BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
ELFELEJTETT JELSZÓ
KATEGÓRIÁK
4,03
KATEGÓRIA: légifotók
ELŐZŐ KÉP
| | egyéb
KÖVETKEZŐ KÉP
  • Feltöltve:
    2008. szeptember 28. 20:11
  • érzékenység: 400
  • fókusztávolság: 20
  • objektív: 18-55 IS
  • Készítés helye (ország): Görögország
  • Készítés helye: Nei Pori
Nei Pori

 

A képek értékeléséhez és az értékelések
teljes szövegének elolvasásához be kell lépnie!

BELÉPÉS

Ha még nincs felhasználóneve, akkor regisztráljon egyet.

adott pontszám: 4
2008. október 1. | 19:52 | Geni

A téma érdekes,mert a geomatriai alakzatok,érdekes kapcsolatot alkotnak,egy életképbeli pillanattal.Mindezekkel ellentétben,nagy kár,hogy a képminőség ennyire rosz lett.Valamit alaposan elronthattál a tömörítés során,mert iszonyatosan pixeles az egész,és ez jelentősen ront az összképen.

Üdv.!

newcova válasza:
Köszönöm! igazad van.

adott pontszám: 4,5
2008. szeptember 30. | 13:19 | DeZert

Szia!

Tetszik a fotód, alapvetően jól meg is fotóztad. Egyedül a témával van bajom, igaziból semmi különös, nem mondd től sokat. Talán egy picitvel izgalmasabb lett volna, ha szinte teljesen felülről csinálod a képet

newcova válasza:
Köszönöm! _Engem a napernyők sokasága fogott meg.

adott pontszám: 4,3
2008. szeptember 30. | 13:18 | fotozok.hu

Szia! Nekem alapjáva véve tetszik, főleg a kompozíció: a tenger harmadolóba helyezése és a sok szabályozosan elrendezett kis napernyő az árnyákaival. Egyedül az a belógó árnyék zavar engem kicsit, persze az nem a te hibád, hogy ott volt :) (szóval én lehet kiretusáltam volna). Ami miatt kevésbé tetszik viszont a kép, az a túlélesítettség és a színek fakósága. Talán kicsit túl kellett volna exponálni, vagy utólag a levels/curves csúszkákon módosítani és kis szaturációt rátenni. További jó fotózást,
'Egy amatőr'

newcova válasza:
Köszönöm! Igazat adok.

adott pontszám: 4
2008. szeptember 28. | 20:30 | zsmphoto

Szia!
Jó kép lett, utazás kategóriába mehetett volna. Tetszik a képen az ismétlődés, és alapvetően a vágás sem lett rossz.
Ami viszont nekem egy kicsit furcsán hat: a homok és a víz felszíne túlélesítettnek tűnik és ez rombol az összképen.
Mondjuk anno mikor váltottam énis kb ilyen képeket csináltam:)))
üdv! Máté

newcova válasza:
Köszönöm! Élesítés tényleg erős lehet.

adott pontszám: 4
2008. szeptember 28. | 20:28 | lionsleeps

alapvetően egy jó kép lenne, csak nagyon durván túl van élesítve szerintem, és a zaj is elég látható!
amúgy egy tök jó absztrakt lenne, ha csak a napernyők lennének a képen, szerintem majd próbáld ki ;)

newcova válasza:
Köszönöm, absztrakt jó ötlet.