BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
ELFELEJTETT JELSZÓ
KATEGÓRIÁK
5
KATEGÓRIA: életképek
ELŐZŐ KÉP
| | egyéb
KÖVETKEZŐ KÉP
  • Feltöltve:
    2007. április 13. 20:55
  • érzékenység: 100
  • fókusztávolság: 50mm
  • forrás: dia
  • objektív: 50mm 1,8
  • rekeszérték: kb2-2,8
  • Készítés helye (ország): Szíriai Arab Köztársaság
  • Készítés helye: Damaszkusz, pipázós kávézó
  • Készítés ideje : 2007-03-27
Men's World II.

közkívánatra...:)  

A képek értékeléséhez és az értékelések
teljes szövegének elolvasásához be kell lépnie!

BELÉPÉS

Ha még nincs felhasználóneve, akkor regisztráljon egyet.

2007. április 15. | 22:11 | leitnor

Mostanában nagyon kevés időm van mindenre, a múltkor is megígértem neked, hogy értékelem a képed aztán elfelejtettem. Az államvizsgaidőszak kellős közepén vagyok szóval június közepéig esetleges a jelenlétem itt:)

Köszönöm a dícséretet, örülök, hogy tetszik az ff technikám, de azért kicsi csíra vagyok én...

DénesPapa válasza:
akkor minden kicsi csírának egy kalappal a nyár elejére:)

2007. április 15. | 21:20 | leitnor

Nem tudok rá ötöst adni, mert véletlenül kinyomtam:(

Hangulatos kép, bár az igazi értelmét csak a másikkal nyeri el. Mostmár nagyon vágod ezt a fekete-fehér konverziós dolgot, egy szavam sem lehet a színvilágért.
Egy kicsit úgy érzem, mintha hallanám a beszélgetésüket, mintha ott lennék abban a pipázóban.
Gratulálok.

DénesPapa válasza:
már vártam, hogy bekopogtass, és véleményezz... bár ezért még fel is függeszthetnek..mondogassak még ilyeneket!:)
a ff konverzióban profi vagyok, volt egy tanítóm, valami Leitnor:)....

amit írsz, pont az volt a célom... úgyhogy most örülörülörül
üdv
d

adott pontszám: 5
2007. április 14. | 18:41 | imagefactory

Nekem a ket kep kozul ez jobban tetszik, pontosan azert amit irtal, hogy a nezo is ott ul az egyik asztalnal a kaveja es a pipaja mellett.

DénesPapa válasza:
nekem is... köszi

adott pontszám: 5
2007. április 14. | 13:36 | newgam

Hangulatos kép.Az előtérben beszélgető két embert jól kiemelted a nyüzsgő sokaságból.
Az asztalon áthajoló alak erősíti a kompozíciót(nem is tudom,nélküle élne-e a kép)
Jó az erős kontraszt,a jobb felső sarokba besütö fény mellett keletkező árnyék hatása vinnyegtálásra emlékeztet:)
Grat!

DénesPapa válasza:
igen, ő a lényeg..
köszi
d

2007. április 14. | 00:36 | gptomii

elso a kontraszt. masodik ahogy a ket alak kiemelkedik a hatterbol. harmadik, ahogy latjuk megis reszesei annak mivel mindenhol folyik a beszelgetes, megis az ovekre figyelunk. negyedik ahogy kitetted a jobb oldali fugurat a szelere meg otodik, hatodik stb. hangualata van.

DénesPapa válasza:
ímmán yo

2007. április 14. | 00:19 | gptomii

eszmeletlen

DénesPapa válasza:
oké...de miért?

2007. április 13. | 23:04 | Unicornis

Nnna, megint itt voltam látod? :)))

DénesPapa válasza:
jaja, hoztad a havi átlagot

adott pontszám: 5
2007. április 13. | 23:03 | Unicornis

A másik is tetszett, de ez sokkal jobb. Itt koncentráltabban látszik a történés, ugyanakkor a háttérben minden ugyanúgy megvan, mint az előző képeden. Talán egy kicsit többet is mutathattál volna a jobb oldali figurából, értem ezalatt a vágást.Jól visszaadja a hangulatot és egy jól elkapott pillanatot láttatsz vele. Gratulálok!

DénesPapa válasza:
Köszi Anett!
próbálom keresni a határt a "jó ránézni" és a "nem klisés" között.
de azért tudom, hogy Neo hülyén nézne ki DR. Szösziben... :}üdv
d

adott pontszám: 5
2007. április 13. | 22:56 | rover216

Egyértelműen mintha egy nagyon jól sikerült film egyik meghatározó kockáját látnánk! Eszméletlen hangulata van, így jó ahogy van! Bevágás együtt! Nagy GRAT!

DénesPapa válasza:
köszi... tényleg van benne valami...
/nézd meg a másikat is!/
köszönettel
d