BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
ELFELEJTETT JELSZÓ
KATEGÓRIÁK
4,03
KATEGÓRIA: természet
ELŐZŐ KÉP
| | egyéb
KÖVETKEZŐ KÉP
  • Feltöltve:
    2007. április 1. 20:50
  • érzékenység: ISO100
  • rekeszérték: F/4
  • zársebesség: 1/500
  • Készítés helye (ország): Magyarország
  • Készítés helye: Békéscsaba
  • Készítés ideje : 2005-05-14
Fény-éhes

 

A képek értékeléséhez és az értékelések
teljes szövegének elolvasásához be kell lépnie!

BELÉPÉS

Ha még nincs felhasználóneve, akkor regisztráljon egyet.

adott pontszám: 4,9
2007. április 5. | 04:16 | becsey_endre

Kissé túlexponáltra sikeredtél, nemde?
Egyéb szempontból nagyon renben van, az elrendezés példaértékű, és a háttereddel sem vontad el a figyelmet a fő témáról.
Nagyon szép rajzolatúak a porzóid!!!

Escape90 válasza:
Igen, túl közel volt az ablakhoz, és a gép sem alkalmas a finom beállításra.
Köszi!

adott pontszám: 4
2007. április 3. | 07:28 | Zoran_2

Szerintem a maximumot kihoztad ebből, amit ezzel a géppel lehetett. Éles téma, kellően mosott háttér. A három világos levél viszont szerintem túlexpós, a bal alsó sarok alexpós. A színek szépek. Szerkesztés szempontjából egy kis tér kellett volna a bal oldalán. Z.

Escape90 válasza:
OK. Köszönöm...:-)

adott pontszám: 4,4
2007. április 2. | 18:07 | bniki

Szép színek, jó kompozíció. Viszont a virág porzóinak egyformán élesnek kellene lenniük. A háttér pedig kissé zajos.

Escape90 válasza:
Köszönöm az értékelést.
(Azért a géptípust is nézd meg...)

adott pontszám: 5
2007. április 1. | 21:02 | Stelkovics

Egy virág, ami annyira primitív, hogy azt hinné az ember erről képtelenség szívet melengető fotót készíteni!
Neked sikerült! Szép egyensúlyos elrendezés, és végre nem a divatos-sötétített háttér, hanem a természetesség.
Keret nélkül is kiváló fotó!
Gratulálok!

Escape90 válasza:
Köszönöm:-)