BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
ELFELEJTETT JELSZÓ
KATEGÓRIÁK
-
KATEGÓRIA: akt
ELŐZŐ KÉP
| | egyéb
KÖVETKEZŐ KÉP
  • Feltöltve:
    2008. július 1. 23:14
  • érzékenység: ISO 100
  • fókusztávolság: ekv. 35 mm
  • rekeszérték: 2,8
  • zársebesség: 2 s
  • Készítés helye (ország): Magyarország
  • Készítés helye: Gyöngyös
  • Készítés ideje : 2006-04-09
éjszakai fények

talán az egyik első ilyesfajta próbálkozásom még 2006-ból... a sötét szobában egyedül a TV funkcionált fényforrás gyanánt. 

A képek értékeléséhez és az értékelések
teljes szövegének elolvasásához be kell lépnie!

BELÉPÉS

Ha még nincs felhasználóneve, akkor regisztráljon egyet.

2008. július 29. | 20:55 | roltsi

Az ötlet nagyon tetszik!!! Egy picit kevéslem a fényt, ami nem feltétlenül probléma. Viszont a kép mélység élessége zavarossá teszi a képet. Ha egy picit élesebb lenne a mell felső ive,tutti isten király kép lenne. De amúgy tetszik a természetessége és érdekes;-)

szpali válasza:
köszönöm

2008. július 16. | 12:16 | bányászbéka

Izgalmas. Talán a kép alsó fele fölösleges, de csak talán :)

szpali válasza:
Hát... Talán. :)
Minden esetre köszönöm a hozzászólásodat. :)

2008. július 11. | 21:09 | Léna

Végre igazi mellek, nem lapos vagy szilikonos a modell! Éljen a természetesség!

szpali válasza:
köszönöm (köszönjük. :D )

2008. július 3. | 23:45 | hummer11

Tetszik nagyon a kép, jo benne hogy sehol sem tűéles, viszont a jobb bimbó felett van valami zabaró dolog, azt eltűntettem volna onnan.

szpali válasza:
Köszönöm.
Az életlenség valószínű betudható a 2s záridőnek. :)

2008. július 2. | 15:43 | Memory

Nekem tetszik. Ez a fényforrás úgy tűnik pont elég volt ahhoz, hogy megmutass egy kis finom erotikát. Tetszik ez a sejtelmesség. Szép!

szpali válasza:
Köszönöm

2008. július 2. | 06:27 | draculea

Sejtelmes, szépek az ívek és a fények. Tetszik a mélységélesség, és szerintem a vágás is jó, bár lehet, hogy jobboldalon picit szélesebb is lehetne a fotó. De első próbálkozásaid egyikeként (a kategóriában) így is kiváló!:-))

szpali válasza:
Köszönöm