BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
ELFELEJTETT JELSZÓ
KATEGÓRIÁK
4,04
KATEGÓRIA: természet
ELŐZŐ KÉP
| | egyéb
KÖVETKEZŐ KÉP
  • Feltöltve:
    2007. április 1. 21:42
  • érzékenység: ISO100
  • rekeszérték: 3,7
  • Készítés helye (ország): Magyarország
  • Készítés helye: Nagybörzsöny
  • Készítés ideje : 2006-07-08
Figyellek!

 

A képek értékeléséhez és az értékelések
teljes szövegének elolvasásához be kell lépnie!

BELÉPÉS

Ha még nincs felhasználóneve, akkor regisztráljon egyet.

adott pontszám: 5
2007. április 13. | 23:12 | zoldzoli

Nagyon jól néz ki :) nem gyakori jószág. Szerintem kissé zavaró a háttérben az a piros valami, de ezt leszámítva az öreg havasi cincér már szinte magában is megérné az 5-öst ;)

Escape90 válasza:
Őszinte örömömre szolgál elismerő véleményed.
Köszönöm! :-)

adott pontszám: 5
2007. április 7. | 13:12 | vargasanyi

Remekül érnek össze a színek, jó az elhelyezés, és ahogy a csápok felosztják a képet. üdv

Escape90 válasza:
Köszönöm:-)

adott pontszám: 4,9
2007. április 5. | 04:12 | becsey_endre

Nagyon érdekes rovar a témád. Szép színei, furcsa, hosszú csápjai szépen fogják át a fotódat.
A mélységélességgel még lehetett volna javítani, bár így is részletgazdag a kép!
Gratu!

Escape90 válasza:
A mélységélességet már többen is reklamálták.
Lehet, hogy igazatok van? :-(
Köszönöm...

adott pontszám: 4
2007. április 2. | 18:22 | bniki

A mélységélesség egy picit lehetne nagyobb. A háttérszínek nekem valahogy nem tetszenek. Illetve a zöld alatt lévő rózsaszín nem illeszkedik jól a rovar mögé. Egyébként minek volt ilyen színe?

Escape90 válasza:
Csináltam olyat is, azonban, mint már említettem a fej a téma, és esetleg elvonja a figyelmet róla (gondoltam én....).
Tényleg ekkora hiba? :-(

adott pontszám: 4
2007. április 2. | 16:14 | panant

Én csak egy kicsit messebbről fotóztam volna, hogy a csápok elférjenek a képen! Azon kívül minden oké!

Escape90 válasza:
Ok. Én szubjektíve szándékosan vágtam így, hogy a háromszögelésbe be tudjam vonni...
Tényleg ekkora hiba? :-(

adott pontszám: 5
2007. április 1. | 22:55 | Stelkovics

Nem ismerem a rovarodat, de nagyon kifejező és egyben félelmetes megformázása ennek a világnak ez a fotó. Érdekes számomra, ahogy a két csáp és az ág megosztja a teret, szépen élesen osztoznak rajta.....
Icipici mélységet még elbírt volna, bár a cím azt sugallja, hogy a fejre helyezted a hangsúlyt, igaz?
Szépek a színei!

Escape90 válasza:
Igen, a mélységélesség.
Készítettem nagyobb mélységélességgel is, de akkor elvonja a figyelmet a fejről!
Köszönöm...