BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
ELFELEJTETT JELSZÓ
KATEGÓRIÁK
4,27
KATEGÓRIA: állatfotók
ELŐZŐ KÉP
| | egyéb
KÖVETKEZŐ KÉP
  • Feltöltve:
    2009. július 17. 00:35
  • Készítés helye (ország): Magyarország
  • Készítés helye: Szántódpuszta
  • Készítés ideje : 2009-06-20
Sólyom

Egy vadászkutyabemutatón készült kép. Repülés közben sajnos nem sikerült fényképeznem, mert nem tartottak vele bemutatót, csak a kutyákkal :( 

A képek értékeléséhez és az értékelések
teljes szövegének elolvasásához be kell lépnie!

BELÉPÉS

Ha még nincs felhasználóneve, akkor regisztráljon egyet.

2010. november 23. | 07:13 | bogoly

Üdvözlet!
Nagyszerű ez a portré, nekem legalábbis nagyon tetszik!
... de ez egy fiatal héja!:)

adott pontszám: 5
2009. augusztus 3. | 11:47 | rcmx

Tetszenek ezek a nagy fekete szemek. A többi nem is lényeges a képen, egyből ide irányul a tekintetem.
Nagyon jól elmosódott a háttér. Talán a kontraszton állítottam volna egy kicsit, meg talán jobb oldalon többet hagytam volna ebből a szép tollazatból. De ez már csak okoskodás. Nekem így is nagyon tetszik.

baluu. válasza:
Köszönöm szépen. Attól féltem ha belevágok balról, akkor elrontom a képet mert túl zsűfolt lett volna. Kerülhetett volna bizony egy kicsit balrább, de majd legközelebb:) Szép fényeket!

adott pontszám: 4
2009. július 22. | 23:07 | Johnny-kvár

Szia! Éles, jó minőségű kép, tetszik, én kicsit talán jobbra komponáltam volna, de így is jó:) Tetszik a sólyom haragos tekintete. Így tovább!:)

baluu. válasza:
Hali! Ő már csak ilyen :) Nem mertem vágni rajt, hátha elrontom vele. Így sikerült sajnos. Kösz az értékelést! Szép fényeket

adott pontszám: 4,9
2009. július 20. | 23:24 | szega00

Hello.Igazán gyönyörű madár, ritka pillanat, hogy lencsevégre lehet kapni.Ami a fotót illeti egész jó lett, a tollazat szépen érvényesül , és az a veséző tekintet, még jó, hogy nem nőnek nagyobbra. :))
Talán annyit hozzáfűznék, hogy részmről szivesen látnám az egész madarat, egy ilyen gyönyörű állatot kár volt megvágni.Egyébként gratulálok.

baluu. válasza:
Hali! Köszönöm szépen. Az egész madaras kép szeritnem nem adja vissza azt, amit egy ilyen megvágott madárportré visszaad. Köszönöm az értékelést! Szép fényeket!

adott pontszám: 4,1
2009. július 18. | 00:18 | harminchat

Szia! Reptében is biztos szép lehet... Tény, hogy a mozgásának kecsességéből mit sem tudunk meg a képet nézve, de azért nagyon is érdemes volt lefotóznod.
Tetszik a szerkesztés, a jól sikerült vágás. Viszont egy picit lágynak érzem a képet és világosnak is. A szemek nagyon szépek lettek, de a fejtetőn és a csőr környékén világosnak hat a fotó és egészében némi kontrasztot még elviselne. Nem írtál adatokat, ezért azt gondolom, hogy talán szűkebb rekesszel lenne érdemes máskor megpróbálni, élesebb lenne a rajzolat. Persze az is lehet, hogy pusztán a tömörítés mellékhatása az, amit én az objektív lágyságának vélek.
Szép fényeket!

baluu. válasza:
Hi! Köszönöm szépen az értékelést. Fix idővel szoktam csinálni a képeket nem tudom hogy mennyi lehetett a rekesz. Köszönöm mégegyszer! Szép fényeket!

adott pontszám: 4,5
2009. július 17. | 10:32 | Zoller34

Szep eles es szepek a szinek,nagyon jo kozeli portre, szerintem szuk egy kicsit a jobb oldal,maskepp nagyon szep,gratulalok.

baluu. válasza:
Hali! Köszönöm szépen! Sajnos így sikerült, nem akartam bántani mert még rosszabb lett volna. Szép fényeket!

adott pontszám: 3,5
2009. július 17. | 09:57 | sz_zozo

szia!
nem tudom h akarattal vagtad ilyenre, vagy igy sikerult forozni..sztem balrol lehetne szukebb es akkor fent is. a hatter szepen elmosodott, viszont 1 kicsit szuk lett a dof, a csore nem igazan eles. ezen egy sharpen-el lehetne segiteni.
jo fenyeket!
./z

baluu. válasza:
Hi! Köszönöm szépen! Sajnos így sikerült. Szép fényeket!

adott pontszám: 4
2009. július 17. | 07:52 | Vadkörte

Szia!
Gyönyörű ez a madár, mindig mérges s mégis, mindig fenséges. A kép szép éles, deén nagyon szűknek érzem a vágást, s kár, hogy kifelé néz a képből, nem befelé. Úgy értem, több hely kellene a jobb oldalon.

baluu. válasza:
Hali! Köszönöm szépen. Volt jobb beálítás is de azok sajnos nem volt ilyen éles. Szép fényeket!