BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
ELFELEJTETT JELSZÓ
KATEGÓRIÁK
4,74
KATEGÓRIA: tájkép
ELŐZŐ KÉP
| | egyéb
KÖVETKEZŐ KÉP
  • Feltöltve:
    2007. július 1. 21:40
  • objektív: EF-S 18-55
  • Készítés helye (ország): Spanyolország
  • Készítés helye: Tenerife
  • Készítés ideje : 2007-06-26
Vulkáni kőzet a felhők felett

A kép 2000 m magasság felett készült, polárszűrővel. 

A képek értékeléséhez és az értékelések
teljes szövegének elolvasásához be kell lépnie!

BELÉPÉS

Ha még nincs felhasználóneve, akkor regisztráljon egyet.

adott pontszám: 5
2007. július 31. | 10:24 | Atti63

Képtelem vagyok fotóművészileg értékelni a képed .Nagyon klassz helyen jártál " csak " le kellett fényképezni. A színek is nagyon tetszenek
és a háttérben a felhők.... A kopár táj és a fenyők
zöldje...
Ami meggondolandó: alulról egy kis vágás,
szívesen látnék egy panoráma fotót is erről a tájról. Jó képeket.

Jtibor30 válasza:
Köszi az értékelésed. Álványt nem vittem az útra, ezért nincs igazi panorámakép.

adott pontszám: 4,5
2007. július 3. | 07:46 | morrmota

addig ok, hogy polár, meg hogy 200m+, de miért olyan kép mint ha egy festményt néznénk, nincsenek tiszta élek, jól körülhatárolható formák.
a táj szép, a fejhők adnak kuriózumot a képnek, a fenyők pedig csak emelik a kép hangulatát.
de olyan, mintha valami effektszűrővel homályosítanád a képet.

Jtibor30 válasza:
Nem használtam effektszőrőket, a táj ilyen volt. Köszönöm értékelésed.

adott pontszám: 4,8
2007. július 1. | 22:03 | -Vadkinder-

Mázlid volt a felhőzettel az tuti... számomra szürreális a látvány. nemistudom, talán a fák viszont lehetnének élesebbek. gondolom a háttérre álíltottad az élességet... igen nagy a mélységélességed, úgyhogy szerencsére nem nagy gáz.. kompozíció teljesen oké, és nekem hordoz újat magában a téma. az élesség miatt nem tökéletes...

Jtibor30 válasza:
Köszönöm értékelésed.

adott pontszám: 5
2007. július 1. | 21:58 | verajulis

Óóóóóóó, de nagyon kellemes. Mintha több ilyen felhő fölötti képet látunk volna már itt, de ez is nagyon "mennyei" lett. Tetszenek a színei a kék-fehér és a barna-zöld összhang. Egyedül az élesség, ami nekem nem tökéletes, de emiatt most nem vonnék pontot. Gratulálok!

Jtibor30 válasza:
Köszönöm értékelésedet. Élesítéssel nem akartam a kép eredetiségét módosítani.