BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
ELFELEJTETT JELSZÓ
KATEGÓRIÁK
3,69
KATEGÓRIA: tájkép
ELŐZŐ KÉP
| | egyéb
KÖVETKEZŐ KÉP
  • Feltöltve:
    2008. december 21. 19:43
  • Készítés helye (ország): Magyarország
  • Készítés helye: Dunakeszi
  • Készítés ideje : 2008-12-21
Szomorú délután

Egy nagyon hideg délután készül de tetszett az egyszerűsége. Teljesen amatőr, kezdő fotós vagyok remélem azért nem olyan rossz :) Valamit írjatok légyszi, had tanuljak :) 

A képek értékeléséhez és az értékelések
teljes szövegének elolvasásához be kell lépnie!

BELÉPÉS

Ha még nincs felhasználóneve, akkor regisztráljon egyet.

adott pontszám: 4
2008. december 25. | 20:15 | Diogenes

Szia!
Úgy vélem, a fotó címben sugalmazott témája és az elkészült kép között kevés az összhang. Az árnyékok alapján a nap a horizont fölött nem sokkal áll. Az ezáltal keletkezett árnyékok és a meleg fények inkább puha, kellemes nyugalmat árasztanak és nem szomorúságot.
A fotó vágása sem sikerült igazán, mert a bal oldalon a víztükör nem zárja le a képet, a jobb oldal pedig a befutó úttal és a képet lezáró közeli fatörzzsel kicsit kuszának tűnik.
Azt gondolom, hogy a kép címválasztása ellenére kellemes összhatású. A képkivágás hibája javítható, ezért inkább jónak értékelem a fotót.

expander válasza:
Köszi :)

2008. december 22. | 21:58 | harminchat

Nagyon köszönöm a kreditet!
Boldog Karácsonyt!

adott pontszám: 4
2008. december 22. | 20:43 | Sentinel

Szia!
Ugyan én is csak amatőr vagyok, de nekem nagyon tetszik a kép, a színvilága magával ragadt. Lehet, hogy egy picit beégett a vízfelöület meg az ég, de oda tévedt utoljára a tekintetem... engem nem zavart. Tetszik a képkivágás is. Jópofák az árnyékok is.

expander válasza:
Igen, pont így vagyok vele én is, a vizet nem is nagyon néztem :) Nagyon örülök neki hogy legalább egy embernek tetszett :)

adott pontszám: 3,8
2008. december 22. | 20:42 | tilla80

annyira nem lehetett szomoru delutan...hisz megszamoltam meg 3 szemely tartozkodott rajtad kivul a parkban...lehetett ismerkedni:))
...nem ertem a vagast...igy nagyon szuk szerintem alol-felul...
egy alloformatumban az osvenyt belefoglalva egy kicsit a vizbol es par darab fat sokkal erdemenyesebb fotot kaptal volna,
sajnos nem is legjobb napszakban keszult a foto.de egy kis utomunka megvaltoztatta volna...
picit fentrol van fotozva...valamint a feher gatter is elvesz a kep ertekebol...
szerintem probald ki fekete hatterrel...jobban elotunik mert igy nagyon vilagos az egesz....:(

adott pontszám: 3,6
2008. december 21. | 22:44 | harminchat

Szia! Vannak ötletek a fotón amik tetszenek, de sajnos több dolog viszont nem. A cím szomorúságát nem érzem és a hidegnek sincs sok nyoma, talán csak a távoli sétáló kabátjából lehetne következtetni rá. Tetszik, hogy a jobbszélen egy félbevágott fával keretezted a képet és az útelágazás is jó ötlet, viszont a középső fa takarja az ösvényt...de ha már ott van, érdemes lett volna úgy állni, hogy a mögötte lévő fákat is eltakarja, na meg a kiránduló se látszódjon ki.
A baloldali fasor vonulata szép lett, de a víz nagyon kiégett, akárcsak a vízparti fatönk, ami érdekes látványa miatt pedig értékes képi eleme lehetett volna a kompozciónak. Esetleg egy másik kép főszereplője is.
A fatörzsek világos színe indokolna némi alexpót, jót tett volna a fű színének, az árnyaknak, de talán még a kiégett égboltnak is.
Mindenképp értékelendő, hogy egy nem annyia hétköznapi nézőpontot kerestél a parti sétányon, de sajnos a fotó hangulata elmarad a lehetőségektől.
Szép fényeket!

expander válasza:

A fotós 1 kredittel jutalmazta a véleményezőt.

adott pontszám: 4,5
2008. december 21. | 21:57 | citronyecki

Szia! Nem rossz, de szerintem egy kicsit szűrke, én lehet megpróbáltam volna ff-ben.Szép fényeket!

expander válasza:
Megpróbálom, köszönöm! :)