BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
ELFELEJTETT JELSZÓ
KATEGÓRIÁK
4,01
KATEGÓRIA: életképek
ELŐZŐ KÉP
| | egyéb
KÖVETKEZŐ KÉP
  • Feltöltve:
    2007. április 10. 19:21
  • objektív: Leica + Walimex polárszűrő
  • Készítés helye (ország): Görögország
  • Készítés helye: Polichronotól nem messze
PecÁzás

A képet görögországi nyaralásom alatt csináltam és szinte a véletlen műve volt, hogy a két bot párhuzamos egymással. A képen PSben némi színkorrekció és keretezés történt. 

A képek értékeléséhez és az értékelések
teljes szövegének elolvasásához be kell lépnie!

BELÉPÉS

Ha még nincs felhasználóneve, akkor regisztráljon egyet.

adott pontszám: 4
2007. április 11. | 19:35 | Darth-Ben

fények jók , színek jók, alap5let is! Igazán klafa úgy lenne a kép ha nagyobb az üres víztér, és ugyanigy balalsó sarokba lenne szerkesztve a horgászpár!Plusz a horizont egy hangyányit még ferde! De nem rossz kép,és a keret sem!

Diesel__ válasza:
Ha lejutok ismét Görögbe és a pecások még a vízben állnak, akkor ígérem lövök úgy is eggyet, addig azonban csak ez marad. :)
A horizont tényleg kicsit dől, de lejebb írtam miért. Köszönöm véleményed.

adott pontszám: 4
2007. április 11. | 19:32 | trombone

Valahogy mégsem sikerült a színegyensúlyt sztem beállítani, még mindig van benne egy kis sárgás beütés. A kompozíció nagyon tetszik, nagyon geometriai amit egy picit megtör a két emberi alak. Nem tudom milyen iso-val csináltad, de egy kicsit zajos az égbolt. Üdv

Diesel__ válasza:
Lehet a színbeállításnál került bele egy kis sárga, de ezt én halljak meg nem látom (lehet azért, mert színtévesztő vagyok :)) A kompozíció pedig, hát így jött ki, a kép nem lett vágva sehol sem és a pecásoknak sem mondtam, milyen szögben tartsák a botot. Csak megláttam a lehetőséget és lőttem :)
Köszönöm véleményed.

adott pontszám: 5
2007. április 11. | 19:32 | szszabo

Klassz lett a fotó, és a polár is szépen csinálta a dolgát. Szerintem jobb ez a kapott pontoknál, úgyhogy ezt ki is fejezem egy szép kerek ötössel, üdv.

Diesel__ válasza:
Köszönöm, azért tényleg nem tökéletes, de mint lejebb írtam ettől az enyém. :)

2007. április 10. | 21:45 | NZsuzsi

:)

Diesel__ válasza:
:)

adott pontszám: 4
2007. április 10. | 21:28 | NZsuzsi

Szerencsés véletlen h pont igy állnak a botok bár be kell vallanom annyira nem fog meg a kép, valahogy hiányzik a hangulata. Amiért a vonás viszont dôl a horizont ezt mindenképpen javítottam volna

Diesel__ válasza:
Annak ellenére, hogy nem fogott meg a kép, köszönöm hozzászólásod, pláne azért, mert én észre nem vettem volna, hogy tényleg kicsit dől a horizont. De ettől az enyém. :)

adott pontszám: 5
2007. április 10. | 20:32 | Medige

Fantasztikus kép! A színhatás, a kompozicíó, pillanat megragadása tökéletesre sikeredett! Az meg már csak hab a tortán hogy én magam is nagy pecás vagyok:) Nagyon jó hogy feltöltötted a képet! További szép fényeket!

Diesel__ válasza:
Örülök, hogy jó érzéseket és élményeket ébresztett benned. Köszönöm véleményed.