BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
ELFELEJTETT JELSZÓ
KATEGÓRIÁK
3,93
KATEGÓRIA: állatok
ELŐZŐ KÉP
| | egyéb
KÖVETKEZŐ KÉP
  • Feltöltve:
    2008. október 14. 18:11
  • érzékenység: ISO 100
  • fókusztávolság: 62mm
  • rekeszérték: 7,1
  • zársebesség: 1/640
  • Készítés helye (ország): Görögország
  • Készítés helye: Zakynthos
  • Készítés ideje : 2008-09-17
Délutáni műszak

 

A képek értékeléséhez és az értékelések
teljes szövegének elolvasásához be kell lépnie!

BELÉPÉS

Ha még nincs felhasználóneve, akkor regisztráljon egyet.

adott pontszám: 5
2008. október 30. | 13:54 | parda

Igazi hangyaéletet mutat be a kép!
A pasztell színek sokat mondóak!
Gratulálok!

panderas válasza:
Köszönöm!

adott pontszám: 4
2008. október 15. | 07:40 | Macska

Jó, tetszik a hangya nagy árnyéka, viszont én még vágnék a képből hogy előtérbe kerüljön a hangya mert így elvész a hatása! Nem tudom mekkora az eredeti kép nagysága, de mindenképp érdemes vágni!!!

panderas válasza:
Köszönöm!

2008. október 14. | 22:17 | fotozok.hu

...bocs, valóban rosszul fogalmaztam, és gratulálok :)

panderas válasza:
:)

adott pontszám: 5
2008. október 14. | 21:04 | Álomfejtő

Így lesznek a törpékből óriások...

Nagyon jó az árnyékhangya, ahogy önmaga fölébe emelkedik, ebben a repedezett száraz napszítta kietlenségben.

Lám, a legegyszerűbb dolgokból-történésekből-látványból mit ki nem lehet hozni... Jó lett !
(-a kapcsolt címet viszont nem igazán értem : főleg, hogy a hangyánk az egyedüli szereplő a képen,- a látvány nekem inkább olyan sivatagi képtársítást hoz...)
:o)

panderas válasza:
Köszönöm!

adott pontszám: 5
2008. október 14. | 20:40 | beckhoof

szia. nagyon jó kép. bár túlságosan dominál a háttér, vagyis a kiszáradt talaj. maga a hangya nagyon kis része a képnek, és a háttér sokkal részletgazdagabb. de mondjuk ez kiemeli a hangyát. jó a szerkesztés, és tetszik az árnyéka is

panderas válasza:
Köszönöm!

adott pontszám: 3
2008. október 14. | 20:28 | zsmphoto

Szia!
Szerkesztettségileg ok, viszont erősek a fények, így elsőre nekem nem jött le a lényeg.
Elág minimál jellegű állatka igy, és a kép és tudatosságot érezteti, de nem lett túl erős.
üdv! Máté

panderas válasza:
Köszönöm, hogy értékelted.

adott pontszám: 4,7
2008. október 14. | 20:19 | fotozok.hu

Szia, szépek ezek a repedések, de ha azt akarsz fotózni, akkor az Alföldön sokkal látványosabbakat is találhatsz :) A hangya valahogy elveszik a képen, pedig tök jól néz ki az árnyékával együtt, szóval én közelebbről fotóztam volna. Sőt ha lett volna rá lehetőség, akkor fullban csak a hangyát meg ezt a látványos árnyékot. Ez így nekem sajna nem 5-ös, persze nekem sincs még egy 5-ös átlagú képem se, de mégse érzem annak. Remélem nincs harag, minden jót!

panderas válasza:
...nekem van. nincs harag :)

adott pontszám: 5
2008. október 14. | 20:09 | Bolber

Remek ötlet ilyen minimál erről a kis állatkáról. Remek a fény árnyék játéka a képnek.

panderas válasza:
Köszönöm!

adott pontszám: 5
2008. október 14. | 18:22 | D.Gábor

Érdekesek ezek a repedések alkotta vonalhálózatok. Mint országhatárok térképen.
A jobboldal szűkítésével szerintem nem sok fontos részlet veszne el.
Jó észrevétel,
tetszik ez az árnyékos hangyakép.
Jók a kemény fények, a kontraszt is.
Gabes

panderas válasza:
Köszönöm!