BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
ELFELEJTETT JELSZÓ
KATEGÓRIÁK
3,42
KATEGÓRIA: absztrakt
ELŐZŐ KÉP
| | egyéb
KÖVETKEZŐ KÉP
  • Feltöltve:
    2008. január 26. 09:30
  • érzékenység: iso 64
  • rekeszérték: 3.2
  • zársebesség: 10"
  • Készítés helye (ország): Románia
  • Készítés helye: Temesvar
  • Készítés ideje : 2008-01-24
Cseppek II

A sorozat masodik kep remelem ez jobban fog tetszeni igyekeztem sok mindent ki javitaniamit az en monitoromon nemvettem eszre. nekem nem tunik sotetnek, termeszetets fenyeknel keszul, a racsot nem lehet jobban meggorbiteni es a keret is tetszik nekem. Varom mineltobb ertekeleseteket a sorozat elozo kepe:http://fotozz.hu/fotot_megmutat?Foto_ID=160220 

A képek értékeléséhez és az értékelések
teljes szövegének elolvasásához be kell lépnie!

BELÉPÉS

Ha még nincs felhasználóneve, akkor regisztráljon egyet.

2008. január 26. | 18:19 | rajli

Kedves fiatal barátom, Te írtad, hogy ez vízcsepp és nem harmatcsepp, védve a fotódat!

ajda21 válasza:
jo

2008. január 26. | 17:40 | rajli

Szerinted, mi a különbség a vízcsepp és harmatcsepp között?

ajda21 válasza:
jo na most nem kell ebbe belek kotni szerintem

adott pontszám: 3
2008. január 26. | 17:28 | rajli

Tudatos fotó, mert látom benne a tudatos átlós szerkesztést. Remélem nem haragszól meg, de pozitív dolgot nem tudok megemlíteni. A cseppek alakja nem szép. Úgy "illik", hogy a cseppekben (de legalább egyben) valami látszódjon, világosan és élesen. Hidd el nem a levegőbe beszélek, jó pár harmatcseppes fotóm van.
Nem szeretném a kedvedet szegni, további jó próbálkozást kívánok: Laci

ajda21 válasza:
De ez enm harmatcsep es nem hiszem csakk akkor lehet szep egy vizcsepp ha valmi latszik benen de koszonom hogy ,egnezted es hogy ertekelted

2008. január 26. | 15:37 | Vajdy

Mondjak valamit Ajda? Engem is zavar, hogy milyen elvárásoknak kell itt eleget tenni. Néha legalábbis nagyon nem olyan értékeléseket és kommentket kapok, mint várom. De...legalább egy bizonyos precízségre tanít ez az oldal. A képedig jók, szóval nem kell begurulni, és nem sikerülhet az össezs kép kiválóan. Szóval csak nyugodtan, és akkor legyenek olyanok a képek, amilyenek megfalalnek az itteni elvárásoknak. Én is arra törekszem... :) :(

Vajdy

ajda21 válasza:
En nem gurultam be csak neha olyan dolgokat jegyeznek mega kepeimnel ami szerintem nem zavaro csak hat nem ugy van ahogy lenni szokot

adott pontszám: 3,5
2008. január 26. | 15:37 | harminchat

Szia! A nagy kékségben függő cseppek..
A kék szint nagyon jól eltaláltad, a szerkesztés is jó, de nem látom mondanivalóját a képnek. Persze absztrakt, de akkor is. Nagyon zajosnak tűnik, az élességet csak a nagy cseppen lehet látni. A hátsó csepp becsillanása zavaró. A rács görbülete tetszik, a keret is illik a fotóhoz.
Úgy érzem az előző képnél ez kicsit gyengébbre sikerült.
Szép fényeket!

ajda21 válasza:
Koszi hogy ertekelted

adott pontszám: 3,8
2008. január 26. | 15:09 | Via

Érdekes ez a liláskék szín, jó, hogy a keret is ilyen, és illik mindehhez ez a hajlított rézsútos kompozíció; ami zavar engem, hogy a cseppeket nem lehet jól kivenni, kicsit zavarosak a formák, pl. nem látom, hogy az a középső voltaképpen micsoda : egy szalag?, most olvasom, hogy valami sorozatra utalsz, nem láttam, majd most megnézem

ajda21 válasza:
Koszonom szepen hogy ertekelted

adott pontszám: 3,5
2008. január 26. | 12:52 | kissendre

Az hogy a háttár sötét ,nem probléma,de a cseppek is azok,az alsó csepp pedig kiéget.A nagyobb gond a rossz képminőség.Zajos,ez főleg homogén felületeken látszik.A keret és a szerkesztés jó.Bocs de így gondolom.További jó fotózást.Üdvözletem.

ajda21 válasza:
KOszi hogy ertekelted

adott pontszám: 4,5
2008. január 26. | 12:34 | Vajdy

Szép absztrakt lenne, de a hátterd nem eég homogén. A jobb alsó rész nagyon foltos, és ez bizony zavarja a képet. Viszont az elgondoloás, és a lép többi része szépen vagy megoldva. Jó a sarok-sarok vonalvezetés, főleg hogy kissé görbített. A keret is szép lett. Viszont a háttérrel kezdj valamit. Nem lehet, hogy rosszul van kalibrálva a montirod, és te nem látod a foltokat?

Vajdy

ajda21 válasza:
En latam de azok a foltok nem anyyira dominansak hogy a fo temarol elvonja a tekintett nem ertem most mar csak olyan fotott kell kesszziteni amelyik studioba teljesen egyszinu hatter elott keszult igen tudom hogy nem teljesen egyszinu de homogennek homogen szerintem es nem akartam kiretusalni

Amugy nagyon szepen kosozonom hogy ertekelted az elozo mondatom ugy tunhet hogy harakszom az ertekelesedre nem csak zavarnak a teljesen mű-kep elvaras

adott pontszám: 4,4
2008. január 26. | 11:42 | Tucsok84

Ez nekem jobban tetszik, szinte minden csepp éles sikerült szép nagyokra hízlalni. A színvilág még mindig magával ragadó. Jó ötlet volt a lap görbítése a keret itt is illik a képhez. Nem tudom, hogy szándékos-e, de én foltosnak találom a hátteret és egy kis fehér "szösz" is van kép alsó felében jobboldat.

ajda21 válasza:
Igen a hatter nem teljesen homogen de ilyen volt a hatter es en nem veltem annyira zavaronak hogy teljesen egyszinure csinaljam a kis szoszt en is eszre vettem de nem retusaltam ki elfelejtettem a lapot nem gorbitettem csak mas a szog

2008. január 26. | 10:38 | Espíritu

De kivágás vagy sem? Ez az eredeti kép? Vagy nagyjából eredeti? Vagy egy nagyobb képből kivágás?
Mert a minőség akkor sem az igazi.
Vesd össze a többi hasonló témájú makróval az oldalon és meglátod, hogy miről beszélek!!!

ajda21 válasza:
A kep igen ki van vagva de nem egy sokkal nagyobb kepbol csak annyi lettkivagva hogy negyzetes formaja legy es hogy sarokbol sarokba menjen vagyis ez az eredeti kep 75% korul belul

adott pontszám: 4
2008. január 26. | 10:03 | Espíritu

Szia!
Jó a négyzetes vágás, jó az átlós szereksztés, jó a keret.
De a minőség sajnos nagyon odavágja számomra:(
Olyan a kép, mintha egy nagy képnek lenne egy egészen kicsi kivágása, amitől részlettelen és zajos lett... Nincs meg a szép becsillanás, élesség a cseppeken. És nincsenek meg az igazi színei. Szóval nagy kár, hogy ennyire rossz lett a minősége, mert egyébként nagyon szép:(

ajda21 válasza:
Koszi hogy megnezted nem mindennel ertek egyet de elfogadom a velemenyed

a foto keso este keszult mely sotet kek eg alattvagyis ezek a szinei es nem vol nap vagy egyebb egitest ami becsilanyon koszi hogy megnezted

2008. január 26. | 09:49 | bazsitoo2

Szia!
Egy kis zseblámpát érdemes magadnál tartani szerintem és jó messziről egy kis plussz fényt adva a képednek!
Szerintem próbáld ki!

ajda21 válasza:
koszonom a tanacsot

adott pontszám: 4,8
2008. január 26. | 09:41 | bazsitoo2

Szia!
Az átlós szerkesztés jó ötlet és a két oldalra lógó cseppek is! Sajos szerintem egy kis fényt még mindig elbírna! Próbáld ki úgy, hogy messziről megvilágítod egy lámpával, akár tompított fénnyel. Szép csillogást ad ennél a sötét háttérnél!
Nekem tetszik!

ajda21 válasza:
Hat en egyetertek azzal amit irsz talan egy kis fenyt meg elbirna de mikor elindlok en foozni nem szoktama fenyeket magammal hordozni aszabadba ezt le is irtam ogy termeszetes fenyekbe keszult