BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
ELFELEJTETT JELSZÓ
KATEGÓRIÁK
5
KATEGÓRIA: állatfotók
ELŐZŐ KÉP
| | egyéb
KÖVETKEZŐ KÉP
  • Feltöltve:
    2008. március 16. 21:26
  • érzékenység: iso100
  • objektív: zd 40-150
  • Készítés helye (ország): Magyarország
  • Készítés helye: Szeged
Magot!

Ablakomhoz odaszokott galamb pár egy tagja (kb egy éve tettem már fel képet, akkor még fuji s5600-zal)  

A képek értékeléséhez és az értékelések
teljes szövegének elolvasásához be kell lépnie!

BELÉPÉS

Ha még nincs felhasználóneve, akkor regisztráljon egyet.

adott pontszám: 5
2008. március 26. | 22:46 | kissendre

A képeddel egy baj van ,hogy leírás nélkül csak egy galambportré.A szinek jók az élesség jó szerkesztés jó. Ez így csak 4 pontot ér.... De nekem evvel együtt tetszik úgyhogy további jó fotózást.Üdvözletem.

gcsordas válasza:
tényleg csaktechnikailag jó fotó, semmi extra "tartalom"...igazad van..

2008. március 25. | 15:31 | thm

szia
szeretnék egy olyan gépet mint a tiéd és egy kis segítségre lenne szükségem...
duplakitben fogom venni és érdekelne, mennyire vagy megelégedve a két objektív teljesítményével
és kíváncsi lennék arra is, mi az amit negatívumként említenél a géppel kapcsolatban...

köszi: thm
(gysan@freemail.hu)

gcsordas válasza:
hali!
bátran vedd meg. nekem nagyon tetszenek a kitobik. jobb minőségűek, mint a legtöbb dslr kitobjai.
a zaj kicsit magas az e-500-nál, de szerintem kezelhető

adott pontszám: 5
2008. március 17. | 17:05 | Bokros Roland

Szia Roland vagyok,először is ez a kép nagyon jó lett.,tényleg minden elismerésem,jó időbe fényképezted, a az ISO szerintem lehetett volna kicsit több,úgy 200 de így is zajos lett a háttér.Jól exponáltál,ez a kép nagyon tetszik.5PONT :)

gcsordas válasza:
köszi auz értékelést!

adott pontszám: 5
2008. március 17. | 09:27 | bond88

Gyönyörű galambportrét láthatunk. Remek kompozíció, szerkesztés. A színek csodálatosak. A galamb valami hihetetlenül éles. A szeme színe kiváló harmóniában van a háttérrel. Arra kíváncsi lennék, hogy mi volt a galamb mögött, ami elmosódva ilyen szép árnyalatú, színekben gazdag hátteret eredményezett. Nagyon kellemes látványt nyújt ez a kép. Gratulálok!

gcsordas válasza:
hello!
Köszi az értékelést! Virágzó aranyeső volt a háttérben és piszok nehéz volt így lekapni, mert ablakrácsok mügül kellett lőni...az meg elég sűrű...

adott pontszám: 5
2008. március 17. | 08:20 | seahorse

Nagyon szép a kép, egyszerű és mégis megkapó. A háttér kiemeli a madarat. Az élesség is a helyén van. Jók a kontrasztok. További jó fotózást kívánok!

gcsordas válasza:
köszönöm

adott pontszám: 5
2008. március 16. | 23:13 | Greeneyed

Nagyon szépek a háttér színei, megfelelő a mélységélesség. Hangyányit vágnék jobbról, de ez ízlés dolga. (Anno gondolkodtam én is az E-500-on, úgy látom, nagyon jók a Zuiko obik.)

gcsordas válasza:
köszönöm

2008. március 16. | 22:34 | hegyiember

Bocs,le vagyok kissé zsibbadva ma...:)Aludnom kéne már...
Szép fényeket!

gcsordas válasza:
ok...értem én

2008. március 16. | 21:47 | hegyiember

A cím világbajnok!!!
Szép galamb,szép háttér...

gcsordas válasza:
jó értékelés :)

adott pontszám: 5
2008. március 16. | 21:45 | hellrod

Szia
Kicsiben nem különösebben gyönyörködtetett, de nagyban...huh, pengeéles.
A háttér jól passzol hozzá.
Keret nélkül is az igazi. Bár úgyis megérdemli, amiért ilyen bután nézett:)
Gratulálok
M

gcsordas válasza:
köszi!