BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
ELFELEJTETT JELSZÓ
KATEGÓRIÁK
3,79
KATEGÓRIA: város, építészet
ELŐZŐ KÉP
| | egyéb
KÖVETKEZŐ KÉP
  • Feltöltve:
    2007. február 24. 18:33
  • érzékenység: ISO 100
  • fókusztávolság: 21mm
  • objektív: 18-55mm
  • rekeszérték: F22
A híd alatt...

 

A képek értékeléséhez és az értékelések
teljes szövegének elolvasásához be kell lépnie!

BELÉPÉS

Ha még nincs felhasználóneve, akkor regisztráljon egyet.

adott pontszám: 4
2007. február 27. | 13:37 | szszabo

Nem igazán értem a kapott pontszámot, szerintem ez sokkal jobb kép, mint amennyire pontozták. Sikerült olyan szöget talánod, hogy az ezerszer látott hidat ez ember percekig elnézegeti. A kétoldalt lévő lombkorona meg valami kedves bájt kölcsönöz a képnek a sok acélszegecs mellé. Egyetlen apróság: a fénymérés nem sikerült tökéletesre, a híd sötétebb tónusait mérted, így a háttér - konkrétan az ég- túlexponált lett. Ezt a helyszínen érdmes ellenőrizni, vagy expo sorozatot készíteni, és akkor nem fordul elő ilyen baki.

rengat válasza:
Köszönöm az értékelésed, van aki azért adott rá rosszat mert szimmetrikus, van aki meg azért mert nem tokeletesen szimmtrikus, na ezen igazodjon ki az amator :D

2007. február 24. | 21:44 | harminchat

Nagyon tetszik. Sosem gondoltam volna, hogy ilyen szimmetrikus a híd. A két egymásnak feleselő fakorona is jól illeszkedik a képbe. Jól sikerült felvétel, gratulálok!

rengat válasza:
Köszönöm... Örülök hog ytetszik.

adott pontszám: 4
2007. február 24. | 21:11 | blacksmith

nagyon tetszik a fotód, egyetlen problémám hogy nincs benne az hogy igazából min keresztül megy át a híd, szerintem tágabb perspektívába jobban nézett volna ki.Üdv.

rengat válasza:
Köszönöm, az eredeti tágabb, de vannak benne olyan elemek amik nem oda valok ezért a szoros vágás.

Ha azt bennehagyom biztos, hog ysokan még meg is kövezte volna, nemhogy 1-es adtak volna rá.

:D

adott pontszám: 3
2007. február 24. | 21:04 | eszbé

Érdekes perspektíva és látószög. Hatásosabbnak érezném a képet ha a híd szimmetrikus lenne. Én talán ezt emeltem volna ki.

rengat válasza:
Köszönöm az értékelésed, de 2 pontnyi levonás egy minimális eltérés a szimmetriától...

Hát javaslom próbáld meg pontosabban és jobb fényekkel, lehet neked jobban sikerül :)

adott pontszám: 5
2007. február 24. | 20:29 | Amarton

Nekem tetszik ez a kép. Kíváncsi vagyok miért ilyen kevés az átlaga. Nagyon jó ez a szimmetria. Bár én nem csináltam volna ilyen szűk rekesszel, mert szerintem a parlamentnek már egyáltalán nem kellene látszania.

rengat válasza:
Köszönöm, hogy miért ennyire alacsony az átlaga? :)
Mert van akinek túl szimmetrikus, van akinak apró szimmetria hiba már töb bmint -1, stb...

De örülök, hogy ennyire szór, mert az azt jelenti foglalkoznak vele, és értékelésre érdemes...

adott pontszám: 4
2007. február 24. | 19:49 | mmit

Nagyon mozgalmas, egyedi nézőpontú fotó, amely gyönyörűen bemutatja a híd acélszerkezetének "csipkéit". /Margit híd?/
Az ég színén még jó lett volna utómunkával javítani, ill. nem teljesen szimmetrikus -ezért a pontlevonás.

rengat válasza:
Köszönöm az értékelést, és fene a szemedet, hogy észrevetted azt az apróságot :)

Rajtad kívül idáig egy valaki vette ezt észre.

Jó fényeket...

adott pontszám: 4
2007. február 24. | 19:01 | ovarnet

Egy kis hiányérzetem van, hogy az ív le van vágva a pillérnél. Én mutattam volna a vízet is és ha az ég szebb lenne az sem volna rossz.

rengat válasza:
igen, van valami abban amit mondasz, lehet egy szebb idoben majd viszamegyek...

Koszonom

adott pontszám: 4,7
2007. február 24. | 18:54 | thm

Nagyon érdekes ez az íves acélszerkezet.
Tetszik az, hogy a kép szerkesztése csaknem szimmetrikus.
Nem tudom miért csak 3,5 eddig, kíváncsi vagyok a többi véleményre.
Nekem tetszik.
Nem tucatfotó, bár a színekkel és a kontraszttal foglalkozhattál volna többet.

rengat válasza:
Igen, ez utobbiban van igazsagod, de nem vagyok egy PS guru...
Köszönöm.

adott pontszám: 5
2007. február 24. | 18:52 | UPEMBUS

Nagyon jól vetted észre. Jó a konstrukció. Szerencse, hogy mindkét oldalon van fa.
Szépen koncentráltál a híd szerkezetére, az kap hangsúlyt amit valóban hangsúlyozni akartál.
Én megpróbálnám fekete-fehérben is.
Gratulálok.
B

rengat válasza:
Köszönöm az értékelést, az FF-et már más is javasolta, lehet valoban meg kellene probalni.

adott pontszám: 3,5
2007. február 24. | 18:50 | ecsibi

Szvsz az ilye kép megkívánja a tökéletes szimmetriát, és ez nem az. Ezen kívül szerintem jobban mutatna ff-ben. De az alapvető probléma szerintem a szimmetriával van.

rengat válasza:
A szimmetriaval kapcsolatos dologban teljesen igazad van, remeltem nem sokan veszik ezt az apro hibat észre.
A tobbi viszont mar szubjektiv... :)

adott pontszám: 3,6
2007. február 24. | 18:40 | MiLiO

egy kicsit tobb kreativsagot! unalmassa teszi itt a kozepreszerkesztes az amugy sem tul izgalmas temat, az ilyen egyszeru dolgokat sokkal jobban izgalmasabba lehet tenni egy nem ilyen direkt szerkesztessel. es sajnos a szinek sem dobjak fel.

rengat válasza:
kinek, kinek...

Másnak meg pont a mellészerkesztés nem tetszik. :)