BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
ELFELEJTETT JELSZÓ
KATEGÓRIÁK
4,96
KATEGÓRIA: szociofotók
ELŐZŐ KÉP
| | egyéb
KÖVETKEZŐ KÉP
  • Feltöltve:
    2007. február 27. 00:01
  • érzékenység: ISO100
  • rekeszérték: 5,6
  • zársebesség: 1/288s
  • Készítés helye (ország): Magyarország
  • Készítés helye: Békéscsaba
Periférián

Az úr 26km gyaloglás után december egyik délutánján közelítette meg a várost... 

A képek értékeléséhez és az értékelések
teljes szövegének elolvasásához be kell lépnie!

BELÉPÉS

Ha még nincs felhasználóneve, akkor regisztráljon egyet.

adott pontszám: 4,7
2007. március 13. | 09:28 | skutazsolt

Szerintem egy mélyebbről fotózott változat még
jobban kiemelné a természetet és ezzel együtt a kép hangulatát.Egyébként engem megfogott!
Kifejezetten jó hogy ff!Gratulálok!

Escape90 válasza:
Igazad lehet, valójában ad hoc kép volt, az öreg, csak "ment, mendegélt"! :-)
Köszönöm!

adott pontszám: 4,7
2007. március 2. | 10:43 | Zoran_2

Érdekes ez a magas vágás, behúztam PS-be a fotódat és megpróbáltam vágni a tetjéből, aztán megnéztem a tiédet, és azt kell mondjam, hogy jó ez így is, és csak kukkacoskodás lenne ezt felróni. Viszont plussz kontrasztot, és plussz élesítést mindenképpen elviselt volna a fotó. A színvilág illik a fotóhoz.

Escape90 válasza:
Köszönöm :-*)

adott pontszám: 5
2007. február 27. | 20:11 | Stelkovics

Az eredeti, feltételezem színes alap volt. Az F-F átalakításnál mindig vigyázni kell arra, hogy túl szürkének hatnak az átalakítás után, sokat veszítenek értékükből.
Jól láttad meg a PS lehetőségekben, hogy miként küszöböld ki ezt az akadályt, látszik az igényes beállítás, vágás.
Nagyon viszsaadja az elesettséget a fotód!
Gratulálok!

Escape90 válasza:
Köszönöm az elismerést! :-)

adott pontszám: 5
2007. február 27. | 16:21 | Csíter_Láma

nagyon tetszik a fotód...nagyon erős hangulatú.
és hát a téma sem mindennnapi! kevésnek érzem a kontrasztot meg a tónust úgyhogy készítettem egy feldolgozást...ami lehet hogy enm jobb, csak más...
grat!! üdv: Lama
Az értékelő feldolgozást készített a képről, itt megtekinthető.

Escape90 válasza:
Köszönöm, és sok sikert a b verzióhoz! :-)

adott pontszám: 5
2007. február 27. | 14:27 | ningbo

Ügyes megvalósítása egy nem mindennapi témának. Az FF jó hangulatot ad a képnek, a függőleges vágás és az elrendezése tetszik. Először sokaltam a felhők méretét a témához képest, de azután rájöttem, hogy a fasor teteje így osztja ketté a képet - kölcsönözve a természetes szimmetriát. Szép. Grat.

Escape90 válasza:
Köszönöm, a bácsié az érdem! :-)

adott pontszám: 5
2007. február 27. | 09:44 | bölcs27

Első és második megnézésre is zavart az álló formátum, a mozgás miatt a fekvőt jobban el tudtam volna képzelni. De utána megbarátkoztam vele, jó a sarkokba tartó út, fontos az égbolt. Tetszik a képi világ. Jó lett.
grt
istván

Escape90 válasza:
Köszönöm, jó a felvetés a fekvő formátummal...