BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
ELFELEJTETT JELSZÓ
KATEGÓRIÁK
4,65
KATEGÓRIA: állatok
ELŐZŐ KÉP
| | egyéb
KÖVETKEZŐ KÉP
  • Feltöltve:
    2009. június 9. 20:01
  • érzékenység: ISO200
  • fókusztávolság: 60mm
  • objektív: Nikkor 60mm
  • rekeszérték: f8
  • zársebesség: 1/160
  • Készítés helye (ország): Magyarország
  • Készítés helye: Debrecen-Józsa
  • Készítés ideje : 2009-05-24
Pikkelyek

 

A képek értékeléséhez és az értékelések
teljes szövegének elolvasásához be kell lépnie!

BELÉPÉS

Ha még nincs felhasználóneve, akkor regisztráljon egyet.

adott pontszám: 5
2009. június 30. | 20:11 | Baradlamanó

Ugyesen elkapott pillanat utolag belelatott mondanivaloval.
Tetszik!

panderas válasza:
Köszönöm!

adott pontszám: 5
2009. június 11. | 14:12 | modoc

Csúszómászót makrózni? :) Nagyon bátor vagy! Gyönyörű állat egyébként. A címválasztást nagyon eltaláltad, a fa is mintha pikkelyes volna. :) Szerencsés, hogy az állatka a kép belseje felé tekintget. A háttérben a zöld meg csak feldobja a képet, anélkül túl egyhangúak volnának a színek.

panderas válasza:
Köszönöm!

2009. június 11. | 10:24 | Farkas

Szívesen

adott pontszám: 5
2009. június 10. | 12:01 | .virus.

Nagyon szépen tálalt sikló fotó !
Szerencsés a dof síkja , szépen kiemeli a fa mintázatát is . remek szinek , nekem tetszik , úgy , ahogy van ! : )

Gratula.....

panderas válasza:
Köszönöm!

adott pontszám: 5
2009. június 10. | 09:41 | Farkas

Gratulálok, szép éles részletgazdag kép.

Jobb lenne, ha látszana a nyelve is. :-)
De ez már csak egy kis + lenne a képen.

panderas válasza:
Köszönöm!

adott pontszám: 4,5
2009. június 10. | 08:58 | pearl_13

Szép éles kép, jó az expó de vágás, környezet nem tökéletes. A fa a háttérben kicsit zavaró, ugyanis nagyon éles és eltereli a figyelmet a főtémáról, elkalandozik a tekintet....számomra ezért nem tökéletes.
grat

panderas válasza:
Köszönöm!

adott pontszám: 5
2009. június 10. | 08:44 | frici755

Tetszik,
tetszenek a színei, az élessége,
talán egy polárral a csillogáson lehetett volna tompítani, de így is jó.

panderas válasza:
Köszönöm!

adott pontszám: 5
2009. június 9. | 21:50 | bodzaszörp

Szia!

Gondolom nem túl könnyű egy ilyen izgő-mozgó kigyót lefotozni. De, Neked tökéletesen sikreült.
Szép részletgazdag, éles. Kellően homogén a háttér és a képkivágás is megfelelő.
A szinek is jok, természetesek.

üdv.bodzaszörp

panderas válasza:
Köszönöm!

adott pontszám: 4
2009. június 9. | 21:13 | hegyiember

Szia!
tetszik a kep,ötletes a cim,jo ez a parhuzam.
Felemas erzeseim vanna a fotot szemlelve.A bal oldal fantasztikusan jol mutat.A kigyo hibatlanul eles es reszletes(NIkkor obi....durva...),a hatter gyönyörüen mosott,nagyon szep zöld.
Jo a fakereg is,kell is,csak valahogy...mintha sok lenne.Nezegettem vagasokat,nem biztos,hogy jo lenne.En sötetitenem kisse a kerget,valahogy ugy,hogy ne lehessen tettenerni,hogy a texturaja megmaradjon,de ne legyen ennyire hangsulyosan vilagos.Igy ugy erzem,tul nagy sulyt kepvisel a kepen.
Es talan megis lehetne jobbrol egy kicsit vagni,az eletlen göcsörtöt mindenkepp.Kicsit feszesebb is lenne a kompozicio.
Szep fenyeket!

panderas válasza:
Köszönöm!

adott pontszám: 5
2009. június 9. | 21:05 | arnhun

Minden elismerésem. Maga a kép is nagyon tetszik, de 60-as objektívvel vizisiklót fényképezni, az komoly fegyvertény.

panderas válasza:
Köszönöm!