BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
ELFELEJTETT JELSZÓ
KATEGÓRIÁK
5
KATEGÓRIA: állatfotók
ELŐZŐ KÉP
| | egyéb
KÖVETKEZŐ KÉP
  • Feltöltve:
    2010. június 19. 11:45
  • érzékenység: ISO 800
  • fókusztávolság: 75 mm
  • objektív: 70-200/4 L
  • rekeszérték: 6.3
  • zársebesség: 1/200
  • Készítés helye (ország): Hong Kong S.A.R., China
  • Készítés helye: hong Kong Island
  • Készítés ideje : 2010-06-17
Ugye ehetek még????

A pandarajongok kedvéért meg egy kép :) ...de nem kell félni azt mondta nem akar tucat lenni a fotozz.hu-n! Feldolgozás: raw konverzio, kis zajszűrés és keret 

A képek értékeléséhez és az értékelések
teljes szövegének elolvasásához be kell lépnie!

BELÉPÉS

Ha még nincs felhasználóneve, akkor regisztráljon egyet.

2010. július 8. | 15:11 | Jancsó Gergely

Mint egy rajzfilm animáció :))

ltmika válasza:
:) Koszi!

adott pontszám: 5
2010. június 21. | 18:14 | álomlakó

Mint elkapott pillanat ngayszerű, annyira kedves póz!
A kidolgozásában a rajzosság fura, mint fotóra tekintve, de ettől inkább mesés hangulata van, és inkább a nézőre pozitív hatást keltő mivolta miatt nem hibaként értékelhető.

ltmika válasza:
Köszönöm értékelésed, valóban mesébe illő kis lények, ennivalók :)
Szép napot!

adott pontszám: 5
2010. június 20. | 19:11 | borboleta

Én azt gondolom, hogy ez a panda azért eszik, mert nem tud felállni, így eléggé behatárolódnak az egyéb szabadidős programjai. Láthatóan lelóg a pocakja a földre, és ha már így van, mit tehet? Eszik tovább. Meg lehet, hogy valaki régen azt mondta neki, hogy a zöldfélék nem hizlalnak. Nem tudom.
Egyébként jól szerkesztett, kifejező kép. Kell az a kis víz-zuhatag a háta mögött. Jó a szűk, természetes színvilága is.
És én pl. örülök, hogy valami más, mint a megszokott :-)

ltmika válasza:
Köszi az értékelést! Egyébként hihetetlen gyorsan képes "felpattanni" és odébbállni :)

2010. június 19. | 19:11 | glivia

Cuki :) Úgy ül ott, mint egy plüssmackó :) Nagyon édes fej.

ltmika válasza:
Szia!
Köszi, valóban plüssmackó effekt

adott pontszám: 5
2010. június 19. | 15:11 | CanonBazsi

Tündéri maci..nagyon jó a kép is.Nagyon kedves témát sikerült megörökítened.Jó éles,a színek is nagyon jók.az arányok is tetszenek.Egyszóval:Gratulálok!

ltmika válasza:
Köszia az értékelést! Örülök, hogy tetszik!

2010. június 19. | 12:11 | loriatya

a fotozzon tucatnak lenni hamarosan egy nagy megtiszteltetes lesz :D

ltmika válasza:
Ja ja tul keppen milyen igazad van ... koszi, hogy megneztel ;)