BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
ELFELEJTETT JELSZÓ
KATEGÓRIÁK
4,1
KATEGÓRIA: egyéb
ELŐZŐ KÉP
| | egyéb
KÖVETKEZŐ KÉP
  • Feltöltve:
    2007. május 19. 21:37
  • Készítés helye (ország): Magyarország
Genezis,(avagy egy galamb "emléke"a postaládán)

csak egy kis utószín ps-ben,semmi más. 

A képek értékeléséhez és az értékelések
teljes szövegének elolvasásához be kell lépnie!

BELÉPÉS

Ha még nincs felhasználóneve, akkor regisztráljon egyet.

2007. november 28. | 15:02 | zenyit

haha :) tényleg olyan, mintha vízbe pottyanna valami. a lendület látszik rajta, az tuti. üdv!

Árpád65 válasza:
köszi

adott pontszám: 3
2007. május 22. | 09:53 | tropauer

Próbáltam rájönni, hogy mit láthatunk a képen, de persze csak addig jutottam, hogy valszeg akváriumi fotó. A képed ezek után kizárólag a színeivel meg a kompozícióval hódíthat - és szerintem ez is volt a célod. Namost a kompozíció viszont nem teljesen "könyvszerű" és egyáltalán nem "újszerű", inkább csak hibás a tök középre helyezett függőleges téma, mellette a nagy sötét területekkel. Az oldalát keményen meg kellett volna vágni és akár elforgatással mozgalmasabbá tenni a képet. Kérlek küldj még akváriumi fotókat, mert a kép szinei szépek és a felvétel többnyire éles, tehát kijöhet még ebből valami jobb is :) !

Árpád65 válasza:
Köszi,de egyáltalán nem akváriumi fotóról van szó.Most már elárulom,ez a szabadban készült,makró,és a barna postaládán egy galamb "emlékét" örökítettem meg,amit aztán az eső szerencsére lemosott:-)Ps-ben 3-4 fokkal a színek lettek csak erősítve rajta.

adott pontszám: 4,1
2007. május 21. | 08:57 | nemlasep

szia!
Erdekes szine van, de ugy tunik bemozdult keszites kozben, en csinaltam volna megegyet ,ahol elesebb keped van.
Jobban el tudnam kepzelni allo formatumban 1:1,5 oldalaranyokkal, itt peldaul a jobb oldalt feleslegesen uresnek erzem.
Az atszinezes jo lett, erdekes szineket es felismerhetetlen alakzatot kaptal, erdemes lenne ujra megcsinalnod.

Árpád65 válasza:
Köszönöm szépen az értékelésedet,de egyszeri alkalom volt,és az "objektumot"már elmosta az eső :-)

adott pontszám: 4,2
2007. május 20. | 09:10 | kiskat

Nagyon érdekes, tetszenek a színek is, érdekes, hogy az egyik fele pirosas, a másik kékes. Viszont roppantul zavar, hogy fogalmam sincs mi lehet ez.
Amúgy roppant érdekesnek tűnik.

Árpád65 válasza:
Köszönöm szépen,de ha elárulnám,az nagyon illúzióromboló lenne,esetleg majd,ha több ilyen pozitív értékelést kapok.