BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
ELFELEJTETT JELSZÓ
KATEGÓRIÁK
5
KATEGÓRIA: abszurd
ELŐZŐ KÉP
| | egyéb
KÖVETKEZŐ KÉP
  • Feltöltve:
    2007. május 21. 19:21
  • Készítés helye (ország): Magyarország
  • Készítés ideje : 2007-05-21
Placcs

baleset... Van ff változat is, de sajna kreditem meg elfogyott szal arra várni kell kategória jó, vagy tegyem digitill-be (a vér és bél nem utólag trüközve oda, nem montázs, 1 képből készült) 

A képek értékeléséhez és az értékelések
teljes szövegének elolvasásához be kell lépnie!

BELÉPÉS

Ha még nincs felhasználóneve, akkor regisztráljon egyet.

2007. október 29. | 17:18 | mbogi90

Szia! szeirntem jó!:D Jól szerkesztett,éles kép.:D szegény eper :(:(

gcsordas válasza:
eper+pirosarany :)

2007. június 20. | 00:00 | dizi

minimálnak tök jo lenne, de valahogy mégsem az igazi ez az eper. ff-ben sztem nem lenne ennyire jó. nem akarom lerontani az átlagodat, ugyhogy csak így pont nélkül. sztem próbáld ki egy másik eperrel is! üdv, dizi

gcsordas válasza:
szezonnak vége..

talán majd jövőre :)))

adott pontszám: 5
2007. május 23. | 19:19 | gabesz73

Szia!

Remek minimál hangulat, szép színek, jó szerkesztés. Szinte sokkoló fotó. Egy dolgot én változtatnék. Szerintem keret nélkül, fehér háttérrel feltöltve, még ütősebb lenne.
Grat.

gcsordas válasza:
köszi a véleményt....a gyászkeret az elmúlásnak szól

talán egy fekete szalag hiányzik még...

fehér szte nem jó

azé örülök, hogy tetszik, és köszi

2007. május 22. | 22:24 | zoya

Ez csúnya!Mármint az eper,a kép persze nem és szépen meg van csinálva,csak azért na.Hibát meg nem találok benne,uhhogy ötös.

gcsordas válasza:
pedig van benne hiba, én is látom :)

köszi az rtékelést

adott pontszám: 5
2007. május 21. | 20:57 | Cpt_Hun

Nekem tetszik, a rothadás édessége, a végzet vagy amit akarsz, beleláthatsz. Ez így pont jó.

gcsordas válasza:
örülök neki
köszi

2007. május 21. | 19:42 | Bongo 0

Nagyban nagyon tetszett. Kifejező a cím is.
Közelről olyan, mintha az epret baracklekvárba mártottad volna. Eltér a színük.

gcsordas válasza:
eltér, de hát az a bele :)
meg a vére

adott pontszám: 5
2007. május 21. | 19:28 | damcigpa

Na ez írtóztaosan jó, a piros -fehér- fekete színkompozíció. Remek ötlet, nagyon látványos fotó lett.

gcsordas válasza:
köszi!

nem tökéletes, lemerültek az aksik, és nem tudtam tovább kísérletezni lett ff változat is, de most ezt tettem fel

köszi, örülök, hogy tetszik