kép! :))